Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım söylediklerin gebelik belirtisi sanki. İlk defa oluyorsa, inşallah öyledir içime öyle bir his geldi
Bilmiyorum ki canım..ben olmadığını düşünüyorum, düşünmek istiyorum. Zamanlama da çok mantıklı gibi değil sanki. 29-30 günde bir adet görüyorum. Yani 15-16.günlerde yumurtlamış oluyorum. Yumurtlama günüm geçen pzt veya salı, ilişki pazar ve salı günü ve batma da yine salı sabaha karşı, bulantı da cuma günü başlıyor. Sanki zamanlamayla belirtilerde bir uyumsuzluk var gibi.. O yüzden en iyisi umutlanmadan regli beklemek...

Arkadaşlar benim bugün transferin 7.günğ test yaptım sonucu atıcam gidip kan verdim 20.92 çıktı sizce durum nasıl böyle olan varmıydı aranızda

Eki Görüntüle 2128991 Arkadaşlar benim bugün transferin 7.günğ test yaptım sonucu atıcam gidip kan verdim 20.92 çıktı sizce durum nasıl böyle olan varmıydı aranızda
Tebrikler, pozitif görünüyor sonuç..ancak erken yapmışsınız testi..değerlerin gün aşırı ikiye katlaması gerekiyor. Gününde kanda baktırın. Hayırlı olsun...

Tabii ki öyle ama içime çok kuvvetli doğdu.

Sağolun Alllah razı olsun 3 sene üstüne ilk tüo bebek denemem 2 embriyo transferi Alllah utandırmasın imşallllah kan değeri artarda size de hepsinize nasip olsun bir sürü bebişleriniz olsun
Saolasın canım rabbım dileyip isteyen herkese nasıp etsin inşallah benımde 4 senem dolacak ılk denememkan testinı erken yaptırmışsın dr.un kaçıncı gün yap defı

Eki Görüntüle 2128991 Arkadaşlar benim bugün transferin 7.günğ test yaptım sonucu atıcam gidip kan verdim 20.92 çıktı sizce durum nasıl böyle olan varmıydı aranızda

Canım tebrik ederim 7. Gün için 2. Çizgi gayet net çıkmış ve kan değerinde 7. Gün için gayet iyi burda 10. Gün 20 30 çıkanların bile artıyor sonrasında senjnkide 10. Gününe kadar baya yükselir inşallah gönlünce olsun herşey

Çoooook teşekkür edeeim Alllah gönlüzünüze göre versin inşallllah inşallllaj

Şimdi kan verdim 3 4 gibi çıkıcakmış sonuç

Hadi hayırlısı olsun canım inşallah güzel güzel artmıştır değerin pozitif sonuç alırsın inşallah Ya bu merkezin tek sevmediğim şeyi kan sonucunun çok geç çıkması 3 4 gibi diyor 5 gibi anca arıyorlar ama geçen bende öyle olmuştu o yüzden bu seferkinde oraya verdikten sonra başka yakın bir hastanede acil de vereceğim 1 saat sonra çıkıyor. O kadar saat beklemek 10 gün beklemekten daha fazla geliyor bana

Aynen acilde 1.5 saatte cıkıyo her şey hızlıda bu yavas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…