Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İlk görüşme için hemen randevu verebiliyorlar mı herhangi bir güne mı yoksa regl olduğumuz zamana mi verilirve ilk görüşmeden ücret alınıyor mu bilgisi olan veya Giden arkadaşlar yazabilir mi

İlk görüşme için hemen randevu verebiliyorlar mı herhangi bir güne mı yoksa regl olduğumuz zamana mi verilirve ilk görüşmeden ücret alınıyor mu bilgisi olan veya Giden arkadaşlar yazabilir mi

mrb canım. Adetin 2.gününe randevu verirler.Kesin başlayacaksan ücret almazlar.

mrb canım. Adetin 2.gününe randevu verirler.Kesin başlayacaksan ücret almazlar.

Çok teşekkür ederim sağolun.ben başlamak isterim ama öncesinde yapılan denemelerim negatif ile sonuçlandı öncesinde genetik test istemeyi düşünüyorum.mail atmıştım merkeze yaptırmam gereken tahliller var mıdır öncesinde diye gerek Yok demişlerdi.peki da sadece muayene ücreti nedir bilginiz var mı kusura bakmayın çok oldum ama ☹️

Çok teşekkür ederim sağolun.ben başlamak isterim ama öncesinde yapılan denemelerim negatif ile sonuçlandı öncesinde genetik test istemeyi düşünüyorum.mail atmıştım merkeze yaptırmam gereken tahliller var mıdır öncesinde diye gerek Yok demişlerdi.peki da sadece muayene ücreti nedir bilginiz var mı kusura bakmayın çok oldum ama ☹️

Ben direkt tedaviye başladığım için muayene ücretini bilmiyorum canim.sabah arayıp sor istersen.yanlış bişey söylemeyim.

Tedavi için adet bekleyenler var mı. Ben bekliuorum şu an dondurulmus için. Öncesinde mehmet hoca ne ister bilmiyorum çünkü 4ay önce kürtaj oldum. Hepimizin hakkında hayirlisi

Canım öncelikle Allahım sana en kısa zamanda evlat versin..sizin neden olmuyor daha önce novaart da tedavi oldun mu neden olumsuz sonuç aldın merak ediyorum ben de novaart da tedaviye başlamayı düşünüyorum
Merhaba canım. Evet 2 defada novartta sonuç anormal döllenme oluyor.bilmiyorum ne yapmalı.sana da Rabbim tez zamanda bebişine kavuştursun.senin kaçıncı deneme olacak?

Merhaba canım. Evet 2 defada novartta sonuç anormal döllenme oluyor.bilmiyorum ne yapmalı.sana da Rabbim tez zamanda bebişine kavuştursun.senin kaçıncı deneme olacak?
Ben şuan ankarada en iyi tüp bebek merkezi arıyorum bir aşılama oldum tutmadı zaman kaybetmeden tüp bebege başlamak istiyorum inş ilk seferde hamile kalırım

SEM06 NAPTIN CNM TEDAVİYE BŞLADNMI?DURUMLAR NASIL?
Canım çok selamlar..kendimi toparlamaya çalışıyorum, acım çok..henüz tedaviye başlamadım çünkü önce bebeğimin genetik tarama sonucunu öğrenmemiz gerekiyor. tarama normal çıkarsa, rahmimim de toparlanması için zaten 2 ay beklemem lazım. genetikte sorun çıkarsa doğal yolla hiç denemeyeceğiz, direkt pgt ve tüp bebekle devam edeceğiz. tüp bebek + doğum paketi vs derken maddi olarak zorlandık. 2. deneme için yine mart-nisan.ı beklemem gerekebilir. öncelikle üzüntüm ve acımı biraz hafifletmeliyim, çok iyi değilim güçlü durmaya çalışıyorum sadece. evlat kaybetmek çok acı birşeymiş, kimse yaşamasın..
sen ne yaptın, başlayacak mısın yeniden?

