Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

merhaba kızlar bzde 3 yıllık evliyiz tüm testler yapıldı herhangibir sorun bulunamadı kasım ayında akayda aşılama yaptırdık sonuç negatif çıktı novaya gitmeyi planlıyoruz bı tanıdıktan fiyatının 5200olduğunu duyduk doğrumu acaba bana bilgi verebilirmisnz gidenler
pazarlık yapın bence

İyi aks kizlar guzel dilekleriniz icin tsk ederim...polip olusmasinin sebebi ostrajen hormonu canim fazla ostrajon polip yapiyormus....aslinda ahmet hoca transfer icin polip onemli degil dedi opuda ...polip asagida bizi etkilemez dedi...transfer gunu ise jellle birlikte polip kendini iyice belli etmis boyle transfer yapmak olumsuz olabilir dedi...once polipi histereskopinile alalim dedi.bu arada histereskopi 1750 tl...sonra diger ay rahmi hazirlar transfer yapariz dedi...tabi ben soklardayim...iki yumos vardi o gun dondurulacak....bugun sabah embriyog aradi bir embosu donduracagiz digeri kaliteli degil gelisimi zayif dedi...ikinci sok....dondurma ucreti 1500 tl bu arada....acaba dedim polip ilk ciktiginda daha ignelerin 5. Gunuydu ve yumoslar cok kucuktu ..tedavi iptal edilip folipler temizlenip sonra devam mi edilseydi....ilk bastan beri polip engel degil diyen doktor bir anda polipi temizleyelim sorun olur demesi kafami karistirdi...neyse kizlar benden bu kadar...tedaviye devam edenlerden guzel sonuclar aliriz insallah..hepinize iyi gclr
canım iyi güzel de.günaşırı ultrason takibi yapılıyor.yumurta büyüyor,bu arada tahlil yapılmıyor mu da östrojen yüksek donduralım deniliyor.baktın yumurta büyüyor östrojen kontrol altına alınamıyor mu ?klinikte de burada da gördüğüm kadarı ile hep yumurtalar dondurulma işlemine gidiyor.ben fazla detaylı tahlil yapılmadığını düşünüyorum.

benim de aşılamam negatif.zaten 35 yaş üstü ve benim gibi zor bir hastaya aşılama yapmak akıllıca değldi.doktorum tedavi sonrası hemen devam etmek mantıklı değil yinede gel bir konuşalım dedi.pazartesi sabah gideceğim.sanırım bundan sonra başkent üniversitesinde denerim diye düşünüyorum.

Canım polip ilk çıktığında iğnelerin beşinci gunundeydim...ahmet hoca çağırdı gittim çok da önemli değil dedi...bende ilk zaman senin gibi düşündüm keşke tedavi ilk o anda durdurulsa diye ama bilmiyorum tabi...bize ne derlerse onu yapıyoruz çok da itiraz etme şansımız yok ..negatife üzüldüm canım ...benim de yaş 34 oldu...bir daha dener miyim bilmiyorum.. Hele ki yumoslarin bu son durumu beni oldukça üzdü...

Kizlar merhaba bende tedaviye baslamak icin gun sayiyorum artik bir ay sonra gidicez ne zaman baslanirsa artik.. Sizleri her gun takip ediyorum yazdiklarinizi tek tek okuyorum umutsuz olmasin kimse lutfen allah nasip etmisse bizlere gunu gelcek elbet nasibimizde yoksa yapcak birseyde yok malesef allah insallah hayirli evlatlar nasip etsin bizlerede

Canım polip ilk çıktığında iğnelerin beşinci gunundeydim...ahmet hoca çağırdı gittim çok da önemli değil dedi...bende ilk zaman senin gibi düşündüm keşke tedavi ilk o anda durdurulsa diye ama bilmiyorum tabi...bize ne derlerse onu yapıyoruz çok da itiraz etme şansımız yok ..negatife üzüldüm canım ...benim de yaş 34 oldu...bir daha dener miyim bilmiyorum.. Hele ki yumoslarin bu son durumu beni oldukça üzdü...

canım ben 40 yaşındayım.rezervim bitme noktasında.sizler yumurta konusunda iyisiniz.Allah bozmasın.diğer değerlerde bence stresten olabilir.Biraz sakin ol,vaktin varsa temiz havada yürü.

