Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Tsk ederim inş hakkımızda hayırlısı olu sabah kan verdim bakalım bugun 14. Günüm ikiye katlaması gerekio demişti akşam 4.5 gbi belli olcak

Bende ahmet hocanın hastasıyım bu ay düşük yaptim
Çok geçmiş olsun cnm vardır bundada bi hayir diyelim insallah birdahaki sefere pesini birakma dondurmusumuydunuz embriyolarinizi ikinci seferde avantaj sağlıyor mus uzulme bnde 2 dusuk yaptim biri kendiliginden gebelik biri asilama bakalim bu da tup olcak insallah bundan guzel sonuclar alip surdurebilirim bebisim bana sikica tutunur

Arkadaşlar benim degerim düşmüş olmadı ilk denemem negatif şimdi aradılar yarın doktorumla görüşmeye gidicem bakalım 2. Si için denicez

Arkadaşlar benim degerim düşmüş olmadı ilk denemem negatif şimdi aradılar yarın doktorumla görüşmeye gidicem bakalım 2. Si için denicez
Yaaa hayirlisi olsun cnm sakin uzulme belki ikncisinde hayir vardir tutar rabbim herseyin en iyisini bilir boyle dusun tamammi 2.deneme icin embriyo dondurtmusmuydun cnm

Sağol canimE="ev-hanimiii, post: 39881069, member: 656473"]Hos geldin canım[/QUOTE]
Sagol

Sagolun arkadaşlar ben iki kere dendim tüp bebek ilk deneme ikizdi ikinci tekti olmadı ikiside hayılısı hakımda ahmet Hoca tekrar deniyeceyiz dedi ben korkuyorum artik cesaretim kalmadı hala üzülüyorum iki hafta olmasına ramen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…