Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım hayırlı olsun..sağlıkla doğsun inş. Geçen yıl benim değerimde seninki gibiydi, ikiz olabilir ama bir ihtimal demişti dr, yavrum tek embriyo tutunmuştu. Yüzde 70 tek embriyo, yüzde 30 çift embriyo tutunuyor genelde.

Busgok0606, canım hayırlı olsun, sağlıkla doğsun inş.. Geçen yıl benim değerimde seninki gibiydi, ikiz olabilir ama bir ihtimal demişti dr, yavrum tek embriyo tutunmuştu. Yüzde 70 tek embriyo, yüzde 30 çift embriyo tutunuyor genelde.

Sagol canım allah razı olsun yarın tekrar verecem bakalım tek cıft artık rabbbım ne nasıp ettıyse

Hanımlar, yarın opu.m var..transferin bu ay olup olmayacağı da belli olacak..bana şans dileyin lütfen..

Hanımlar, yarın opu.m var..transferin bu ay olup olmayacağı da belli olacak..bana şans dileyin lütfen..

Allahım inşallah en hayırlı olanı nasip eder size. İnşallah çok sağlıklı embriyolarınız olur, geç olsun güç olmasın yeterki. İnşallah Allahın izniyle bu sefer sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız evladınızı Dualarım sizinle

Çok teşekkür ederim, hepimize olsun inş. Sağlıkla, huzurla, güzellikle olsun.

Allah hayırlısını versin canım inşallah çok kaliteli yumoşların ve embriyoları n olur sağlıklı bi şekilde tutunur bende bugün cetrodit diye 2.iğneye başlıyorum o kaçgün kullanılıyor acaba

Yumurta toplama işlemine kadar kullanıyorsunuz. Çatlatma iğnesini verdikten sonra bırakıyorsunuz

Çok sağol canım, inş senin de güzel geçer bu sürecin. Çatlatma iğnesi günü son kez vurulup bırakılıyor Cetrotide..

Donacakmı canım dollenenler neden transferın bellıı olmuyo
Süreç, gecen yıla göre 6 gün uzadı. Doğal hormonlar dönemini yaşamak istiyor, progesteronum 1.19 olmuş. Dr, duruma göre ya önümüzdeki ay dondurulmuşlarla ya da önümüzdeki hafta yapacak.

Süreç, gecen yıla göre 6 gün uzadı. Doğal hormonlar dönemini yaşamak istiyor, progesteronum 1.19 olmuş. Dr, duruma göre ya önümüzdeki ay dondurulmuşlarla ya da önümüzdeki hafta yapacak.
Hakkında hayırlısı olsun canım guzel haber yazarsın ınsallah

Canım ne yaptın kaç yumurta toplandı transfer ne zaman olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…