Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bnde sansima erken oldum bu ay bi kac gun bugunde gittim ignelerimi aldirdi dktr bugun ignelere baslicam nasipse cnm ama oda ayti bir stres tabii hayirlisi inşallah
canım bende 2 gün önce gittim bana bant verdi 3 tanede iğne bakalım hayırlısı steres yapma allah hayırlısını versin

Allah yardimcin olsun cnm evet isin biraz zor ama insallah rabbim emeklerimizin karsiligini hayirlisiyla ve hayirlisiysa verecektir insallah

Canim merhaba esinde azosperm mi var teseden bahsetmissn novaartta doktorunuz kimdi. Tese sonucu ne oldu

Pazartesi yumiler toplancak bnmde iste allahtan bisi olmassa cnm sonrada trans gununu beklicez embriyolarin durumuna gore yapilcak bakalim hayirlisi sonuna geldikde insallah rabbim hayirli haber almamizi nasip eder

Pazartesi yumiler toplancak bnmde iste allahtan bisi olmassa cnm sonrada trans gununu beklicez embriyolarin durumuna gore yapilcak bakalim hayirlisi sonuna geldikde insallah rabbim hayirli haber almamizi nasip eder

canım ya ben şimdi 3 tane cetrotide kullandım bende yumi toplama işlemi ne zaman olur tahminen bu yum, toplama transfer işi uzun sürüyor mu

canım ya ben şimdi 3 tane cetrotide kullandım bende yumi toplama işlemi ne zaman olur tahminen bu yum, toplama transfer işi uzun sürüyor mu
Kisiye gore degisiyo cnm yumilerin buyumesine bagli istenilen buyukluge gelince toplaniyo bnm bugun topladilar haber bekliuorum embriyolarin gelisimine gore carcaklarmis bn gonalf merional ve cetrotide kullandim 3 igne 10 gun kullandim sonra catlatma ignesi yaptim bigun sonrada topladilar

Arkadaşlar merhabalar ben de mehmet hocanın hastasıyım ilk tüp bebek tedavimi yaptırdık bugün 13. Günümdü. Dün testte 6 cıktı beta düşük olduğu için ne var ne yok diyebilirim dedi yarın sabah tekrar kan vericem degerim katlanmış olması gerekiyormuş hakkımızda hayırlısı Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Insallah olumlu sonuc cikar cnm hakkinda hayirlisi olsun bnde transfer gunumu bekliyorum heycanla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…