Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Benimde test günüm yarin. Çok heyacanliyim ve korkuyorum ayni zamanda çok da adet sancısı gibi sancim var:KK66:.sonic için sadece kan verip dönüyor muyuz Dr la falan görüşüyor muyuz.senin adına çok mutlu oldum.allah bizde nasip eder insallah
Sonucu aldiktan sonra cnm arıyorsun inşallah mutlu hberde sen verin bize

Hanımlar selam yeniden, hamileliğin 11-12. haftası 2li taramada risk çıkan ve cvs yada amniyosentez önerilenleriniz oldu mu?

Hanımlar selam yeniden, hamileliğin 11-12. haftası 2li taramada risk çıkan ve cvs yada amniyosentez önerilenleriniz oldu mu?
Amniyosentez de düşük riski oluyormuş diye duymuştum bi akrabamız onun yüzünden yaptırmamıştı Allaha şükür bebegindede bi sorun cıkmadı saglıklı dünyaya geldi

Merhaba kizlar. 4asilama yapildi tutmadi.ankarada tup bebek arastiriyoruz.esimde ve bende problem kalmadi. Nette tup bebek merkezlerini arastirdim cogu insan novaarttan memnun kalmis. Oneriyor musunuz. Benim de kafama yatmaya basladi bu klinik

Kizlarrr 11.gün degerim 70 çıktığı.bugün ikincibkqni verdim haber bekliyorum dualarinizi esirgemeyin lütfen nn

Amniyosentez de düşük riski oluyormuş diye duymuştum bi akrabamız onun yüzünden yaptırmamıştı Allaha şükür bebegindede bi sorun cıkmadı saglıklı dünyaya geldi
Cnm senin 5. Gün yapılan ilk kontrolde kaç yumurtan görülmüştü? Bugün ilk kontrolüm vardı Ahmet bey baktı 4 yumurta görüldü birisi 12,5 diğerleri 10 mm. Çok moralim bozuldu.adetin 3. Günü gittiğimde 8 folikül vardı. Senin de öyleydi diye aklımda kalmış o yüzden sordum

Evet cvs ve amniyosentezde yüzde 1 kadar düşük riski var. yani 100 kadindan 1inde düşük görülebiliyor. bu nedenle perinatolog yani riskli gebelik uzmanı tarafından yapılması önemli. bebegimin ense kalınlığı ve burun kemiği normal olsa da yaştan dolayi risk var. dr.um önerdi, aklım çok karışık..yaptırıp yaptırmama arasında gidip geliyorum sürekli..oldukça sıkıntılı bir durum.. :KK43:

Cnm senin 5. Gün yapılan ilk kontrolde kaç yumurtan görülmüştü? Bugün ilk kontrolüm vardı Ahmet bey baktı 4 yumurta görüldü birisi 12,5 diğerleri 10 mm. Çok moralim bozuldu.adetin 3. Günü gittiğimde 8 folikül vardı. Senin de öyleydi diye aklımda kalmış o yüzden sordum
Merhaba canım bende ahmet beyde tedavideyim ben bugün son kontrolğme gittim ilk kontrolde 6 tane gözüküyordu şu anda 4 tane var benim çarşamba opu olucak bende yumurta rezerv azlığı var

Mühim olan sayısı değil kalitesi sayı az olsada kalitai iyi olsun

Mühim olan sayısı değil kalitesi sayı az olsada kalitai iyi olsun
Mrb canım ben şok oldum bugün tüm günüm ağlamakla geçti.adetin 3. Günü Mehmet bey bakmıştı 8 folikül görmüştü o zaman ve hiç rezerv azlığından bahsetmemişti .bıgün böyle olunca çok şaşırdım kendimde böyle bir durum olduğunu bilmiyordum çünkü yine Mehmet bey Amh testi yaptırmıştı o da 2 çıkmıştı .tüm bunlar fos çıktı.bugün eve gelince tedaviyi bırakmayı bile düşündüm:KK61:

Merhaba canım bende ahmet beyde tedavideyim ben bugün son kontrolğme gittim ilk kontrolde 6 tane gözüküyordu şu anda 4 tane var benim çarşamba opu olucak bende yumurta rezerv azlığı var
Canım bir de eşimde de sorun var o yüzden bir de bende böyle olması kötü oldu.bugün orada uzun elbiseli bir bayan vardı elbise üzerinde kot gömlek vardı.eşi de yanındaydı sen miydin canım.

Arkadaşlar son haliyle bu merkezde kaç lira ücret ödediniz detaylı olarak yazabilirmisiniz

Canım bir de eşimde de sorun var o yüzden bir de bende böyle olması kötü oldu.bugün orada uzun elbiseli bir bayan vardı elbise üzerinde kot gömlek vardı.eşi de yanındaydı sen miydin canım.
Olsun üzme kendini moral çok önemlidir bu sürçte Benşm ilk tedavimde sadeece iki tane tumurtam çıkmıştı ve üzülmüştüm ama değimiyo inan 10 tanede olsa 20 tanede olsa kaliteli olmadıktan sonra bir şey etmiyor benimde aynı bizde eşimden ötürü başvurmuktuk ama bende de yumurta rezerv azlığı cıktı ama ben nıvaarta güveniyorum doktorlarıma güvenmek ve moral çok öenmli sıkma canınk

Yok canım ben değilim Benşm yarın opum var saat sekşzd

Hangi doktordan memnunsunuz ahmet bey mi mehmet bey mi.biz seciyoruz doktoru dimi.bu ay sonu gorusmeye gidicem nasil olucak die

X