Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Anastezili cekiyor baskentte canm benm tuplerim tikali ben koruda cektirdim ama bence anestezisiz cok zor olur ya yani herkesin aci esigi farkli olur tabi ama ben cesaret edemem anestezisiz

Bugün kontrole gittim ama çok da hoş geçmedi bu ay transfer düşünmediğimiz için hoca usg bile çekmedi keşke dondurma işlemi bile yapmasaydık çok pişman olduk

Valla ilaçlar beni çok kötü yaptı üst üste olsun istemedim ama galiba tekrar gitmek istemiyorum başka bir yere gitsem mantıklı değil biliyorum ama ordan bir soğudum artık

Anladım canım benim transfer iptal edildiğinde 1 embriyo dondurulduğunda benzer şeyler düşünmüştüm.. Hatta dondurma işlemini iptal etmeyi bile dusundum...
Hala toplanmış değilim dün hüngür hüngür ağladım hem çocuk için uğraş olmadı ilaçlar polip yapsın elde 1 embriyo kalsın. İnanirmisin onlardan telefon bekliyorum transfer için su gün gelin diye...çok kötü bir süreç . psikolojik darma duman

Merkez hakkında doğru seçim mi yaptım kararsizim..Şişli memorial araştırıyoruz

Anladım canım benim transfer iptal edildiğinde 1 embriyo dondurulduğunda benzer şeyler düşünmüştüm.. Hatta dondurma işlemini iptal etmeyi bile dusundum...
Hala toplanmış değilim dün hüngür hüngür ağladım hem çocuk için uğraş olmadı ilaçlar polip yapsın elde 1 embriyo kalsın. İnanirmisin onlardan telefon bekliyorum transfer için su gün gelin diye...çok kötü bir süreç . psikolojik darma duman
Bende seninle aynı durumdayım canım ya ne yapsam bilmiyorum dün gece benimde Ağlayarak geçti psikolojimiz evde çöktü senin İstanbul'a gidebilme imkanın varsa git bence Ankara da bu iş hiç biryerde iyi yapılmıyor zaten

Bugün kontrole gittim ama çok da hoş geçmedi bu ay transfer düşünmediğimiz için hoca usg bile çekmedi keşke dondurma işlemi bile yapmasaydık çok pişman olduk
hayret yaa bi usg kaç dakikasını alırdı ki.çok şaşırdım şuan.Allah bizlerede evlat nasip ederde inşallah kurtuluruz buralardan.kimse kimsenin halinden anlamıyor ne yazıkki :KK43:

Aslında bi umut yolculuğu bizdeki ancak Şişli memorial Semra hanim çok methini duyduk...bu tüp bebekler yumurtalık rezervinide olumsuz etkiliyor ...Saraçoğlu her yumurta için rahim bir ay yaslanır ...merkezler ilaçla 15-20 yumos topluyor 15 yumos demek kadının yumurtalık rezervinin 15 ay yaşlanması ve azalması demek demişti ...

Bu tedaviden hemen sonra gidemeyiz gibi...maddi ve manevi anlamda toparlaam lazım...

Kızlar böyle dusunmemeye çalışın olumlu düşünelim olumlu olsun ve inanın her yer böyle.buarada ben şimdi adet oldum.yarın mı perşembe mi uygun sizce ilk kontrol için, bir de özel hastaneler perşembe açık olur mu test sonuçları ne kadar sürede çıkar ki.bir de ben hemşirenin nosunu kaybetmisim varsa ozelden yazar misiniz

Kızlar böyle dusunmemeye çalışın olumlu düşünelim olumlu olsun ve inanın her yer böyle.buarada ben şimdi adet oldum.yarın mı perşembe mi uygun sizce ilk kontrol için, bir de özel hastaneler perşembe açık olur mu test sonuçları ne kadar sürede çıkar ki.bir de ben hemşirenin nosunu kaybetmisim varsa ozelden yazar misiniz
yarın gitmelisin bence.reglinin 2.günü başlatıyorlar duruma göre çünkü.devlete niye gitmiyorsun.ben hep devlete gittim oradada var usg.hemşirenin nosunu atıyorum sana

adadetin ucuncu günü basliyor diye biliyorum ama garantiye al merkezi ara derim canim

Mehmet hocayı cepten aradım adetin tam başlarsa yarın git dedi zaten gitmek istediğim doktor perşembe calismiyormus.yarın öğleden sonra giderim sanırım inş test sonucu da 1~2 saate çıkar tekrar mehmet hocayı arayıp sonuçları soylerim ona göre basliycaz.

Merkez hakkında doğru seçim mi yaptım kararsizim..Şişli memorial araştırıyoruz
Merhaba,Semra hanim isim yapmis bir doktor.ama inanin nova art dan iyi bir yer degil.oncelikle elindeki butun verileri yok sayip sil bastan tahlil film vb seyleri kendi merkezlerinde yaptiriyorlar.sizin tedavi 5 000 tl ise size 10 000 geliyor.tedavi olumsuz olursa herseye bir cevaplari var.sizi kolay kolay birakmiyorlar.telefonla tedaviye baslayin diye ariyorlar.Novaart da gereksiz birsey istemiyorlar .Bazen bizim istedigimiz dilden konusmuyorlar ama olay ticaret gibi yaklasmiyorlar.bence alinan hormonlardan psikoloji alt ust oluyor.bu olumsuz dusunceler ondan kaynaklaniyor.illa da baska merkez dusunursen beb baskent universitesi hulusi bey i tavsiye ederim.yarin sabah gidip Ahmet hoca ile konusacagim duruma gore ben de baskent universitesine gitmeyi dusunuyorum.Ama istanbul dersen dr Halit Firat Erden i arastir derim.Cok iyi bir doktor.Ben Cider e uye olup gittim.tedavide indirim uyguluyorlar.fakat istanbul a gidip gelmek zor olacagi icin vazgectim

X