Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar rabbimin izniyle bugün 2 bebeğimi transfr ettiler ayın 3 test tarihim yanlız bana hergün vurmam icin hibor 3500 iğne verildi bı iğne nasıl yapılıyor kullananlar yardımcı olabilirmi acaba

Göbeğinizden vuracaksınız. Kol ve bacaklardan da vuruluyo ama ilk etapta göbekten tavsiye ediyolar. İnşallah tutunuz bebişler

Çok morarma oluyor diyorlar onu nasıl ayarlicam tatlım belli bi tekniği var mi? Cevab icin teşekkür ederim canım amin inşallah rabbin isteyen herkeze nasip etsin

Arkadaşlar Ahmet hocanın hiç pgt yaptığı hasta var mı aramızda? Bir denemem başka drla Üç tane denemem Ahmet hocayla oldu şimdi tedaviye en baştan başlayacağım tekrar hala gönlüm dr seçiminde Ahmet hocaya güveniyor. Ama düşükle sonuçlanınca biri ve diğerleri kimyasal gebelik olunca acaba tekrar ona giderek yanlış mı yaparım diyorum? Diğer drlar embriyo genetiği tavsiye ederken o yaşın genç gerek yok diyor. Lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın.

Çok morarma oluyor diyorlar onu nasıl ayarlicam tatlım belli bi tekniği var mi? Cevab icin teşekkür ederim canım amin inşallah rabbin isteyen herkeze nasip etsin

İlk zamanlar çok morarıyo ve yakıyo sonra alışıyosun inşallah dokuz ay kullanmak nasip olur yansın morarsın İçindeki havayı al yavaşça vur.

Inşallah canım benm ilk defa kullanıcam da biraz stres oldum sanırım değer tabu yeterki tutsun herşeye değer hayrlisyla

6500 tüp bebek fiyatı 1500 dondurma ücreti birde ilaçların fiyatı canım bnm ilaçların raporlu 1000 tl tuttu

Merhaba ben Mehmet Erdem'in hastasıyım . Pkoluyum. Adetlerim çok düzensiz 3-4 ayda bir oluyorum . Aralık ayından itibaren 2 iğneli yumurtlama tedavisi gördüm bir kimyasal gebeliğim var öncesinde klomen kullandım gebelik oluşmadı . Mehmet hoca tüp bebeğe geçelim diyor aşılama olmadan . Ben de korkuyorum ya tutmazsa diye pko hastası olup Mehmet hocaya tüpbebek yaptıran var mı ?b

Cnm ben pko hastasiyim bnmde iki aşılamam var ahmet bey bnm hocam ve dün tüp bebek transferi oldum rabbim nasip ederse olumlu sonuç alırım inşallah

Hoşgeldiniz öncelikle.. :)
Ben de Mehmet Bey'in hastasıydim. pko'lu değildim, rezerv azlığım vardı. 37 yaşındayım. geçen eylül ayında aşılama yaptim, olmadı zira aşılama 5 kadından birinde tutan bir uygulama..Mehmet Bey'in önerisiyle mayis ayındaki ilk tüp bebek denememde olumlu sonuç aldım, şuan 10 haftalık hamileyim. Mehmet Bey'e güvenim sonsuz ki bu bence en önemli şey..tedavinin başından itibaren doktorun belirttiği herşeyi eksiksiz yaptım ve sonucu aldım. lütfen, en başından psikolojik olarak olumlu adim atin, nasıl başlarsa öyle gidiyor..iyi şanslar..

Evet dediğiniz gibi o yüzden aşılama düşünmüyorum . Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah :)

Inşallah canım hepimizin kucağı dolsun en kısa zamanda emeklerimizin karşılığını versin rabbim

Merhaba arkadaşlar,
Ahmet hocaya gelmeden önce ankara üniversitesinde üç kez tüp bebek denedik. Doktora güvenmeme rağmen çok özel bir tedavi uyguladığını düşünmüyorum. Orada 3 başarısız denememiz oldu. Daha sonra novaarta geldik. Tek yumurta toplama işleminde toplam dört sağlıklı embriyo oluştu ve o ay transfer yapılamadı prolactin yüksekliğinden dolayı. Dört embriyo donduruldu ve ikişer ikişer transfer edildi. İlki başarısız oldu. İkinci denemede Ahmet hoca bağışıklık sistemini zayıflatan bir serum verdi bana ve o denememizde hamile kaldım. İkisi de tutmuştu ama sonra birisi gelişmedi. Şu an dört aylık bir kızım var. Ahmet ve Mehmet hoca kendileri çok reklam yapmasalar da uygulanan en son tekniklerin hepsini biliyorlar ve gerekirse uyguluyorlar. Bana verilen şu serumu bile geçenlerde tüp bebekte en yeni teknik diye bir gazete haberinde okudum:)
Özetle hocalar biraz ketum olsa da sizin için yapılması gereken her şeyi yapıyor. Biz çok memnun kaldık, umarım herkesin tedavisi olumlu sonuçlanır. Umudunuzu asla kaybetmeyin. Hala bebeğime bakıp inanamıyorum tüp bebeğin tuttuğuna ve şeker hastası bir anneden sağlıklı bir bebeğin dünyaya geldiğine. Ama kısmetinizde varsa durumunuz ne kadar zor olursa olsun oluyor. Önemli olan peşini bırakmamak.

Sağlıkla, mutlulukla büyüsün bebecik.. :)
Evet, Mehmet Bey bana da ve transfer öncesi yumurta toplaması yapilan diğer anne adaylarına da, prednol adlı ilaçtan vermişti. vücut, embriyoyu yabancı cisim olarak algılayıp dışarı atmasın diye..ve nihayetinde karnımda 11 haftalık bebeğin kalbi çarpıyor. dilerim gönülden anne olmak isteyen herkes bu duyguyu yaşar..Mehmet Bey'e de bol bol teşekkürler..

Bnede AHMET beyin hastasıyım evet ketum olsalarda sessizce olması için elindne geleni yapıyolar. bnde prednol adlı ilacı kullanmştım sem06:) bnde hamileyim. İşk tüp bebek denememdi vede tutttu. Kist ameliyatımda rahime çizik atmış Ahmet bey düşünün yani tutması için onu bile yapmış ameliyatım anında.. Çok mükemmeller. yaptıracak olan varsa asla başka yere gitmesin.. ben ilk buraya gtiim vede güvendim vede başka hiçbir yere bakmadım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…