Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Sem 06 sen koruya başladın sanırım canm orda hangi doktora gidiyorsun?bende koruya başlicam sanırım.çnkü fiatlar heryerde hep yüksek Ahmet beyle devam etmekm istiyorum ama onunda sadece doğum 6 milyar. o yüzddden mecburen kruya gidicem.birde benm embriyom dındurulmuştu ayrıca çözdürme ücreti alındı. bu ücretde alınan varmı aranızda arkadaşlr

Canım, benim cuma günü belli olacak..koru'da ilk kontrolüm ve 2'li tarama testim de o gün yapılacak..sana yazarım döndüğümde..

Başka merkezde iki denemem oldu kaliteli embriyo vermemize rağmen tutunmadılar sebebini bilmiyoruz dünya araştırıyor dedi hocamız bu üzerimizde tedirginlik yaptı buna istinaden..
Ve az önce okudum rahim embriyo yu yabancı madde olarak algılamasın tutunsün diye elinden geleni yapmış ahmet bey içim bir nebze olsa rahatladı Allah ım inşallah. .

Merhabalar herkese
Benim ilk denemem tutmadı ve bu ilk denememden sonraki ilk reglim. 5 gün gecikti ve hiç başlamış gibi değil. O kadar az geldi ki ne kanamam var ne ağrım. Normalde çok sancılı olur ve 4 gün kesintisiz sürer. Aranızda benim gibi tüp bebek denemesi başarısız olan ve sonrasında adet döngüsünde sorun yaşayan var mı?

Canım selam, ben bugün başladım Koru'da..doktorum Ahmet Bey oldu. Oldukça güzel ve olumlu bir muayene yaşadım. memnun kaldım. bebişimi çok yakından gördüm ultrasonda..hamileliğim sağlıklı devam ediyor, sevindim. 2li tarama testi için kan verdim, haftaya cuma günü sonuç için tekrar gideceğim. şimdilik herşey yolunda..sen neler yaptın?

sem06, çok sevindim senin adına.bende mdeicalpark evime çok yakın ordada Ahmet bey varmış 2 komuşumada doğm yaptrmış onlar memnunar ona gtmeyi düşünüyorum. sen de Ahmet bey dedinde bizim doktorumuz Ahmet erdemle mi devam ediyorsun?buarada benmde yarın sbah ilk ultrasyonum var novaartta çook heyecanlıyım ya:)

Canım, benim evim de medical park.ın orada ama fiyatı yüksek geldi. gitseydim orada Ertan Bey'e gidecektim. Koru da annemlere çok yakın, ama ben memnun kaldım bayağı..Ahmet Özek'e gidiyorum Koru'da..zaten devam etseydim, kesinlikle kendi doktorum Mehmet Erdem'le devam ederdim ama malum, bütçe meselesi.. Heyecanlısındır tabii ki..bugün ben de ellerini, ayaklarını oynattığını görünce duygulandım, eşim de öyle..misket limonu kadar olmuş..darısı sana olsun bu haftalara dek umarım..

ayy süpper ya maşallh :) . Amiiin cnm inşş.evet medıcalde ertan beyi de duydum ben. evt bende bana kalsa Ahmet erdemle yani doktorumla devam etmeyi ççook isterdim ona çook güveniyorum ama bütçe meselesi aynen..bakalım artık hayrlısı. ben medıcalde başlarım sanırım, gene yazarrım sana canm .kibb

Kızlar size umut olması için yazıyorum. Mehmet hocanın hastasıyım ve 3. Denememde ikizlerime hamileyim. Rabbim isteyen herkese hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Kızlar size umut olması için yazıyorum. Mehmet hocanın hastasıyım ve 3. Denememde ikizlerime hamileyim. Rabbim isteyen herkese hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.
Gözünüz aydın hayırlı olsun. Mehmet bey de mi 3. Denemeniz. ?

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun bende pozitif sonuç aldım çok şükür Allahım isteyen herkese tez zamanda nasip eder inşallah size bişey sormak istiyorum ard arda iki kan tahlili sonrası 15 gün sonrasında ilk muayene dediler nasıl olacak muayene tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Gözümüz aydın çok mutlu oldum darısı bizlere.bende mehmet beyin hastasiyim.çarşamba transferin oldu. Bugün beşinci günüm adet dönemimde yaklaşıyor.transfer öncesinde de sonrasında da adet olacakmisim gibi ağrıların var sizde de boyle bi şey olmusmuydu 8temmuz test günüm 9 temmuz adet tarihim çok korkuyorummm

Canım hayırlı olsun..bu aralar güzel haberler alıyoruz, umarım devam eder.. evet, doktor 2 hafta sonra kontrole çağırıyor. normal ultrasonla bebeğin kesesini göreceksin, zamanı ise kalp atışını da kısacık bir süre dinletecek..gerekli tüm kan ve idrar tahlilleri, toco ve rubella testlerini ya o kontrolde ya da sonrasında isteyecek. toxo ve rubella önemli testler sen ve bebek için..bunları devlet veya özelde yaptirabilirsin. (ben hem sağlık ocagi hem poliklinikte yaptırmıştım.) Son olarak, doktor hangi ilaçlara devam edip etmeyeceğini söylüyor, bu kadar. 9. haftaya dek kendileri bakıyor. 9 haftadan sonra kendileriyle devam edebilirsin yada doğum paketli bir hastanede doktor seçebilirsin, karar senin.

Çok teşekkür ederim inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin o dediginiz testler ne için ne anlam taşıyor yani 15 gün sonra tam 4 haftalık oluyo kalp atımı duyulurmu genelde 5.6. Haftada duyuluyrmuş diye biliyorum ama bakalım nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…