Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Sağol kuzum, aynı zamanda aradılar heralde, pazartesi olcakmş bnmki de :)) hayırlısı bakalmmm
2 gün oldu gonal-f merional 150 şer kullanmaya başladım pıhtılaşma sorunu yaşayanlar kan sulandırıcı iğnelere ne zaman başladınız acaba bide iğne tedavisinden transfere kadar kaç gün sürdü tedavileriniz

Arkadaşım iğneleri kullanmaya başladığın ilk günden transfer gününe kadar olan süreç kaç gün sürdü bende şimdiden merakla transfer gününü hesaplamaya çalışıyorum ortalama olarak

Canım ben kan sulandırıcı kullanmadım. İğnelerin 12.günü yumurtalarım toplandı; 5.gün embriyosu transferi olucak pazartesi Allah kısmet ederse... Senin için de herşey yolunda gider inşallah canım..

Canım ben kan sulandırıcı kullanmadım. İğnelerin 12.günü yumurtalarım toplandı; 5.gün embriyosu transferi olucak pazartesi Allah kısmet ederse... Senin için de herşey yolunda gider inşallah canım..
İnşallah bebişin yada bebişlerin sana ve hayata tutunmayı başarır rabbim ikimizide evlat sahibi etsin inşallah

kan sulandirici iğneye trsferden sonra başlıyorsun canım

kan sulandirici iğneye trsferden sonra başlıyorsun canım

Günaydınlarrr...:)
Az önce hemşire hanim aradı, salı günü transferin olacağını söyledi. Pzt olur diye bekliyordum, salı günü olacakmış yani 6. gün blastokist transferi..bu arada, ilaçlar baş ağrısı, uyku vb. yapıyor mu sizde kızlar?

Benim sürekli halsizliğim ve uykum var ilaçlardab mı havanın rehaveti mi anlamadım. Elimi kaldırcak halim yok resmen :)

Benim sürekli halsizliğim ve uykum var ilaçlardab mı havanın rehaveti mi anlamadım. Elimi kaldırcak halim yok resmen :)
Estrofem 2.kez akşam aldiğimda bas ağrısı başlıyor ki benim hiç başım ağrımaz. Ayrıca alerjiden dolayı burun eti şişmesi durumum artıyor, agresiflesiyorum. Prednol ile uykum gelmeye basliyor, tetradox ile tamamen kendimden geçip sabaha dek aralıksız uyuyorum.
Sıcak yerde yaşıyorsan, ondan da olabilir canım..malum, burada, Ankara'da havalar dengesiz olduğu için bizde bol miktarda hastalık kol geziyor, dikkat etmek lâzım..

Canim cok geçmiş olsun Rabbim sabır versin şimdi nasılsın bebek ne kadarlikti
İyiyim çok sukur toparlaniyorum yavaş yavaş. Bebek 6. Haftada kalbini hem duyduk hem de o hafta kalbi durmus. Ama bizim 10. Haftada haberimiz oldu

Kızlar, merkez embriyo dondurma için ne kadar ücret istiyor bilginiz var mi? yarin transferim var ve belki sonrasinda dondurma işlemi önerebilirler..bir de, dondurulmuş embriyo transferi yaparken de ayrı bir ücret alıyorlar mi?

Canım bn 2016 da dondurmustum 1500 lira, transferde 2000 lira.. ama 2017 fiyatlarını bilmiyorum

Kızlarr, minnoşlarımı aldım geldim eve, test tarihim 11 mayıs:) Allah her isteyenin gönlüne göre versin inşallahh...
Gerçekten mi? çok sevindim, nasıl geçti? yarin da benim transferim var, darısı başıma.. :) Neler yaptılar canım?

Gerçekten mi? çok sevindim, nasıl geçti? yarin da benim transferim var, darısı başıma.. :) Neler yaptılar canım?
Güzeldi canımm, 5.güne 2 embriyom gittiği için dondurma olayı olmadı ikisini de koydu Ahmet hoca. Kısa bi işlem 5 dk anca sürmüştür ama idrara sıkışık olmak gerekiyor, beni tahminimden erken aldıkları için o işi kendileri hallettiler:) sonrasında 1 saat kadar yatırdılar, çıkışta da hemşire de devam edeceğim ilaçlar hk bilgi verdi , şimdi evde uzanmaya devam.. sağlıcakla geçsin seninki de inşallah canımm

Sağol canım, güzel haberlerini alacağız buradan.. iyi dinlemeler.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…