Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Amin insallah..ben çok yoruldum bittim tukendim artık. Uzuncaaa bir süre dinlenmek toparlanma istiyorum.yeni bir tedaviye hiç hazır degilim

Kızlar, perşembe günü yumurtalarım toplanacak..transfer sonrasında sanırım bir takım ilaçlar kullanacak, estrofem gibi..nu östrojen mide bulantısı vb. yan etkiler yapıyor mu? 3 gündür mide bulantisindan nefes alamiyorum. faranjitim ondan mi yoksa hormon iğnelerinden mi bilemedim. Yan etkiler konusunda bilgi verirseniz sevinirim.. :)

Kızlar adetim erken geldi d. Kontrol hapı kullanmama rağmen hayırlısı diyorum yarın 12.30 randevum var dua edin banada sanırım bu kez başlarız yumurta geliştirici iğnelere

Cok zor canım gercekten Rabbim dayanma gücü versin inan çok üzüldüm ama bide şöyle düşünmemiz lazım acaba olsaydı sağlıksızmı olucakdı bizim için en hayırlısını bilir Rabbim o yüzden İnşallah bu yaşadığın son olur en kısa zamanda sağlıklı evlatlar nasip eder sana

Amin canım allah razı olsun
Aynen bende öyle teselli ediyorum kendimi.
Allahın dediği olur.ne diyelim.
Allah senin bebegine sağlık sıhhat uzun ömür versin..

Amin canım allah razı olsun
Aynen bende öyle teselli ediyorum kendimi.
Allahın dediği olur.ne diyelim.
Allah senin bebegine sağlık sıhhat uzun ömür versin..
Amin canım İnşallahhh Rabbim sana ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin İnşallahh

Owww sen benden 1 gün önce başlamştnndimi cnm, bnm yarın toplanacak.. güzel haberler inşallahh hepimize...
Bende iğneler kabızlık hariç bi etki göstermedi ama çok okudum forumda bulantı gibi etkileri sonrasnda devam etmez inşallah

Canım bebegimin kalbi durmus çok Üzgünüm. Moralim çok bozuk canım çok sıkkın. Beni ney teselli eder bilmiyorum.bu şekilde kaybetmek daha kotuymus

Çok geçmiş olsun. Iki negatif denemem biri Novaarrta...her şey yolundaydı...lekelenme bile yoktu...5.günü embriyosu...Tesellisi olmayan bir durum...üzulmeyin diyemiyorum...Rabbim şu mübarek aylarda dualarımızı kabul etsin tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin. Ben hemen tekrar deneyemiyirum?), yoruldum...bedenen ruhen maddi olarak...biraz toparlanmamız gerek Allah büyük.

kızlar transferden sonra nelere dikkat etmemiz gerekiyr? iğne ilaç krem vs veriyolarmı? brde tam 12 . gündemi kan vermeye gidiyoruz? oaralardada doktor kontrole yada kan vermeye çağırıyormu?

kızlar transferden sonra nelere dikkat etmemiz gerekiyr? iğne ilaç krem vs veriyolarmı? brde tam 12 . gündemi kan vermeye gidiyoruz? oaralardada doktor kontrole yada kan vermeye çağırıyormu?
İğne durumu kişinin tedavisine göre değişiyo canım sadece ilaçlarını kullanmaya devam ediosun zaten transferden sonra hemşire odaya gelip bilgilendiriyo sorularımızı cevaplıyo.. test tarihinde embrynun kaçıncı gün olduğuna göre değişiyo sana vericekleri kağıtta yazıolar hangi gün kan vermen gerektiğini.. aralarda kontrol yada kan verme olmuyo.. şimdiden hayırlı olsun inşallah güzel haberler alırsın :)

Arkadaşlar son gün çatlatma iğneleri vardı ya chorimon ve 2 tane ganop diye onların tam isimleri ve nasıl kullanılacağını yazabilirmisiniz birini 32 ye kadar çekin felan diyordu

Arkadaşlar son gün çatlatma iğneleri vardı ya chorimon ve 2 tane ganop diye onların tam isimleri ve nasıl kullanılacağını yazabilirmisiniz birini 32 ye kadar çekin felan diyordu
Canım ben dün yaptım attım kutularını da ama soğuk olarak merkezden verilen iki dolu iğneyi tamamen yap, diğerini merional mantığıyla karıştırıp 32ye kadar çek demişti hemşire bana

Sağol canım, büyümesi gereken 2 yumurtam daha vardı, o yüzden 1 gün fazladan iğne kullanmam gerekti, persembeye sarktı toplama işlemi..şimdi, ovitrelle ve gonapeptly vurdum, gününü bekleyeceğim. umarım senin de herşey güzel ve yolunda gider.. mide bulantısı için de emedur kullaniyorum, zor oluyor ama idare edeceğiz artik..

Tam isimleri lazımdı bana şu an hatırlayamıyorum
Gonapeptly ve ovitrelle olmasın canım? Ben de az önce göbekten yaptım. saat 23.00'te 1 ovitrelle, 2 gonapeptly yapılması istenmişti..

Kızlar bugün muanem vardı herşey çok iyi dedi kan verdim yarın bilgilendirecekler ve ek haplar vercekler 6 Mayıs transferim olacak inşallah hayırlısı ile hepimizin bu son olur inşallah...

Teselkurler angel.amiin ins hepimiz icinn.benim transferim dger ay olucak yarin kistim alinacak ameliyat yani ins guzel geçer. Hepimiz ins pozitif sonuclar alirizz

Öyle tabi. Bende öyle bizi bizden başkası anlamaz. Yoruldum biktim tukendim. Anlamsız bir haldeyim. Allah buyuk ne diyelim. Veren de o alan da o.
Nasıl bir yol izlicez inizi öğrenmek için gidicem ankaraya hocayla görüşmeye. Onun dışında 4 5 ay düşünmüyorum çok yoruldum. Korkuyorum aynı şeyler olur diye

Teselkurler angel.amiin ins hepimiz icinn.benim transferim dger ay olucak yarin kistim alinacak ameliyat yani ins guzel geçer. Hepimiz ins pozitif sonuclar alirizz
Geçmiş olsun canım inşallah hayırlısyla atlatırsın ameliyatını gönlünü ferah tut güzel geçicek inşallah hem ondan sonra miniklerine kavusucaksın Rabbimin izniyle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…