Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Benim gidişim yanılmıyorsam 5 veya 6. haftaydı. gebelikle ilgili ilk kontrole Mehmet bey o zaman çağırmıştı. toxo ve rubella testleri anne ve bebek için önemli..toxo testi kedi tüyü, dışkı vb. şeylere karşı alerjin var mi bebeğe geçebilir mi diye bakılıyor. rubella da, kızamıkçık geçirdin mi, bağışıklığın var mi diye bakılıyor. ona göre dr. değerlendirme yapıyor.

Kullandığımız ilaçlardan evet adet ağrısına benzer ağrılar oluyor. Zaten pozitif sonucu aldıktan sonra da ara ara adet sancısına benzer ağrıların olacaktır. Kendinde belirti aramamaya çalış. Bol bol dua et. Rabbim inşallah sana ve tüm isteyenlere hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin.

sem06 cumartesi doktordaydım. kalp atışlarını dinledim. Allahım isteyen herkeze versin inşşş..)

merhaba arkadaşlar, bende bu ay mehmet erdem de tüp bebeğe başlamayı düşünüyorum.3.denemem olacak.ilkini centrum,2.sini dondurulmuşlarla genartta denedim malesef tutmadı.size sormak istediğim şu: ben çalışıyorum transferden sonra da ancak 3 4 gün izin alabilirim.benim durumum da olan çalışırken tüp bebek yaptıran var mı acaba?

sem06 cumartesi doktordaydım. kalp atışlarını dinledim. Allahım isteyen herkeze versin inşşş..)
Canım çok sevindim, evet çok değişik bir duygu..zaten başlarda çok anlamıyorsun..şöyle 11-12 hafta olsun, daha büyümüş görünce anlamaya başlıyorsun birçok şeyi..

"aysn_ae, 3-4 gün asla yetmez. sakın öyle yapma okadar emeğin bak boşa gider. bi bankacı bayan 3 gün sonra gtimiş düşürmüş. bende çalışıyorum 12 gün izin aldım hatta Ahmet beyin hastasıyım bana ilk başta 5 gün raporu kendisi verdi, işe gidemiceğini işyerindekilere söyle dedi... bnde içim rahat etmedi yani kan sonucum beli olana kadar işe gtmedim 10 gün de belli oldu sonucum. genelde yattım işk 3 gün hep yattım sonarada evde ara ara dolaşmaya başladım. bol su içtim. öğün aksatmadan yemeklerimi yedim. vede Rabbime şükür 1.5 aylık hamileyim. amman sakın gitme....

Merhaba benimde şubat ayında transferim oldu.ahmet hocanın hastasıyım.transferim cumartesi oldu .ben sadece pazartesi salı izin aldım sonuçta pazar pzartesi salı evde dinlendim.dr um istersem çalışabileceğimi soylemişti.çarşamba işe başladıö.bu arada öğretmenim ben...normal yaşantıma dondum..allaha şükürler olsun 20haftalık hamileyimm...mehmet hocama sorun dr unuza guvenin..darısı isteyen herkese inşallahh

bence ihtimale atmamak lazım be garanti olsun die gitmedim içimde rahat etti .. doktorumda zaten 5 gün raporu vermişti. sonuçta servisle işe gidiyoruz, yollar bazen engebeli oluyor...

Anladım
Anladım çok teşekkür ederim bakalım bizde gidince görürüz 17 temmuzda gidicem Rabbim nasip ederse Allahım isteyen emek veren herkese nasip etsin bu duyguyu

Mesajın o kadar iyivgeldiki anlatamam tesekkur ederim. Beş gün kaldı teste:))

Hanımlar acaba 15 temmuzda novaart acık mıdır bilen var mı 15inde kontrolüm var acık degilse 14 ünde gidiyim diyorum

Merhaba melekler cooo..k mutluyum bugun sonucumu aldim pozitif Allah hepinize nasipetsin inşallah gercekten yasayan bilir. Oncelikle sonucu beklerken cok korktum ve kizlar yiye biliyorsaniz paça ve kelle yiyin hergun biliyorum zor ama nee zrluklara katlaniyoruz sut icin ve iyi dusunun bol bol dua edin ben hergun kenzul arz duasini okudum. Hep yatmadim gezdim alisverise bile gittim ama hic agir kaldirmadim. Benden bu kadar melekler sormak istediginiz birsey olursa sorun cvp yazarim Dilerim ALLAH'tan anne olmak isteyen herkese nasip etsin. Bu sitede cok sey ogrendim herkese teşekkür ederim.

Benimde test günüm yarin. Çok heyacanliyim ve korkuyorum ayni zamanda çok da adet sancısı gibi sancim var.sonic için sadece kan verip dönüyor muyuz Dr la falan görüşüyor muyuz.senin adına çok mutlu oldum.allah bizde nasip eder insallah

Hayırlı olsun arkadaşım..bu güzel duyguyu sen de tadıyorsun.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…