Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar olmadı maalesef 8 e düşmüş değerim hemşire ilaçlarınızı kullanmayı bırakın dedi en son duymak istiyeceğim şeyleri duydum ama elimden hiçbirşey gelmiyor Sadece nasip diyebiliyorum Rabbim en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah

12 'i değerin değilmi üzulme canım allah büyük kismet nasip bi baktin tüp bebekten sonra kendiliğinden hamile kalırsın dondurulmuş embriyoların varmi canim

Kızlar olmadı maalesef 8 e düşmüş değerim hemşire ilaçlarınızı kullanmayı bırakın dedi en son duymak istiyeceğim şeyleri duydum ama elimden hiçbirşey gelmiyor Sadece nasip diyebiliyorum Rabbim en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah
Canım çok üzüldüm bu duyguyu biliyorum Allah inşallah ikinci de nasip eder üzülme diyemiyorum tabii ki üzüleceksin insanın hayalleri ve beklentileri oluyor umutları oluyor ama inşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde ikinci denemende kavuşursun yavruna Dondurulmuşın var mıydı senin

Canım hayırlısı..eltimin de geçen hafta sonucu düşük çıkmıştı, sonra geriledi. O da üzgün ister istemez. Ama sağlıksız gebelik olmasındansa belki böylesi daha hayırlıdır. Üzülme diyemem elbette üzüleceksin, ama kararlılıkla yola devam edeceksin. Bu, hepimiz için geçerli..

sem06 sem06 Sen ne yaptın canım kaç yumurta toplandı transferin ne zaman olacak
Canım, 5 adet 18 mm ve üstü toplandı. Yarın embriyologlar arar mı bilmiyorum, normalde arıyor. Mehmet bey cmt günü çağırdı, embriyo gelişimi için. Eğer bölünmelerde sorun olmaz, düzgün giderse önümüzdeki ay içinde dondurulmuş embriyo transferi yapılacak. Merak içindeyim.

Canım, 5 adet 18 mm ve üstü toplandı. Yarın embriyologlar arar mı bilmiyorum, normalde arıyor. Mehmet bey cmt günü çağırdı, embriyo gelişimi için. Eğer bölünmelerde sorun olmaz, düzgün giderse önümüzdeki ay içinde dondurulmuş embriyo transferi yapılacak. Merak içindeyim.

Evet embriyologlar bir gün sonra arıyorlar Ama şunu anlamadım Mehmet bey neden embriyo gelişimi için senin oraya çağırdı ki? İnşallah hayırlısı olur hakkında sağlıkla çocuğunu kucağına alırsın

Evet embriyologlar bir gün sonra arıyorlar Ama şunu anlamadım Mehmet bey neden embriyo gelişimi için senin oraya çağırdı ki? İnşallah hayırlısı olsenkkında sağlıkla çocuğunu kucağına alırsın
Sağol canım inş, sen de.. Sanırım embriyologla görüşüp dondurma, tedavi hakkında konuşmak ve dondurma ücreti de var tabii..

Sağol canım inş, sen de.. Sanırım embriyologla görüşüp dondurma, tedavi hakkında konuşmak ve dondurma ücreti de var tabii..
Anladım canım Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inş

12 'i değerin değilmi üzulme canım allah büyük kismet nasip bi baktin tüp bebekten sonra kendiliğinden hamile kalırsın dondurulmuş embriyoların varmi canim

Sağol canım benim aminnn inşallah Rabbim yardımcınız olsun pes etmeyecegim Rabbim izin verdiği sürece. Evet var dondurulmuslar canım hayırlısı olsun inşallah hakkımızda

Canım çok üzüldüm bu duyguyu biliyorum Allah inşallah ikinci de nasip eder üzülme diyemiyorum tabii ki üzüleceksin insanın hayalleri ve beklentileri oluyor umutları oluyor ama inşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde ikinci denemende kavuşursun yavruna Dondurulmuşın var mıydı senin

Allah razı olsun canım benim Rabbim bir daha yasatmasin inşallah hicbirimize evet hayallerim umurlarım o kadar coktuki ama nasip işte Allah yardımcımız olsun var canım dondurulmuslarim inşallah aminnn canım çok aminnn :dua:

Canım hayırlısı..eltimin de geçen hafta sonucu düşük çıkmıştı, sonra geriledi. O da üzgün ister istemez. Ama sağlıksız gebelik olmasındansa belki böylesi daha hayırlıdır. Üzülme diyemem elbette üzüleceksin, ama kararlılıkla yola devam edeceksin. Bu, hepimiz için geçerli..

Çok teşekkür ederim desteğin için Rabbim bu yoldaki emeklerimizi inşallah karşılıksız bırakmaz doğru söylüyorsun o yüzden en hayırlısı neyse o olsun bizim için pes etmek yok gücünün yettiği kadar devam edeceğim Allahım pişman etmesin hiçbirimiz sağlıklı bir şekilde alalım evlatlarımız kucağınıza inşallah..

Rabbim yardımcin olsun inşallah çok çok kaliteli embriyoların olur ve sana tutunup hiç bırakmaz inşallah seni sağlıklı bir şekilde kucağına alirsi n Allahım izniyle inşallah geç olsun güç olmasın vardır bir vakti onunda

Rabbim yardımcin olsun inşallah çok çok kaliteli embriyoların olur ve sana tutunup hiç bırakmaz inşallah seni sağlıklı bir şekilde kucağına alirsi n Allahım izniyle inşallah geç olsun güç olmasın vardır bir vakti onunda
Canım çok sağolasın..hepimiz tez zamanda sağlıkla, bebeciklerimizi kucağımıza alır, buradan güzel haberlerle bebeklerimizin ufak tefek gaz sorunlarını yazıyor oluruz inş..

Günaydın bayanlar. Dün saat 13.00 da 2 embriyo transferim yapıldı. Mehmet bey emriyoların kaliteli dedi. Bu saatten sonra sizler ne tavsiye edersiniz. Hoca rutin hayatına dön dedi ama ben endişeliyim. Rapor aldım evdeyim. Yardımlarınız için şimdiden çooook teşekkür ederim.

Günaydın bayanlar. Dün saat 13.00 da 2 embriyo transferim yapıldı. Mehmet bey emriyoların kaliteli dedi. Bu saatten sonra sizler ne tavsiye edersiniz. Hoca rutin hayatına dön dedi ama ben endişeliyim. Rapor aldım evdeyim. Yardımlarınız için şimdiden çooook teşekkür ederim.
Çiğ Kabak çekirdegı gunluk 1 dılım ananas ve 1 bardak havuc suyu ıctım kahvaltımda mutlaka yumurta yedım canım bende 20 sı test gunumdu bıde ılaclarımı zamanında aldım genrlde yattım kalkmadım bunlar benım yaptıklarımdı

Bende Busgok0606 Busgok0606 yaptıklarının aynısını yaptım sadece 3 gün yattım ama 4. gün işe başladım beslenmeme çok dikkat ettim benimkide tuttu ama malesef kimyasal oldu Rabbim inşallah sana naip etsin Allah ol dedikten sonra her türlü olur gönlünce olsun herşey inşallah :dua:

X