Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Çizik atalım dedi.herhangibir şey varmı diye yapacak.benim burda 2.deneme toplam 7.deneme olacak.hayırlısı hepimiz için.

Gonal mış cnm, 150yle başlamştm bıgün 75e indiriyorm, yrn tekrar kontrol bakalım:) bizim transferler mayısa kaşor gibi sanki dimi

Çizik atalım dedi.herhangibir şey varmı diye yapacak.benim burda 2.deneme toplam 7.deneme olacak.

Banada çizik atıldı biopsi yapıldı biopsi temiz çıktı şuan estrofem kullanıyorum ve salı günü kontrolum var Mayıs başı transfer olacak yani inşallah bu sefer iyi olur hersey

Merhaba kızlar nasılsınızz bişey sormak istiyorum mehmet hocaya haftaya gel ikili tarama testini yapalım gazide yaptırırsın dedi. Peki testin sonuçları gazide ne kadar süre içinde çıkıyo bilgisi olan varmı?

test sonucu ıkıgune cıkmış oluyor. bende gazıde yaptırıyorum testlerımı mehmet hocanın hastasıyım

Çizik atalım dedi.herhangibir şey varmı diye yapacak.benim burda 2.deneme toplam 7.deneme olacak.
Evet, yarın kontrol günümüz..sanırım mayis'in başı gibi olur transferimiz herşey yolunda giderse, neden olmasın?
pardon, yanlış cevap yazmışım, özür diliyorum..

Son düzenleme:
Gonal mış cnm, 150yle başlamştm bıgün 75e indiriyorm, yrn tekrar kontrol bakalım:) bizim transferler mayısa kaşor gibi sanki dimi
Hımm, farklı iğneler kullanıyoruz demek ki canım. Evet, yarın kontrol günümüz..mayis'in başı gibi olur transferimiz, herşey yolunda giderse,..neden olmasın?

Merkez o kadar kalabalık buralarda yokmu tedavi sürecinde olanlar kızlarrr:)
Pzt tekrar kontrole gidicem , heralde çarşamba olur toplama, yumurtalar güzel büyüo dedi mehmet hoca... çarş opu olursa transfer de ctesi mi olur ki, 1 mayıs tatili fln olcak araya epey zaman gircek öle olmazsa:/

Canimm Merhaba şu an sen tam olarak kaç hatakiksin.burda 1 hafta fazladan gösteriyor. Mesela ben şu an 9+4um ama 10 görünüyor.
Seninle transfer Günümüz aramızda 4 gün var ama biz geriden geliyoruz.. burda beni doktor ayda bir defa çağırıyor. En son kalp atısını dinlemiştim. 6 haftalikken.

Günaydınlar, bana da aynı şeyleri söyledi Mehmet Bey..crş günü yumurta toplayabiliriz dedi. Buna göre sanırım hafta sonu yada hafta başı da transfer olabiliriz..

Canım ben bgn 11+1'im.. burda 12. Haftanın içindesiniz yazıyo 12.haftaya dogru ilerlediğimiz için heralde.. seninde 5.gün embrysuydu yanlış hatırlamıosam sende benden 4 gün geride olmalısın.. ultrasynda mı 1 hafta geriden geliyo gözüküyosun? Belki doktorun ultrsyn ölçümündrn kaynaklanıyo olabilir daha cok küçük oldukları için :) yada ilk başlarda bebeklerin 1 hafta geriden gelmeleri normal karsılanıyomus sonra düzeliyomus

Belki bu sefer farklı çıkabilir. Yarın randevum var. İnşallah bi aksilik olmaz.

Belki bu sefer farklı çıkabilir. Yarın randevum var. İnşallah bi aksilik olmaz.
Olmaz inşallah canım içini ferah tut dediğim gibi daha minnacık oldukları için olabilir böyle hesaplamalar :) güzel haberlerini bekliyoruz yarın :)

Kızlar 10 gündür estrofem kullanıyorum yarın muanem var ne zaman transfer olur acaba bilginiz var mı?

Canım bn yaklaşık bu ayın 4unden beri kullanıyorum ve yarın transferim var bı aksilik olmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…