Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Orduevi sivil almiyor degil mi....ogretmenevi fiyatlarida yuksek dedigin gibi...bizde karar veremedik gunluk esyali ev bakiyoruz 100 tl istiyorlar

Novaartta fiyat konusunda topu doktorlara atiyorlar...doktorunuzla konusun eger o indirim yaparsa yapar dediler...gidince konusacagiz...

Eek140 canim bir de iyi yonde bak hastalik yok demissin sbepsiz infertilite...yano dogalla yollada olabilir ...doktofun bana dedigi dogal yol cok zor ancak tup bebek...

Arkadaslar bugun ben de tek yumi toplama icin klinikteydim.Dr Ahmet bey anesteziden sonra yumi alamadiklarini soyledi.yani tup icin yumi alamadik.sonuc boyle olunca dr asilama yapti.Rabbim bunda da bir hayir vardir elbet.2 hafta sonra beta hcg bakilacak.cok umutlu degilim ama supriz olabilir de.Allah ol desin yeter ki...

Valla canım benim aşılama ile gebelik oluşmuştu ama tüple olmadı o iş hiç belli olmaz inşallah tutar

Sevgice her iste bir hayir vardir canim...insallah bu dahs hsyirli olur..peki dr neden alamsdigini soyledi mi

Sevgice her iste bir hayir vardir canim...insallah bu dahs hsyirli olur..peki dr neden alamsdigini soyledi mi
Biliyorsunuz drlar cok konusmuyorlar.Anesteziden once ultrasonda baktilar yumurta duruyordu.sonrasi dr yumurta dagilmaya basladi,alamadik dedi.1 saat icinde asilama yapildi.bence yumurta erken catlamis..

canım orduevi telefonla rezervasyon yapmıyor zaten yer vardır mutlaka.o kadar çok öğrenci kalıyorki orada.şimdi tatil zamanı herkes memleketine gitti
Ah canım ya heryer dolu bekliyoruz şuan.merkezden çıktım 3 yumurtam 11~12 ml olmuş ama doktor beklediğimden yavaş dedi ,kan aldılar bakalım.pazartesi tekrar kontrol var.

Orduevi sivil almiyor degil mi....ogretmenevi fiyatlarida yuksek dedigin gibi...bizde karar veremedik gunluk esyali ev bakiyoruz 100 tl istiyorlar
Almıyorlar canım ya biz de bekliyoruz doluymuş bosalmazsa ne yaparız bilmem.o kadar yorgunum ki sabah geldik yoldan biyer bulsaydik yatmak istiyorum.birde mehmet hocanın beklediğimden az demesi de biraz canımı sıktı ama hayırlısı

Biliyorsunuz drlar cok konusmuyorlar.Anesteziden once ultrasonda baktilar yumurta duruyordu.sonrasi dr yumurta dagilmaya basladi,alamadik dedi.1 saat icinde asilama yapildi.bence yumurta erken catlamis..
Hakkında hayırlısı olsun inş, olacağı varsa oluyor zaten yoksa ne yapsan boş...

Ah canım ya heryer dolu bekliyoruz şuan.merkezden çıktım 3 yumurtam 11~12 ml olmuş ama doktor beklediğimden yavaş dedi ,kan aldılar bakalım.pazartesi tekrar kontrol var.
canım ulusa giderken operanın orada Hakik var.oraya baktınız mı orda yer olabilir.sıhhıye orduevinin karşısında misafirhane var,öğrenciler kalıyor oraya da sorun.

Ayseem canini sikma canim bir tane olsun ama kalitelinolsun,....ne yaptiniz yer bulabildiniz mi

Canim gecmis olsun...herseyin hayirlisi...bu arada ne kadar negatif alan oldu bu ay...((((((
Kızlar benim kan sonucun negatif maalesef offfff yaaaaa olmadii
canım geçmiş olsun,bunca tedaviden sonra ne desek boş.en iyisi biraz dinlen,maddı manevi gücün varsa bayramdan sonra moral depolamış olarak tekrar denersin.Allah yardımcın olsun...

canım geçmiş olsun,bunca tedaviden sonra ne desek boş.en iyisi biraz dinlen,maddı manevi gücün varsa bayramdan sonra moral depolamış olarak tekrar denersin.Allah yardımcın olsun...
hayırlısı yaa bayramdan sonra tekrar deniyceyiz dörtane beşinci gün emriyosu don durulmuş var onlarla yola devam bir ay dinneceyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…