Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

[
evt bu ay çok negatif aldık artik güzel bir haber almak istiyoruz önümüzdeki aylarda inşallah hepimizin yüzü güller burada paylaşiriz..
çok geçmiş olsun.neyseki dondurulmuşlar var.inşallah onlar tutar.hem biliyorsun dondurulmuş embriyo transferi süreci daha kolay oluyor

öylemi çok sevindim bende bayram sonunu bekleyecem senin kaç embriyon var ve kaçıncı gün emriyosu dokdorum kim...
18 yumurta toplanmıştı.ilk olarak 3.gün embriyosu transfer edilmişti.5.gün blast. 4 tane donduruldu.2+2 olarak. 2 tanesini kullandık.şimdi 2 tane kaldı dondurulmuş.doktorum mehmet bey. şuan regli olmayı bekliyorum.2.gün estrofeme başlayacağım.transferde bayram sonuna denk geliyor

Tatlım çok geçmiş olsun Allahım sesimizi duysun en hayırlı zamanda bebişlerimize kavuşalımm morallerimizi yüksek tutatalım..

hayırlısı olsun canim ya allah boşa cikarmaz emklerimiz inşllah ben bu ay mecbur bekliyecem benim 25 tane yumurta toplandı 17 işlem gördü 12 tanesi dölendi 6 tanesi beşinci güne geldi 2 tanesi tirasfer oldu 4 tanesi donduruldu inşlah onlara birşey olmaz ...

maşallah yumurta sayında çok iyiymiş ama, demekki şimdilik zamanı gelmemişti bebişin.

Slm kizlar benm sonucumda negatifti ahmet hica adetinden besgun sonra gel bazi tahliller yaoacaz dedi ne gibi tahliller yapilio acaba bilgisi olan varmi

Smear , genetik ,troidle ilgili olabilir canim....
Smear rahim agzindan ornek aliyor...bakteri virus veya herhangi bir hastalik var mi diye
Genetik genelde tup bebek oncesi istenir ..
Troid hormanlari tup bebegin tutup tutmamadinda onemli...troidle ilgili hormanlsta bakmak isteyecektir..
Histereskopi yapalimda diyebilir kameayla rahim icine bakar..yapisiklik miyom kist var mi diye

Aslinda bu tur testleri tedavi oncesi yapmalari gerekiyor.ben klinik istemeden genetiklerimi,rahim filmimi yaptirdim.hasimato tiroidim var,ben soylemeden dikkate almadilar.ben de yumurta toplama oncesi prolaktin,tsh,st3,st4 ve idrar tahlili yaptirdim.belki enfeksiyon vardir diye.cok sukur hersey normal cikti.kanda pihtilasma var,asilama yapildi.coraspin ,folikasit kullan demediler.yine de ben folikasit kullaniyorum,ama coraspin konusunda kararsiz kaldim

İyi gunler kizlar ...negatifleri alinca acikcasi merkez hakkinda tekrar dusunmeye basladik esimle...ki benim bu besinci tup bebek ...ekstaradan yapilan birsey yok...bazi arkadaslar bahceciyi onerdi...dun onu arastirdik...era testi yapipip embriyoyu koyma gununu test sonucuna gore tutunma riski en yuksek gun belirliyorlarmis ...kafamiz karisti dogrusu...bugun kontrol sonucu yumiler buyuyor...7,8 tane varmis...yalniz ilaclar polip olusturmus ...(( dr poloiplerin tedaviyi olumsuz etkileyebilecegini soyledi...birazdan merkrzi arayip bilgi verecegim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…