Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

DokuZ On gunluk bi sure oldu canm gittim baslama karari aldik besgun sonra tekrar gittim dortgun sonrada transfwr oldu iki tane besinci gun embriyosuydu ikiside kaliteli oldugu soylendi

Bend dondurulmuslarlabtransfer oldum once gunde iki estrofem bir aspirin bir folbiol ve dekart kullandim sinrada gunde iki tetrdoks uc estrofem bir asoirin folbiol dekort ve gunde bir jele basladim transfer snrasida tetrdoks haric digerlerine deeam ediorum
Canım ben günde 2 tane estrofem kullaniyorum sadece.ona da dün akşam başladım zaten.ben şehir dışındayım mehmet hocayla telde konuştuk sadece estrofemi söyledi unuttu mu acaba.çarşamba tekrar kontrol ve kan testi var.sonuçlar için aradığımda sorayım bari...

Canım ben günde 2 tane estrofem kullaniyorum sadece.ona da dün akşam başladım zaten.ben şehir dışındayım mehmet hocayla telde konuştuk sadece estrofemi söyledi unuttu mu acaba.çarşamba tekrar kontrol ve kan testi var.sonuçlar için aradığımda sorayım bari...
Bende estrofemi ikiyle basladm.snra uce cikardi kisye gore kan sonuclarina gore degisiosa ilaclar

ÇOK T
anestezisiz yaptırdım bende tekniker olduğum için cihaz konusunda bilgim var gayet iyiydi dijital zaten cihaz ve dediğim gbi cak ağrı olmuyor kulaktan dolma bilgilerle kendinizi korkutmayın. devlet hastanesi olduğu için ücretsiz yapılıyor zaten aşılama tüp bebek genetik testler derken paralar gidiyor bari bundan kalsın :)[/

Ç
anestezisiz yaptırdım bende tekniker olduğum için cihaz konusunda bilgim var gayet iyiydi dijital zaten cihaz ve dediğim gbi cak ağrı olmuyor kulaktan dolma bilgilerle kendinizi korkutmayın. devlet hastanesi olduğu için ücretsiz yapılıyor zaten aşılama tüp bebek genetik testler derken paralar gidiyor bari bundan kalsın :)
çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için :)

İyi bayramlar kizlar ....transferi olan arkadaslardan cifte bayram bekliyoruz insallahh..test tarihleri ne zaman bu arada

Merhaba kızlar iyi bayramlar rabbim bu güzel bayramın huyu suyu hürmetine hayırlısını versin herşey gönlümüze göre olsun

DokuZ On gunluk bi sure oldu canm gittim baslama karari aldik besgun sonra tekrar gittim dortgun sonrada transfwr oldu iki tane besinci gun embriyosuydu ikiside kaliteli oldugu soylendi
Hayırlı olsun inşallah tutar sana dua ediyorum

Hadi bakalım canımm hayırlısı olsun inşallah pozitifle sonuçlanır kaçıncı deneme?transferden 12 gün sonra mı belli oluyor sonuç

Hadi bakalım canımm hayırlısı olsun inşallah pozitifle sonuçlanır kaçıncı deneme?transferden 12 gün sonra mı belli oluyor sonuç
ilk denememiz umarım ilkinde güzel haberi alırız belki cumartesi dayanamayıp test yapabilirim 10. gün oluyor şimdilik bir belirti yok ama görücez bakalım

ilk denememiz umarım ilkinde güzel haberi alırız belki cumartesi dayanamayıp test yapabilirim 10. gün oluyor şimdilik bir belirti yok ama görücez bakalım
Hayırlı olsun canımm rabbim hayırlı haberler vermeni nasip etsin sıkıntı kimdeydi

Hayırlı olsun canımm rabbim hayırlı haberler vermeni nasip etsin sıkıntı kimdeydi
Yumurta rezervim az ne yazıkki fsh ve amh değerlerim kötü bakalım herşey güzel gitti 1. Kalite 2 embriyo transfer edildi bakalım Allahın izniyle sonuçta güzel olur inş

X