sem06 kyamam canım.. gerçekten üzücü bir durum.inş toparlarsın en kısa ssürede. evet hem manevi hemde maddi çok zor..buarada sen beni unuttnmu:) bende düşük olmadı riski gerçekleşmişti. çok kanamam olmuştu ama şükür şimdi iyiyiz.bu hafta detaylı ultrasyonum var. Önce Allaha sonrada Ahmet beye şükürler olsunki oda karşıma çıktı arkadaşım sayesinde. bid başlarsdanda sonuçları Ahmet beye göster ve onunla başla bence. değişimde iyi olur hem.

sem06 kyamam canım.. gerçekten üzücü bir durum.inş toparlarsın en kısa ssürede. evet hem manevi hemde maddi çok zor..buarada sen beni unuttnmu:) bende düşük olmadı riski gerçekleşmişti. çok kanamam olmuştu ama şükür şimdi iyiyiz.bu hafta detaylı ultrasyonum var. Önce Allaha sonrada Ahmet beye şükürler olsunki oda karşıma çıktı arkadaşım sayesinde. bid başlarsdanda sonuçları Ahmet beye göster ve onunla başla bence. değişimde iyi olur hem.
Canım, bir diğer arkadaşımla karıştırdım sanırım bir an kusura bakma ..Ben Mehmet Bey.in hastasıydım, tekrar kendisine giderim..sen de dikkat et, ayrıntılı ultrasonda çıktı benim de..Koru'nun sahibi Aydan hanım (prof. perinatolog) bakmıştı, sonra Hacettepe bölüm başkanı Deniz hanım da baktı aynı şeyleri söylediler..o günleri hatırlamak bile çok güç..hayırlısıyla al bebeğini kucağına canım..

cnm senin tarama testin de sıkıntılıydı sanki değilmi?yanlış hatırlamıyorsam.amniyosentez felan yaptır demişler sen yok demiştin değilmi?ay heyecanlıyım inşş temiz çıkarrr

cnm senin tarama testin de sıkıntılıydı sanki değilmi?yanlış hatırlamıyorsam.amniyosentez felan yaptır demişler sen yok demiştin değilmi?ay heyecanlıyım inşş temiz çıkarrr
Evet ama çok ilginç ki bebeğimin ense kalınlığı normaldi, burun kemiği vb. hepsi vardı, yaştan dolayı down sendromu riski çıkarıyordu makine. bebeğim hidrosefali idi ve o testlerde nöral tüp defekti yazan grupta hep risksiz alanda çıkıyordu. yani test risksiz çıktı ama bebeğimde anomali oluştu, durumun tersliğine bakar mısın? bu testlere nasıl güvenirim bir daha? 3 ay sonra bebeğim kucağımda diye düşünüyordum, şimdi mezarına gidiyorum. Canım sen önlemini al ama içini ferah tut, inş olmayacak öyle şeyler..olmasın da, kimse böyle yansın istemem..

Evet ama çok ilginç ki bebeğimin ense kalınlığı normaldi, burun kemiği vb. hepsi vardı, yaştan dolayı down sendromu riski çıkarıyordu makine. bebeğim hidrosefali idi ve o testlerde nöral tüp defekti yazan grupta hep risksiz alanda çıkıyordu. yani test risksiz çıktı ama bebeğimde anomali oluştu, durumun tersliğine bakar mısın? bu testlere nasıl güvenirim bir daha? 3 ay sonra bebeğim kucağımda diye düşünüyordum, şimdi mezarına gidiyorum. Canım sen önlemini al ama içini ferah tut, inş olmayacak öyle şeyler..olmasın da, kimse böyle yansın istemem..
Allah mükafatını en hayırlı şekilde versin sana insallah. Teselliler boş gelir bilirim ama diğer bebeklerin seni bekler annesi. Kendini toparla bi an once insallahh Yepyeni umutlarla başla tedavine.
Geçmişi dusunmiyorum bende şu an sadece oradaki bebeklerime odaklandım.
Şüphesiz ki ol der olur. İnşallah bu defa hepimizin hayırlı sağlıklı olur.
Bebeğim deyip cigerim sökülyor belki de senin hissettiklerini hissedemem ama hayal kırıklığı aynı tarifsiz bir kalp acısı
Amann neyse yine içime işledi evlat hasreti allah herkesin gonlundekini versin

