Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

5 saat sonra test gorunutüm ikinci çizgiyi hayal mayal olsada gördüm gibi.
IMG_20171114_143202.jpg

slm arkadaslar sizi takip ediyorum novaart ilk deneme olmsz birisi dis gebelik sonuclandi malasef nereye gitcm konusunda karaszm hamile olanlari gorunce buraya gidiyim diyorm olmsz olnca vazgeciyorm bahceci klinigi acilcakms balgata orayami gitsm diyorum yeni acilan yer nasl olur onuda bilmiyorum verecek olan Allah tabide

slm arkadaslar sizi takip ediyorum novaart ilk deneme olmsz birisi dis gebelik sonuclandi malasef nereye gitcm konusunda karaszm hamile olanlari gorunce buraya gidiyim diyorm olmsz olnca vazgeciyorm bahceci klinigi acilcakms balgata orayami gitsm diyorum yeni acilan yer nasl olur onuda bilmiyorum verecek olan Allah tabide

Son düzenleme:
Merhaba..
Nisan ayında ilk tüp denememi yapmıştım ve ilkinde tuttu. lakin sonrasında 5.5 aylıkken bebeğimi erken doğumla kaybettim. kalbimin acısı hic geçmedi, hafiflemedi ama ocak ayında yeniden mehmet bey.e gidip tüp bebeğe başlamayı düşünüyorum. eşim de ben de ona güveniyoruz..umarım bir kez daha güvenimi tazeler diye umut ediyorum.

bende kesinlikle hocalara güveniyorum cnm esimde orayı istiyorda bu iste labarutuvar onemli diyolarya ondan kafam karisik bu arada cnm sana cok gecmis olsun Allah im bidaha yasatmasin

bende kesinlikle hocalara güveniyorum cnm esimde orayı istiyorda bu iste labarutuvar onemli diyolarya ondan kafam karisik bu arada cnm sana cok gecmis olsun Allah im bidaha yasatmasin
Çok teşekkür ederim..laboratuvar da önemli tabii ama isini ciddiye alan, isin uzmanı birinin olması da önemli..hayırlısı artık..

5 saat sonra test gorunutüm ikinci çizgiyi hayal mayal olsada gördüm gibi. Eki Görüntüle 2067294

Merhaba, benimde 9. Gün idrar testim böyle çıkmıştı. Ama 10. Gün kanda çıkmıştı. İdrar icin çok erken bence.

Bu arada bugün merkeze gittik, keseyi gördük. Darısı diğer muayenelere inşallah. Darısı sizlere inşallah.
Ahmet hocaya minnettarım.

Merhaba, benimde 9. Gün idrar testim böyle çıkmıştı. Ama 10. Gün kanda çıkmıştı. İdrar icin çok erken bence.

Bu arada bugün merkeze gittik, keseyi gördük. Darısı diğer muayenelere inşallah. Darısı sizlere inşallah.
Ahmet hocaya minnettarım.
Rabbim kucağına versin inşallah kaçıncı gün embryosu canım benim hiç belirtimde yok çok umutsuzum

10.günümdü bugün olsaydı çıkardı zaten umudunu kaybetme belli olmaz doktora yolladım sonucu tekrar et derse ederim ama zannetmiyorum yükseleceğini
Benim de 8. Günümde kanda negatifti 12. Günde negatif malesef ki.
Hoca benden biyopsi istedi.

Selamlar arkadaşlar,
Durumlar nedir nova art da , buaralar pek yazan olmuyor, ocak şubat gibi 2.denememi tekrar burada yapmak istiyorum ama sanki eskisi kadar olumlu sonuç göremiyoruz:KK43:

Selamlar arkadaşlar,
Durumlar nedir nova art da , buaralar pek yazan olmuyor, ocak şubat gibi 2.denememi tekrar burada yapmak istiyorum ama sanki eskisi kadar olumlu sonuç göremiyoruz:KK43:
Canım, seni yeniden görmek güzel..
Ben de ocak şubat gibi mehmet bey ile tekrar düşünüyorum ama maddiyatı ve psikolojimi toparlamak için zamana ihtiyacım var. bugün devlete, zekai tahir burak.a gidip 7 tüp kan verdim. regl döneminde tekrar çağırdılar. her türlü tetkik yapılıp ona göre tüp bebek kararı veriyormuş heyet. bunun için kanıta ihtiyacımız var dedi dr. bu yüzden rahim filmi bile çekilecek. olur verirlerse oraya yaptıracağım, vermezlerse direkt mehmet bey'e gideceğim.
Sen neler yaptın, bir görüşmen vs oldu mu?

X