Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım şimdi baktımda benim reglinin 9.günü 6.7 mmymiş.13.gün 7.4 olmuş.30.günde transfer oldu anca 8.2ye geldi.inşallah hemen kalınlaşır seninde.hazir yuzde yuz nar suyu varya onlar kalinlastiriyormus

Canım şimdi baktımda benim reglinin 9.günü 6.7 mmymiş.13.gün 7.4 olmuş.30.günde transfer oldu anca 8.2ye geldi.inşallah hemen kalınlaşır seninde.hazir yuzde yuz nar suyu varya onlar kalinlastiriyormus
Hadi ya ben yarına baya kalınlaşır cumaya transfer olur diye düşünüyordum.ama senin 9.gün benimkinden kalınmış bakalım benim kaç olmuş olacak.buarada yarın 14.günümmüş yanlış yazmışım.sen hep merkezde mi kontrol oldun be hep kan testi de yaptırdın mı?çok soruyorum kusura bakma canım.

Estağfurullah canım ne demek.ben şehir dışındayim bulunduğum yerdeki devlet hastanesinde yaptirdim hep kan tahlilide yaptirdim.zaten e2 hormonu normal çıktığı için iptal etmek istemediler çok uğraştilar.hani 13.gun 7.4 mm çikmistiya 2 gun sonra 6.6ya geriledi.bende aradim merkezi bu ay kalsin.boşuna ankaraya gelmiyeyim dedim ama kabul etmediler.oradaki doktorun ölçümüyle iptal edemeyiz dediler.reglinin 20.gunu ankaraya gittim.buay transfer olacağını hiç tahmin etmiyordum istemiyordumda ince diye.ama kalınlaştı çok şükür.umarim sonucuda iyi olur.sen ne zaman gideceksin merkeze canim

Insallah hayirli haberlerini aliriz.benim ilki de tutmustu.dusuk oldu .7 tane 5 gun embryo su .senin kac tane transfer ettiler
Çok geçmiş olsun tutanda mi 5.gün embriyosuydu.7tane sayin çok güzel maşallah tutunma şansin yüksek.benimde 2tane transfer oldu 5.gün

Evet cnm tutanda 5 Gundu .seninde 5 gun .tutunma sansin seninde yuksek.kacinci deneme.iyi haberlerini bekliyoruz
Insallah oyledir 3.denemem onun icin cok pozitif olamiyorum.genede rabbim bilir tabi.digerlerinde hic tutunma olmadi.2 tane 3.gun, 2tane 5.gundu.bu sefer olur insallah.seninde bebisin dusmus ama tutunmasi umut oldu banada simdi.insallah tekrar hamile kalir kucaginada almak nasip olur

Canım ben de kan tahlilide yaptırıyorum iyi çıkıyor.yarın kontrolden sonra arayinca söylerler heralde.inş yarın belli olur.ancak 1 hafta kalabiliriz zaten geçen ayda eşim izinliydi tedavi için inş hayırlısı olur.

Merhaba arkadaslar bende novaartda ilk tüp bebek denememi yapiyorum cumartesi 21 tane yumurta toplanfi ahmet hoca cok memnunuz dedi pazar aradilar 12 tanesini gelistiruyorz dedi pazartesi yine aradi cok iyi gidiyo büyük bir ihtimal persembe transfer olur dedi ama aricaz sizi dedi merakla bekliyorm size sorum ilk oldugu icin pek bir bilgim yok 5.gün transfer olmus olucak iyi mi kötü mü? Bide sizler hep yazmissiniz rahim duvariyla ilgili bana hicbir bilgi vermediler rahim duvariyla ilgili sadece hep kan aldilar hersey iyi dediler ama toplamadan sonra birdaha gitmedim kafama takildi

Günaydın kızlar sesiniz soluğunuz çıkmıyorr yok mu bi haber kimseden nasıl gidiyor tedaviler son durumlar nedir

merhaba; çok güzel bir soru olmuş? deneyimli arkadaşlar bilgi verirse çok iyi olur.. ben de ilk denememi yapacağım. bir kaç deneme yapan arkadaşlar sorunlarını bizlerle paylaşabilir mi? ( eşinde mi kendisin de mi)

Benimde geçen ay transferim oldu. Ben de yumurta toplamadan sonra transfere gittim. Bildiğim kadarıyla dondurulmuş embriyo transferinde bakılıyor rahim kalınlığına. Beşinci gün transferi daha iyi. Tutma ihtimali daha yüksek. Ben de dün bebeğimi gördüm. Kalp atışını duyduk. Allah herkese nasip etsin.

Haklisin cnm dondurulmusta bakiyorlarmis internetde heryerde öyle yaziyo.. senin adinada sevindim allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin.. hangi doktorda hastaydin ahmet mi mehmet mi?

Beni aradilar persembe transfer olucakmis :)

Haklisin cnm dondurulmusta bakiyorlarmis internetde heryerde öyle yaziyo.. senin adinada sevindim allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin.. hangi doktorda hastaydin ahmet mi mehmet mi?

Mrb canım teşekkür ederim. Doktorum Mehmet Hoca. Şimdiden hayırlı olsun transferin

Hayirlii olsun canim senin guzel haberlerini de aliriz insallah buradan

Slm kızlar bütün sorulara cevap vermeye çalışayım.rahim kalınlığı dondurulmus embriyo tedavisinde ölçülüyor.
5.gün embriyosu en iyisi çok yumurta toplandığda kaliteleri iyiyse 5.günü bekliyorlar.senin kaç tane kaldı 5.güne ilaçlara başladın mı?
Benim eşim de morfolaji düşük 4.denemem ama hiç tutmadı bu merkez de ilk ama.
Ben de mehmet hocanın hastasıyım benim de birkaç güne transferim belli olur.
Bebeğini gören arkadaşım sana da hayırlı olsun hayırlısıyla kucağına alırsın inş.senin kaçıncı gün kaç hucreliydi.sorun kimdeydi ve kaçıncı denemendi.

ayseeem canım en son kaç ölçtüler rahim duvarını?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…