Valla canin onceki denemede 3 embos vardi 5 gune giden dr 2 tanesisni transfer etmisti burda ise 5 yumostan 2 sinin dollenmesi onunda 3. Gun olmasi beni cok uzdu....
Pazarlik konusunda dr larla konusmalisiniz muhasebeden sizi dr lara yonlendiriyorlar ...dondurma isleminde malesef indirim yok...ama tedavi icin dr la konusmaniza bagli...
Kendimini toplamaya calisiyorum canim...bu tedaviye cok guvendim acikcasi...

Valla canin onceki denemede 3 embos vardi 5 gune giden dr 2 tanesisni transfer etmisti burda ise 5 yumostan 2 sinin dollenmesi onunda 3. Gun olmasi beni cok uzdu....
Pazarlik konusunda dr larla konusmalisiniz muhasebeden sizi dr lara yonlendiriyorlar ...dondurma isleminde malesef indirim yok...ama tedavi icin dr la konusmaniza bagli...
Kendimini toplamaya calisiyorum canim...bu tedaviye cok guvendim acikcasi...
Hakkınızda Hayırlısı olsun inşallah gerçekten zor bir durum insan çok ümitleniyor olmayınca .benim ilk denemem Olmasına rağmen yıprandım Allah yardımcımız olsun

Bisey daha sorucam kizlar dondurma işlemi rutinmi yani herkesede yapiliyormu yani süreç nasil işliyor

mrb arkadaşlar.ben 4 yıldır evliyim.2 yıldır da hiç korunmadım.eşimin sperm testi de iyi. clomen ,çatlatma iğnesi yumurta takibi falan sonuç vermedi. ahmet ve mehmet hocanın methini çok duydum. bir şey sorcam daha önce nova art da hsg filmi çektiren var mı? bayram dan sonra gitmeyi düşünüyorum.

bir de muayne ücreti nekadar?her muayne de ücret ödüyor muyuz?sanırım hsg çekilmeden aşılama ya da tüp bebek deniyemiycem.önce neden bebek olmadığını öğrenmemiz lazımmış :KK43:

mrb arkadaşlar.ben 4 yıldır evliyim.2 yıldır da hiç korunmadım.eşimin sperm testi de iyi. clomen ,çatlatma iğnesi yumurta takibi falan sonuç vermedi. ahmet ve mehmet hocanın methini çok duydum. bir şey sorcam daha önce nova art da hsg filmi çektiren var mı? bayram dan sonra gitmeyi düşünüyorum.
merhaba,aynı tedaviyi bende denedim.hiçbir gelişme olmadı.ben daha önce üniversite hastanesinde hsg filmi çektirdim.bence sizde öyle yapın.çünkü bu tür işlemler pakete dahil değil.

bir de muayne ücreti nekadar?her muayne de ücret ödüyor muyuz?sanırım hsg çekilmeden aşılama ya da tüp bebek deniyemiycem.önce neden bebek olmadığını öğrenmemiz lazımmış :KK43:
önce dr görüşüp tedavi planı çıkartınca tüp,aşılama,olumsuz olursa yumurta toplamada ne kadar alınıyor,dondurma işlemi ücreti histereskopi vb.konuların fiyatlarını not alın ve pazarlık yapın.gitmeden önce soracağınız bütün konuları not alın,çünkü insan orada unutuyor.tiroid,prolaktin ve hormon tahlillerinizi yaptırıp gidin.

Dondurm cozdurme 1500 tl karar verildiginde parayi pesin aliyorlar transferde para istemiyorlar...
İlk muayene ucretli eger tup bebek veya asilama orada yapilacaksa paket programin icinde sayiyorlar...yok sadece kontrol ve konusmaysa 350 tl dr muayene ucreti...dondurmaya olayi rutin degil...hastanin ve embriyolarin durumuna gore degisiyor...bnde polip oldugu icin transfer ertelendi ve mecburen donduruldu..
Rahim filmi orda cektirmek zorunda degilsiniz tip fakultesi ve ozel yerler daha uygundur...ornek verirsek onlar histereskopiye 1750 tl istiyor burada unv hastanesinde sadece prof ucreti var 112 tl ozelde ise 600 tl istiyorlar..
İlk defa muayene olacaksaniz ve hicbir test yaptirmadiysaniz dr muayenesinden sonra yaptirin...sizden isteyecegi
1.hsg rahim filmi
2.hormon testleri e2 lh fsh
3.sperm testi

Pazarlik konusunda muhasebe drlara yonlendiriyor...ucret konusunda yardimci olduklarini biliyorum...parayi opu oncesi aliyorlar

X