Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İnşallah canım.bugün hiç böyle bir şey beklemiyordum.transfere gittik şok olarak döndük.dualarınıza ihtiyacım var.şuan boşluktayım.Rabbim hayırlısı versin herkese.

İnşallah canım.bugün hiç böyle bir şey beklemiyordum.transfere gittik şok olarak döndük.dualarınıza ihtiyacım var.şuan boşluktayım.Rabbim hayırlısı versin herkese.
Herşeyin hayırlısı..yarın güzel olacak, gönülden diliyorum..

[QUOTE="kzysmnbr, benim günler hiiç geçmiyor daha transferim olmdı pazartesi olucak. ama stres en önemli düşmanı bnce. stres ypmamaya çalışalım kızlar

Hanımlar mrb Allah hepimize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin herkese hayırlı ramazanlar bende ahmet hocanın hastasıyım geçen ay ilk denememiz yarıda kaldı olgunlaşmamış yumurta sebebiyle bu ay tekrar denicez böyle olan var mı acaba aramızda şu mübarek günlerin hatrına inşallah Rabbim isteyene herkese nasip etsin

Merhaba arkadaşlar.tüp bebekde rapor için yaş en fazla kaç oluyor acaba..birde rapor alındığında fiyatlarda yaklaşık ne kadarlık düşüş oluyor

Merhaba arkadaşlar.tüp bebekde rapor için yaş en fazla kaç oluyor acaba..birde rapor alındığında fiyatlarda yaklaşık ne kadarlık düşüş oluyor
Yaş sınırı hakkında pek bilgim yok ama 40 diye duymuştum biyerden rapor sizin merkeze ödüyeceginiz fiyatı düşürmüyor sadece ilaçlarınızın yarı fiyata düşmesine yardım edecek

Merhabalar, rapor sadece ilaçta etkili oluyor. Kendimden örnek verecek olursam, yaklaşık 1200-1800 tl arası tutan kullandığım tüm iğne ve ilâçlarım için toplam 800 tl ödedim.

KIzlar transferden sonra nelere dikkat etmeliyiz? beslenmeye felan damı? ayrıca ne gibi belirtilerin olması doğal yani kanama vs oluyormu? YADA hangi durumda hemen merkeze gitmeliyim?

Canım, kendimden söylersem eğer bende kanama olmadı yani yerleşme kanaması da olmadı. ilk 3 gün hep dinlendim, hiç bir şekilde ağır iş vs yapmadım. Normal beslenme, bol su vb devam ettim. yine ilk 3 gün hafif batmanlarım oldu, 3.günden sonra batmalarla birlikte âdet ağrısına benzer ağrılarım oldu ve yeni yeni geçti. Şimdi mide bulantısı, ekşimesi ve yiyeceklerden tiksinme dönemim başladı. Eğer transfer döneminde karın ağrısıyla birlikte normal âdet kanaması renginde bir kanaman geliyorsa ve miktarı da yoğunsa doktoruna ulaşmalısın..güzel günler diliyorum.. :)

Merhaba kızlar benim çarşamba transferim yapıldı.şimdi beklemedeyim.cuma günü belli olacak. Bakalım hayırlısı olur inşallah. Sizler beklerken neye dikkat ettiniz?birde namazı oturarak mı kıldınız?

Kızlar merhaba aranızda bni hatrlayanlar vardır yaklaşık 3 aydır tüp bebek tedavsindeyim ama bir türlü transferim gerçekleşmedi. Bugün tekrar ahmet hocama gittim reglimin 2. Günü bana transfer icin doğal siklus uygulucaz dedi yani rahim kalnlasmasi için hiçbir ilaç kullanimi olmucakmis aranızda böyle transfere hazırlanan oldu mu? Olduysa sonuç pozitif olan varmı beni bilgilendirirseniz çok sevnirim :)

Merhaba canım dondurulmuş embriyoların var heralde.sadece rahmi hazırlıyacaklar.bildiğim kadarıyla tutma oranı daha fazla. Çünki rahim dinlenmiş oluyor.iğne derdi yok.yani daha kolay.senin rahim mi kalınlaşmıyor? Ondan mı iptal oluyor.Rabbim tez zamanda herkesin kucaklarını doldursun.bende beklemedeyim.

Evet canm yaklaşık 3 aydır tedavideyim ilk toplama yapıldığı ay ohss oldum o yüzden hocam riske atmak istemedi iptal oldu snraki ay tam transfer olcağı gün son kontralde hocam rahimde hareketlenme var dedi böyle durmda yapamam tutmaz dedi yine iptal oldu geçtiğimiz ay bn musade istedim kafamı toplamak icin sizde bilirsiniz çok yorucu bi dönem çok bu ay da ilaçsız kalinlasmasini beklicez rahminin dedi o yüzden hiçbir ilaç vermedi kendi haline birakildi yani bnm durmumda olan varmı die sormak istedim yani tutma şansı nedir ki acaba. Amin canm benm amin şu mübarek ayda rabbim hepimizin gönlüne göre versin

Mrb kizlar bu ay kist problemi yüzünden tedavim ertelendi şu an dogum kontrol hapi kullaniyorum . ama aklim hep yumura toplama işleminde . çok korkuyorum. Bazi sitelerde lokal anesteziyle yapildigini yazmislar. Ben mehmet hocanin hastasiyim. Rica etsem beni bilgilendirir misiniz nova artta da lokal anestezi mi uyguluyorlar yoksa genel anestezi mi??

Merhaba lokal değil genel anestezi yapılıyor. Korkulacak bir işlem değil önemli olan doktorun iyi ve deneyimli olması çünkü ehil olmayan doktorlarda tüp kapanmasına kadar bir çok sorun olabiliyor. Bu nedenle ahmet veya mehmet hocaya güvenebilirsin ikisi de çok deneyimli hocalar. Şimdiden geçmiş olsun.

Çok teşekkür ederim beni bilgilendirdiğin icin içim rahatladi ..

Merhaba kızlar bugün benden leke geliyor.heralde crinonejel mi yapıyor? Arada koyu sarı arada pembemsi.korkuyorum.bu nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…