Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ben varım canım hic moralini bozma kasik ağrısı herkezde olucak diye bisey yok ağrın olması hamile olmadigin anlamına da gelmez pozitif dusun pozitif olsun hayırlı haberlerini bekliyoruz ınsallah :)

Ben varım canım hic moralini bozma kasik ağrısı herkezde olucak diye bisey yok ağrın olması hamile olmadigin anlamına da gelmez pozitif dusun pozitif olsun hayırlı haberlerini bekliyoruz ınsallah :)
İnşallah günler gecmedi bir turlu.:)

Bnde senin gibiydim 8.gun idrar testi yaptım pozitif çıktı insalah hayirlisyla sende alırsın bu güzel haberi

Kızlar merhaba bizde tüp bebek düşünüyoruz araştırma aşamasındayız eşimde sperm sayı hareketlilik morfolojı sorunu var. Bu merkezin son ücreti ne kadar bilen varsa cevaplayabilir mi

Kızlar merhaba bizde tüp bebek düşünüyoruz araştırma aşamasındayız eşimde sperm sayı hareketlilik morfolojı sorunu var. Bu merkezin son ücreti ne kadar bilen varsa cevaplayabilir mi
6500 tl canım spermiogram testi morfoloji felan ayrı bir ücret alıyorlar oda 200 tl

Kızlar bende geçen yıl bu zamanlar transfer olmuştum bekliyordum.mucizemi.
Bu yıl kucağımda gülücükler saçıyor..
Ucretsiz izindeyim ve bebegimi sallarken amigurumi örüyorum satıyorum.. bakmak isterseniz ... instagram sayfama beklerim..

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar bir süredir giremedim iyisinizdir umarım..
Benim gibi ilk denemesinde tutup sonra bebeğini kaybeden, ikinci denemesinde yine tutan arkadaşlarım var mı? birkaç ay doğal yolla deneyip mart gibi tekrar tüp bebeğe başlamayı düşünüyorum. İlkinde tuttu, ikincisinde tutmama durumu olur mu diye düşünüyorum açıkçası..tek endişem bu.. :KK43:

İkinci denemeyi 1. Den ne kadar sonra yaptırdınız ben Yen'i negatif aldık ikinciyi orada yaptırabilirim ne kadar sonra yaptırmalıyım
Bu tamamen sana bağlı canım sağlık durumun,maddi durumun,psikolojinin hazırda bir ay ara vermek yetiyor.

Kızlar pko olup novaart da tedavi olan varmı ben bu ay adetimle tedaviye başlamak istiyorum ama pko olduğum için kistler oluyor hep o kistlerin yok olmasını mi bekliycem tüp bebek için

Kızlar bende yarın başlıyorum tedaviye bu gece yola çıkıyorum izmirden Umut dolu heyecanlı endişeli bir şekilde ama Allah’ın izniyle bu son tedavim olur inşallah 4. Denemem ve son olur umarım rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Kızlar pko olup novaart da tedavi olan varmı ben bu ay adetimle tedaviye başlamak istiyorum ama pko olduğum için kistler oluyor hep o kistlerin yok olmasını mi bekliycem tüp bebek için
Ben varım canım ve çok şükür olumlu sonuç aldım oki geçmesini beklenen bı kist çeşidi değil vucud her ay yeniliyor kistleri o yüzden biran önce tedavine başla. Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah

Ben varım canım ve çok şükür olumlu sonuç aldım oki geçmesini beklenen bı kist çeşidi değil vucud her ay yeniliyor kistleri o yüzden biran önce tedavine başla. Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah
Amin canım inşallah sende bebeğini kucagina alırsı..mehmet hoca benden birtakım testler istedi gazi hastanesinde yaptır dedi Sendende istedimi

Amin canım inşallah sende bebeğini kucagina alırsı..mehmet hoca benden birtakım testler istedi gazi hastanesinde yaptır dedi Sendende istedimi
Bnm doktorum ahmet hoca canım ama evet oda bnden genetik test istemisti ve gazide yaptirmistim merkez ve doktor acisindan çok doğru bi secim yapmışsın ben hiç pisman olmadım inşallah secim yapanlarda pişman olmaz

Bugün başlıyorum iğnelerime pazartesi kontrole gideceğim hayırlısı olur inşallah hepimiz için çok heyecanlıyım

X