Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Günaydın kızlar, yeni katilanlar hoşgeldiniz inş tedaviniz güzel geçer.
Canım bu ay adet olunca kontrole gidicem problem yoksa basliycam ama ankaraya değil onlardan uygun bir isim gelmezse sen ahmet ışıktan takip yapıyor demiştin ya ona gitmeyi düşünüyorum.benim 3.gün 4 tane donduruldu.3 tanesinin kalitesi çok iyi dendi.
İnş isteyen herkes en kısa zaman da hayırlısıyla evladına kavuşur.

Bncede hsgyi devlet hastanesinde yaptir ben zekai tahirde yaptirdim çok korkarak gittim ama öyle zor değildi yani tüpler aciksa zaten sadece ilacin gidisinde basinc hissediyosun tüpler tikaliysa biraz ağrı oluyor ben normalde radyoloji teknikeriym kendi hastanemde yaptirmadim doktor doğum hastanesinde olursa daha iyi dedi ordakiler sürekli yaptığı icin pratikler ve tecrubeliler

Canim forum yasamda ahmet isiktan var birde akdenizhastanesinde kaan koca var ...ben her ikisine de takip yaptirdim...kaan eski tup bebekci mersin gozde ve kayseri acibadem tup bebekte calismis ...ahmet isiktanin ultrasonu iyidir...her ikisi de olabilir canim....

Sağol canım birkaç güne adet olmam lazım.tedavinin ilk 10 günü antibiyotik kullandım gecikme olur mu bilmem.adetle kontrol başlıyacak.hayırlısı olsun inş.

teşekkür ederim kızlar verdiğiniz bilgiler için.ama hsg den çok korkuyorum ve yaptırmak zorundayım :KK43:o yüzden acaba nova art a mı gitsem dedim.ya da dediğiniz gibi tüm tahlilleri yaptırıp ahmet hoca ya muayne ye gidiyim.ama demez mi bizim yapmamız lazım falan.hep öyle oluyo başka yerinkine güvenmiyolar.

Yok canım bu bir film güvenmemektedir olmaz ki sen basit yerde değil tip fakültesi veya zekai tahir Burak gibi bir hastanede yapıyorsun...tahlil olsa tamam derim ama ...hsg seni bu kadar korkutmasin çünkü anestezi ile yapılıyor kalkınca sadece az bi ağrının olur o da normal...

Canım ben de daha önce rahim filmi cektirmistim ve anestezisiz,iyi bir doktor çekerse hiç agrin olmaz 10 dklik bir işlem zaten.zaten filmleri sana veriyorlar.ben mehmet hocaya gösterdim problem yok dedi.ama benim cektirdigim yer aşama aşama çekmişti 5~6 film var.sen de arastir fiyat ve bilgi al öyle karar ver ama inan korkulacak bir işlem değil....

Koru hastanesi 1500 e cekiyor hsg yi arkadasim baskent hastanesinde 200 lira civari bir rakama cektirdi oraya gidebilirsiniz kizlar..

Bende denge çankaya da denge tıp merkezinde çektirdimm daha önceki tüp bebek merkezindeki dr çekmişti 550tl nakit olarak bana anestezi uygulmadı gerek yok anestezinin doğurduğu sıkıntılar olabilir diye bende tamam demiştim..

Pazarlik konusunda muhasebe drlara yonlendiriyor...ucret konusunda yardimci olduklarini biliyorum...parayi opu oncesi aliyorlar
Kızlar Nova da aşılama düşünüyorum tavsiye edermisiniz ? İlk aşılamam başka bir yerde yapıldı tutmadı

Kızlar Nova da aşılama düşünüyorum tavsiye edermisiniz ? İlk aşılamam başka bir yerde yapıldı tutmadı
klinik olarak tavsiye ederim.ben de novaart da aşılama yaptırdım,tutmadı.ama yumurta kalitesi ve yaş faktörü önemli.aşılama tedavisinin olumsuzluğunun klinikle alakası yok bence.

teşekkür ederim kızlar verdiğiniz bilgiler için.ama hsg den çok korkuyorum ve yaptırmak zorundayım :KK43:o yüzden acaba nova art a mı gitsem dedim.ya da dediğiniz gibi tüm tahlilleri yaptırıp ahmet hoca ya muayne ye gidiyim.ama demez mi bizim yapmamız lazım falan.hep öyle oluyo başka yerinkine güvenmiyolar.
Ahmet Hoca elindeki değerleri ve filimleri geçersiz saymaz,hatta memnun oluyorlar donanımlı gelmiş diye.duruma göre hemen protokola başlarlar.biraz bilinçli ve kendini tanıyor olmak iyi olur.

klinik olarak tavsiye ederim.ben de novaart da aşılama yaptırdım,tutmadı.ama yumurta kalitesi ve yaş faktörü önemli.aşılama tedavisinin olumsuzluğunun klinikle alakası yok bence.
Teşekkür ederim benim yaşım 25 bizde sorun eşimin sperm sayısın18 milyon ve yavaş

Teşekkürler kızlar verdiğiniz bilgiler için .tamam ozaman dediğiniz testleri ve hsg yi yaptırıp ahmet hocaya gidiyim. belki de tüplerim tıkalı.sebebini bi bulsak en azından çözüm için aşılama tüp onları deneriz

Bncede hsgyi devlet hastanesinde yaptir ben zekai tahirde yaptirdim çok korkarak gittim ama öyle zor değildi yani tüpler aciksa zaten sadece ilacin gidisinde basinc hissediyosun tüpler tikaliysa biraz ağrı oluyor ben normalde radyoloji teknikeriym kendi hastanemde yaptirmadim doktor doğum hastanesinde olursa daha iyi dedi ordakiler sürekli yaptığı icin pratikler ve tecrubeliler
peki nasıl zekai tahir.aletler yeni tekneloji olunca ağrısız oluyomuş.anestezisiz mi yaptırdın?bi de fiyatı nekadar.

Canim 200-300 daha fazla ver anestezili yaptir...bir de digital cekim olsun...cunku ilaci verdikten sonra sonrasi ve belli araliklarla yapilan cekimler digitalde daha iyi cikiyot

X