Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

K
yukselecek kuzum ben ınanıyorum

Insallah kuzum üzülme ben ınanıyorum

Rabbim yaniltmaz inşallah canim benim sonucu öğrendiğinden beri elim karnimda konuşuyorum resmen dua ediyorum sürekli inşallah beni bırakmaz bebeklerim Allahım güldürür yüzümü inşallah hepimizinkini inşallah

Sağol canim sizde öyle bu gün hep dua ettim allah biliyor sizin için benim bu ay tedavim ertelendi yine işimiz bitmediği için bu ay ankaraya gidemedik

Olsun canım benim sende güzel haberler vereceksin inşallah burdan geç olsun güç olmasın inşallah herşey gönlünce olur inşallah

Amınn kuzum ya halik oku karnına el mübdi oku

Ssolasın canım oylemı dersın rabbım buyuk ınsallah tum ısteyen dıleyene verır
Biraz yüksek geldi bana benim değerim ilk test gününde 70 çıkmıştı tek kese vardı ama tabi belli olmuyor diyorlar değeri başta düşük olup ikiz doğuran da oluyor değeri yüksek olup tek olanda.. Allah sağlık versinde tek olsun önemli değil bize de dua edin de biz de kavuşalım kuzucuklarımıza bir an önce..

Allah buyuk kızum ne nasıp ettıyse o edıyorum canım hep birlikte buyutelım kuzucukları

Insallah kuzum kendımden cok senden umıtlıydım allah bılıyoya halada umıtlıyım

Inşallah hiç bitmez o ümitlerimiz canım benim Allah yardimcimiz olsun bende kötü düşünemeye pozitif olmaya çalışıyorum inşallah artar Allahın izniyle

Inşallah hiç bitmez o ümitlerimiz canım benim Allah yardimcimiz olsun bende kötü düşünemeye pozitif olmaya çalışıyorum inşallah artar Allahın izniyle
Ben ınanıyorum kuzum yarın haberını beklıyorum test degerını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…