Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar merbalar nasilsiniz bn bebegim in kalp atislarini da duydum artık novaartta değil mehmet hocanin kliniginde devam edicez bakalım bundan sonra beni neler beklio ne olur umutsuzluga kapılmayın rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin hep dualarimdasiniz rabbim sizinde yüzünüzü guldursun inş ...
Gozunaydin canm rabbim o mutlulugu bizede nasip eder ins

Adetinin ikinci gunu canim cunku yumurtaliklar ve rahim kendini yeniliyor...

Ayseem canim 7 yumos az degil onemli olan kaliteli olmasi..blastoya varir insallah...dr simdilik hersey iyi dedi yumoslar 10 civari rahim kalinligi iyi dedi sali opu var...yeni ilaclar verdi catlatma filan...

Canim aslinda 1 ay dinlensen iyi olur ...kendini toplamis olursun...

Canım sayıdan çok transferin ertelenme durumuna canım sıkıldı, tekrar gelmemiz eşimin izni falan problem olacak.birde zaten zor bir süreç biran önce hayırlısıyla bitsin istiyordum böyle hep aklımda olacak.

Kızlar merbalar nasilsiniz bn bebegim in kalp atislarini da duydum artık novaartta değil mehmet hocanin kliniginde devam edicez bakalım bundan sonra beni neler beklio ne olur umutsuzluga kapılmayın rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin hep dualarimdasiniz rabbim sizinde yüzünüzü guldursun inş ...
Tatlım çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..Bizede nasio olsun inşallah tüm isteyenlerin önce karınlarını sonra kucaklarını doldursun..

Tatlım çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..Bizede nasio olsun inşallah tüm isteyenlerin önce karınlarını sonra kucaklarını doldursun..
Amin canım inş rabbim isteyen herkese nasip etsin ins. ..

Kızlar ne yaptınız opular nasıl geçti, kaç yumurta toplandı.benimkiler donduruldu bugün.inş hakkımız da hayırlısı olur.

Az önce aradılar kızlar..yarın transfer var...saat 13.00 da...
Şimdikten hayırlı olsun inş canım, kaç embriyo koyacaklar var kaç hucreliler biliyor musun?Buarada üstteki yazıyı okudum rahat olmak çok önemli transfer de o yüzden rahat olmaya çalış o saatler de sana dua edicem.Allah'ım isteyen herkesin kuracaklarını doldursun inş.kib.

Tsk ederim kizlar 5 olgun yumos var dedi embriyolog ikisi dollendi dedi aslinda simdiye kadarkiler hep 5. Gun olmustu ama kismetbbakalim...kac hucreli ve kalitesi hakkinda sormayi unuttum canim...kendimi besinci gune sartlandirdigim icin yarin sorarim artik...

Opu sonrasi ahmet hoca burdasiniz degil mi demisti bizde yok hocam bugun gidecegiz nryse tamam o zaman transfer oncesi bi kontrol ederiz dedi....neyse hayorlisu...olsun...bizim diger dnemeler hep blastoya kalmisti bu da oyle olur diye dusunduk,,,,

Dikkatimi ceken birsey de...benden once en az uc kisi transfer bekliyor dort kisi de opu bekliyordu...esim sonradan iki kisi transfer icin daha geldi uc kiside opu icin geldi dedi...ne kadar cok kisi var oyle:KK43:((((

canım hayırlı olur inşallah.çoğunlukla 1-2 günde transfer yapıyorlar.keşke sorsaydın da öyle gitseydiniz.
Neden 5. Gün beklenmiyor ben bunu anlamadım galiba hastaya göre değil doktorun randevu durumuna göre sistemleri işliyor

X