Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım Allah hayırlısını versin. İlaç ve tedavi toplam ücret ne oluyor acaba ?

Özel sektörde canım evet yoğun malesef grafik tasarımcı olarak çalışıyorum ajansta neyseki masa başı o yönden iyi ama otur otur beli ağrıyor boynu ağrıyor bu seferde insanın

Doğru söylüyorsun cabim kendimi çok yormamakta çalışacağım inşallah sağolsun evde eşimde yardımcı oluyor iş yerinde idare edecem artık tedbirimizi alalim dediğin gibi yinede Allahım yardım etsin bizlere

Amın canım rabbım buyuk

Canım Allah hayırlısını versin. İlaç ve tedavi toplam ücret ne oluyor acaba ?

Allah razı olsun canım aynen öyle hayırlısı olsun inşllah. Fiyat hiç konuşmadık canım sadece bugün 1200 lira ödedik ilaçlara transfer ve yumurta toplama ne olur hiç bilmiyorum ama zamlı fiyatı 7250 tl ymiş ilaçlar hariç. Maddi manevi çok yıpranıyoruz allahım pişman etmesin hicbirimizi inşllah güzel sonuçlar alırız.

Kızlar ilk iğnelerimi yaptım rabbim devamınıza getirsin bi sorun olmadan inşllah yalnız başım döndü benim eşim yaptıktan sonra tansiyonum düştü galiba ac karninaydim o yüzden mi oldu acaba

Kızlar ilk iğnelerimi yaptım rabbim devamınıza getirsin bi sorun olmadan inşllah yalnız başım döndü benim eşim yaptıktan sonra tansiyonum düştü galiba ac karninaydim o yüzden mi oldu acaba

Canım ızın al 2 hafta falan yat

2 hafta vereceğini pek sanmıyorum canım doktorlarda 3 gün yeterli falan diyorlar yatmaniz için sonra ağır işler yapmamak şartıyla normal yasantiniza devam edin diyorlar ama bilemedim yinede

Allah şafi ismiyle şifa versin canım aç karina yaptığın içindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…