Allah mükafatını en hayırlı şekilde versin sana insallah. Teselliler boş gelir bilirim ama diğer bebeklerin seni bekler annesi. Kendini toparla bi an once insallahh Yepyeni umutlarla başla tedavine.
Geçmişi dusunmiyorum bende şu an sadece oradaki bebeklerime odaklandım.
Şüphesiz ki ol der olur. İnşallah bu defa hepimizin hayırlı sağlıklı olur.
Bebeğim deyip cigerim sökülyor belki de senin hissettiklerini hissedemem ama hayal kırıklığı aynı tarifsiz bir kalp acısı
Amann neyse yine içime işledi evlat hasreti allah herkesin gonlundekini versin
Sağol canım..gerçekten aynı acıyı yaşamamış olanın anlaması zor bir durum..benim bu acım, yarım kalmışlığım, öpüp koklamaya hasretliğim ancak yeni bir can taşıyıp sağlıkla bebeciğimi kollarıma almakla son bulur..o bebeciğimi koklayıp bağrıma bastığımda, ilk canımı, pamuk kızımı severcesine bağrıma basmış olacağım. sadece bebek dilemeyin, sağlıklı bebek dileyin..benim durumumu yaşamayın. ben, 500 kadında görülen bir anomali bebeği taşıdım karnımda..çok sevdim onu, çok korudum, konuştum canımın içiyle..ve herşeyimi verirdim onun iyi olması için; kolumu, bacağımı, kalbimi herşeyimi..çok zor bir doğum yaptım, epeyce acılı ama o acı bile şimdi yaşadığımın yanında hiç..çok zormuş evlat acısı..dilerim kimse yaşamasın ve bir daha ben yine aynı şeyi yaşamayım arkadaşım..

Ben de Mehmet Bey ile devam etmek istemiştim ama sekreteriyle görüştüğümde muayene ücretinin 350 tl, doğum ücretinin de 5500-6000 tl olduğunu öğrendim. Yakın bir arkadaşımın doktor ablasının da Koru'da Mehmet Bey'e yaptırdığı doğumda toplam 8000 tl ödediğini duyunca açıkçası vazgeçmek durumunda kaldık. Koru'dan doğum paketi aldım, 2 aydır oraya gidiyorum. Tek sorun, tüm özel hastanelerde, dr.un amniyosentez isteği olursa (1250 tl.den başlıyor, yaptırma mecburiyeti yok), ayrıntılı ultrason (bir de perinatolog olması baş istekleri ki o da en az 500 tl.den başlıyor, yaptırma mecburiyeti var) ve epidural isterseniz (500 tl, yaptırma mecburiyeti yok) doğum paketinin dışında olması. Diğer tüm tetkik, seans, muayene, kontrol, gebelik eğitim, doğum, doğum sonrası vb ise paket içeriğine dahil..
doğum sonrası içerikte neler var

sem06 sem06 çok geçmiş olsun çok üzüldüm .yaşamayan acını anlayamaz kesinlikle ama inşallah dilerim ki dondurulmuş embriyolarınla sağlıklı bir bebek kucağına almak nasip olsun sana.

sem06 sem06 çok geçmiş olsun çok üzüldüm .yaşamayan acını anlayamaz kesinlikle ama inşallah dilerim ki dondurulmuş embriyolarınla sağlıklı bir bebek kucağına almak nasip olsun sana.
Sağol canım, eksik olma..ama benim dondurulmuş embriyom yok, yaptırmadım..tekrar başladığımda baştan başlayacağım..

arkadşlar detaylı ultrasyon için Dr. ALİ İPEK'e giden oldumu aranızda?memnunn kaldınızmı?ben cumartesi gttm 10 dk kadar sürdü sanırımmorda çalışma sı için izni felan yok sanrım. bişeyler oldu ondan hissettim.iyi bi doktor gibi ama aceleye geldi o olay olunca..

X