Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Şöyle ben daha 18 ocakta transfer oldum 6500 ödedim fakat ben aralıkta başlamıştım belki ondan öyle aldılar para öderken muhasebedeki adam aslında zam geldi 7250 oldu dedi ama bu fiyatı ne zaman uygularlar bilmem

Bencede doğru fiyatlar ben de geçen sene 6500e yaptırdım İlaçlar dahil değildi hatta devlet hastanesinde bile 6000 TL olduğunu duymuştum geçen yıl o yüzden fiyatlar normal

Kızlar ahmet hoca ya da mehmet hoca kaç embriyo transfer istiyorsunuz diye soruyor mu yoksa direk kendi nasıl isterse o şekilde mi yapıyor merak ettim ben de başlayacağım inşallah tedaviye regl gunum gecikti olmayı bekliyorum 2 tane transfer edilmesini istiyorum biz karar verebiliyor muyuz acaba bazılarına soruyorlarmış

Slm hanımlar bende sekiz yıllık evliyim iki asilama bir tüp bebek denemem ve malesef negatifle sonuclandi ilk asilamami 2011 ahmet hocanin yaninda yapmistim türkiye genelinde çok doktor var ama ben de hep içimde ahmet hoca var hastanede tedavi olupta pozitif alan varmi bide genel olarak bakış acınız nasil çok kararsızım bana yardımcı olurmusunuz

Canım onu bilmiyorum ama genelde 2 konuluyor ya sizde dillendirirsiniz öyle istiyoruz diye. Ben sana şeyi sorcam sizin morfoloji sıkıntınız vardı sanırım ahmet ya da mehmet hoca bu durumdan kaynaklı olarak İMSİ ya da mikroçip ile sperm seçme yöntemini önerdi mi? Tüm tüp bebek uygulamalarında mikroenjeksiyonu zaten uyguluyorlarmış.

Yok canım öyle birşey söylemedi hiç mikroenjeksiyon uyguluyorlar evet bizdede uygulayacağını söyledi Ahmet Hoca ama mikroçip falan demedi hiç

Sen tedaviye başladın mı? Nasıl gidiyor ?

Maalesef canım ya ayın 18 inde regl olmam lazımdı 2. günü gidip başlayacaktım tedaviye hala olmadım. Adet söktürücü kullanacam ama yinede ne olur ne olmaz diye bugün sabah bi kan verdim onun sonucuna göre hareket edecem hayırlısı bakalım ya inşallah bir mucize olurda kan pozitif çıkar çok heyecanlıyım öğleni bekliyorum sonuç için

İnşallah hamilesindir canım ya. İdrar testi falan yapsaydın keşke. Haber ver bizede

İnşallah hamilesindir canım ya. İdrar testi falan yapsaydın keşke. Haber ver bizede

Bir türlü alamadım idrar testini çalışıyorum yoğunluktan dolayı çıkamadım hiç eşimde aynı şekilde, akşamlarıda yakınlarda bulamadık nöbetçi eczane dedim artık 5 gün oldu zaten direk kan verdim hayırlısı olsun inşallah çok dualar ettim hepimiz için Allahım kabul eder inşallah hiç adet belirtim falan da yok olacak gibi. Sadece göğüslerimde ağrı ve kasıklarımda batmalar oluyor geçtiği günden beri inşallah hamilelik belirtileridir

Hayırlısı olsun canım inşallah gönlünce olur. Haber vermeyi unutma :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…