Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

merhaba arkadşlar. ben Ahmet hocanın hastasıyım. tedavim bitti sadece transferim kaldı. şuana kadar durumlar iyi maşallh. sadece ufak bir kistim var önceki gittğim doktorda demişti engelde olabilr olmayabilirde diye. ancak rahim çevresini kalınlaştırmış Ahmet hocada işimi riske atmayalım dedi o yüzden ufak bir operasyonla alıcak çarşamba gübü. diğer ayda transferim olacak inşş. benım durumumda olan varmıydı aranızda caba? yumurta rezervim ve sonuçlar iyi.sadece eşimde bi sıkntı vardı onuda ufak ibr işlemle aldılar spermi.

Geçmiş olsun canım, herşey yolunda gider inşallahh...
Ben de güya Ahmet hocayla başladım ama bidaha göremedim kendisini hiç, gerçi bi
Şikayetim yok kontroller , test sonuçlarıyla ilgili görüşler vs illa onlardan geçiyordur.. ama onun verdiği pozitif hissiyat ve hevesle başlamıştım biraz da... çarşamba yumurtalarm toplanacak inşallah, yumurta toplaa ve transferi de o gün müsait olan mı yapıyor ki, yani isimlere güvemek biraz hayal kırıklığı yaratabiliyormuş sonradan..

Canım bebegimin kalbi durmus çok Üzgünüm. Moralim çok bozuk canım çok sıkkın. Beni ney teselli eder bilmiyorum.bu şekilde kaybetmek daha kotuymus
Canım inan çok çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum Rabbim sabır versin yardımcın olsun İnşallahh.. hiç kanaman lekelenmen falan olmadı mı canım anlamadın mı yani bir de alttan muayene ettirdin mi kesin emin olmak için

Tedavin hayırlı olsun İnşallah güzel sonuçlar alırsın.. yumurta toplama transfer gibi işlemlere hocaların kendisi giriyor.. ahmet hoca olmadığı zamanlarda da mehmet hoca bakıyor die biliyorum.. benim başıma bir kere geldi mehmet hoca olmadgndan ahmet hoca muayne etmişti beni ama sen biraz şanssızlık yaşamıssın canım..

Canım bebegimin kalbi durmus çok Üzgünüm. Moralim çok bozuk canım çok sıkkın. Beni ney teselli eder bilmiyorum.bu şekilde kaybetmek daha kotuymus
Okudum, çok üzüldüm, elbette oldukça zor olmustur senin için; üzüntünü yaşaman gerekli..yine de dirayetli olmaya çalış..hayat önümüze zorlu yollar çıkarıp ardından güneşi gösteriyor. o günler için, yeni bir can için ayakta durmalısın..

Sağol canım, yani bayan doktor girdi ama insana günaydın demeye bile zahmet etmiyor... ama. çok da etkiledi diyemem hani sonuçta gördüklerini yazdırıyor falan ; yorumlama , ilaç vs kısmı hocalarda ondan içim rahat.. inşallah isteyen herkes güzel sonuşlar alır canımm...

Tekrar merhaba teletabii tesekkurler.icini cok ferah tut.ahmet hoca isini cok ii biliyor.bastan beri bana o bakti.mehmet beybgirmedi hic oyüzden bilemiyorum.bak sana bisey anlatayim.burayi benim arkadasim tavsiye ettimkizin 5 yil cocugu olmadi.ilkinde baskentte hulusi bey varmis ona yaptirmis pisman olmus.adam hic ii degikmis.2.cidede baska doktora gitmis o da yurt disina kacmis.kizcagza giderken bu doktorlari tavsiye etmis bitek iiligi bu olmus kacan doktorun.yani toolamda 3.denemesi ama ahmet hocada ilk denemesi ve tuttu.simdi bir kizi var cok tatli.

Ben hiçbir doktora gitmedim bu yuzden.arkadsm tavsiye etti iyikide etmis.bana guven verdi ahmet beybbastan beri.ilk denemem vede ilk gittigim doktor ahmet bey.

Yok canım alttan ettirmedim. Hiç anlamadım inan tek lekelenmem olmadı
Hala da yok.yarın alacaklar bebegi

Arkadaşım çok üzüldüm inann çok emek veriyoruk bedenimizi psikolojimizi yoruyoruz , heryerden uğraşıyoruz ama olacağın önüne geçemiyoruz malesef... umarım ki bu konudaki son olumsuzluğun olur , Allahım hepimize sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin doğrı zamnda inşallah...

Allah bağışlasın yavrusunu inşallahh canım... teşekkürler desteğin için, içim ferah , olumlu düşünüyorum.. hepimize güzel haberler nasip olsun inşallah...

Canım seni umutlandırmak istemiyorum ama benim annemede Kalbi durmus beebeğin demişlerdi alıcaklardı sonra alttan muayne ettiler atıyodu Rabbim büyük yarın bidaha muayene ol mutlaka hatta tek doktorla kalma gerekirse simdi acile gidip baska hastanede ultrsyna gir

Amin canım inşallahh.. bayan doktor büyük ihtimalle ilknur hanımdır sarışın ben hiç ısınamamıştım ona kimse yoksaa beklerim beni muayne etmesin diyodum :) sen yinede ahmet hoca olmadıgı zaman mehmet hoca muayne yapsın o zaman de ilknura gerek kalmıyo cünkü gercekten cok soguk biri :)

Öyle yaptım canın dün gece acilden baktirdim.yine aynı şeyi dedi doktor.kalbi durmus dedi..Bu sabah başka doktora gitcem tekrardan o da muayne edip önce. Sonra kürtaja alcak. Ne diyim ki bütün umutlar yıkıldı çok Üzgünüm. Nasıl toparlanirim bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…