Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım hatırlarsın beni aynı zamanlarda kürtaj olmuştuk ☹️ Kürtaj sonrası iki ayrı inceleme yapılıyor diye söylemişlerdi bana Patolojik ve genetik inceleme. Genetiği herkesden istemiyormuş hocalar. Benden sadece patoloji istemişlerdi senden demekki genetik de istemişler.

Mrb canim evet benim genetik iyi cıktı ama patoloji anomali cıktı.senin sonucun ciktimiydi. Ben spora ve diyete basladim.

Başka yokmu novaartta tedavi olan ben cumartesi günü gittim mehmet hocayla konuştum bana çok soguk geldi konuşmaları tavırları falan ama tecrübesine güvenip orda devam etmeyi düşünüyorum bitakim testler yaptirmami istedi gazı hastanesinde hafta içi onları yaptırıp tekrar hafta sonu görüşmeye gideceğim eşiminde morfolojisine bakacak ona göre yola devam edeceğiz

Başka yokmu novaartta tedavi olan ben cumartesi günü gittim mehmet hocayla konuştum bana çok soguk geldi konuşmaları tavırları falan ama tecrübesine güvenip orda devam etmeyi düşünüyorum bitakim testler yaptirmami istedi gazı hastanesinde hafta içi onları yaptırıp tekrar hafta sonu görüşmeye gideceğim eşiminde morfolojisine bakacak ona göre yola devam edeceğiz
Doğru tercih

Bende cts günü ikinci transferimi oldum.allah nasip eder insallah.mehmet beyin hastasiyim. İlk baslarda soğuk gibi geliyor ama sonra gayet iyi daha sıcak davranıyor. İnşallah hepimiz bebeklerimize kavusuruz.

Bende cts günü ikinci transferimi oldum.allah nasip eder insallah.mehmet beyin hastasiyim. İlk baslarda soğuk gibi geliyor ama sonra gayet iyi daha sıcak davranıyor. İnşallah hepimiz bebeklerimize kavusuruz.
Canım sana iki embiryo mu transfer edildi 5.gün embiryosumuydu bende ordaydim cumartesi günü mehmet beyin hastasıyım banada soğuk geldi doktor ilk görüşmemdi

Canım sana iki embiryo mu transfer edildi 5.gün embiryosumuydu bende ordaydim cumartesi günü mehmet beyin hastasıyım banada soğuk geldi doktor ilk görüşmemdi
Evet iki embriyo transfer edildi. İlkinde de iki embriyo transfer edilmişti beşinci gün embriyoları hepsi dış gebelik olmuştu. Bu kuz hic ilaç kullanmadim doğal yimurtlamam takip edildi ve transfer ona gore yapildi insaalh olur:))

Evet iki embriyo transfer edildi. İlkinde de iki embriyo transfer edilmişti beşinci gün embriyoları hepsi dış gebelik olmuştu. Bu kuz hic ilaç kullanmadim doğal yimurtlamam takip edildi ve transfer ona gore yapildi insaalh olur:))
Bende tedavideyim dondurulmus.
İlaç kullanıyorum ama kullanmami istedi. Acaba kürtaj oldum o yüzden mi.

Ben novaartta tedavi oluyorum bu ikinci. İlkinde 6 haftalik düşük yaptım.
İnşallah bu sefer sonuna kadar gideriz.
Evet hoca soğuk fakat bir o kadar da içten. İlk tedavimde soğuktu
Ama 2. De gayet ılımlı iyi ve konuskan di. Kendisine güveniyorum insallahh hepimiz için hayırlısı olur

Hayırlı olsun canım Allah gönlüne göre versin insallah bende o olumlu sonuçlarlarimi yazarım buraya birgun

Ben novaartta tedavi oluyorum bu ikinci. İlkinde 6 haftalik düşük yaptım.
İnşallah bu sefer sonuna kadar gideriz.
Evet hoca soğuk fakat bir o kadar da içten. İlk tedavimde soğuktu
Ama 2. De gayet ılımlı iyi ve konuskan di. Kendisine güveniyorum insallahh hepimiz için hayırlısı olur
Sonu güzel olsunda doktorun soğuk olması önemli değil:KK66:

Bende tedavideyim dondurulmus.
İlaç kullanıyorum ama kullanmami istedi. Acaba kürtaj oldum o yüzden mi.
Ben transfer günüm belli oluncaya kadar kullanmadim transferden beş gün önce folik asit,çocuk aspirini ve cronel JEL kullanmaya başladım hala kullanıyorum. Bugün transfer günü sayılırsa bugün 6.günüm. Biraz agrim var. Bekliyorum iste sabırsızlıkla:). Bir an önce sonuclansin istiyorum. Altı gündür evdeyim cookk sıkıldım yarin çıkmayı düşünüyorum inşallah güzel sonuçları paylaşıriz

Ben transfer günüm belli oluncaya kadar kullanmadim transferden beş gün önce folik asit,çocuk aspirini ve cronel JEL kullanmaya başladım hala kullanıyorum. Bugün transfer günü sayılırsa bugün 6.günüm. Biraz agrim var. Bekliyorum iste sabırsızlıkla:). Bir an önce sonuclansin istiyorum. Altı gündür evdeyim cookk sıkıldım yarin çıkmayı düşünüyorum inşallah güzel sonuçları paylaşıriz
Ay hadi insallah canım güzel haberlerini bekliyoruz. Bende cumartesi gidicem kontrole transfer günü belli olucak

Sonu güzel olsunda doktorun soğuk olması önemli değil:KK66:
Tabiki de önemli olan ne olursa olsun yılmadan mehmet hocayla devam etmeyi planlıyorum. Tabi insallah güzel sonuçlar alırım da kardeşler için giderim☺

Tabiki de önemli olan ne olursa olsun yılmadan mehmet hocayla devam etmeyi planlıyorum. Tabi insallah güzel sonuçlar alırım da kardeşler için giderim☺
İnş canım...sana kaç embiryo transfer edilecek ben 23 yaşındayım iki embiryo istiyorum doktor kabul edermi

İnş canım...sana kaç embiryo transfer edilecek ben 23 yaşındayım iki embiryo istiyorum doktor kabul edermi
Benim 3. Transferim de 2 tane transfer edildi
Bu seferkindede 2 tane transfer edilecek
O biraz kaçıncı tedavin olduğuna bağlı
3 ve üstüne 2 tane veriliyor

Arkadaşlar 17 ekim test günüm. Ama nasıl bir agri var kasiklaeimda burkulma var her an regli olacakmisim gibi aranızda boyle olup poİtifo gören var mi normal mi ki:KK43:

X