Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Maalesef olmadı kuzularım bana tutunmadı. Sonuç negatif Kendimi nasıl avutacağımı şaşırdım. Isyan etmek istemiyorum ama 5.gün A kalite 2 embriyo...Rabbim ol demeyince olmuyor.
Dilerim Allah sizinkileri size bagışlasın.

Canimm üzülme nolur bunda da vardır bir hayır. Hocayla konuş bakalım kendisinin fikri ne tutmaması konusunda. Üzülme diyorum amma biliyorum bu lafa canın sikilabilir.. bende 2 defa bunu yaşadım nasıl bir yıkım iyi bilirim. Yıpratma kendini.dondurulmusun varsa onları denersin. Bak benim burda gittiğim doktorum karı koca kadın dogumcu toplamda 10 defa tup bbek yaptirmis. Tutmamis.doğal yolla bebeğini dünyaya getirmiş. Allahın dediği olur. İnanıyorum ki rabbim senin de yüzünü güldürecek kardesum

Canım inşallah rabbim bi gün ol diyecek ve o gün olacak ben tam 4 düşük yaşadım inanki düşük yapmak hiç tutmamasından on bin kat beter bilirim evlat istemenin ne demek olduğunu inşallah seninde benimde bizimle birlikte isteyen herkezinde bigün muradı olur. Kaçıncı denemendi bide sigara kullanıyormuydun

Kızlar dün biopsi oldum rahim çizik atıldı anestezi aldım biraz lekelenmem ile ağrım oldu ama onun dışında iyiydi adet 2. günü tekrar gidecem tedaviye baslayacaz dondurulmuslar ile inşallah bu sefer olur hayırlısi ile...

Bu rahme çizik atma olayını neden ilk denemede yapmadıkarda şimdi yapıyorlar ilk denemede yapsalar daha iyi değilmi

Desteğin için teşekkür ederim. 3. de mi tuttu sizin. Novaartta ilk denemeydi di mi. Cok boşluktayım, nerden tutacagımı şaşırdım. Allah bize acısın...Eşim de ben de dünden beri şaşkınız.

Iyi ki beni anlıyosun çok sağ ol. Rabbim yüzümüze gulsün bir an evvel bize evlat nasip etsin. Sizin de benim de isteyen herkesin de tez zamanda bebegi olsun insallah. Canım hayatımda hiç sigara kullanmadım. Eşim de öyle.Dondurulmuş kalmamıstı maalesef.

Desteğin için teşekkür ederim. 3. de mi tuttu sizin. Novaartta ilk denemeydi di mi. Cok boşluktayım, nerden tutacagımı şaşırdım. Allah bize acısın...Eşim de ben de dünden beri şaşkınız.
Evet canım 3. De tuttu. Novaartta ilkti.üzülme canım.olacak allahın izniyle. Biz de çok uzulduk kimseyle konuşmak istemedim.bulunduğum şehirde kalmak istemedim.çok zor seni anlayabiliyorum.ama bak şu an mucizemiz oldu. Seninde olacak hersey vaktinde oluyormus gerçekten.

Bu rahme çizik atma olayını neden ilk denemede yapmadıkarda şimdi yapıyorlar ilk denemede yapsalar daha iyi değilmi
Canım ilk denemede pek bişey yapmıyorlar tahlil vs yapan yok bu 2 denemem de ben istedim hepsini kan pıhtılaşması tiroit genetik vs bunları yapalım bide rahim çizik atalım dedim yaptı inşallah bu sefer olur hayırlısi ile hepimizin...

Merhabalar..
Ben 37 yaşındayım, eylül ayında novaart'ta aşılama denemem negatif olarak sonuçlanmıştı. Eşimde varikosel, ben de ise yumurta rezerv azlığı var. Dr.um Mehmet Beydi. Aşılama negatif çıktığında değerlendirme için kendisiyle görüştük. Tekrar bir aşılamaya gerek görmedi, tüp bebek uygulamasını önerdi. Eşimle birkaç gün önce bir başka uzman jinekologla görüştük. Kendisi de yaşımız ve durumumuz nedeniyle tüp bebek olmasının en uygunu olacağını söyledi. Kendi çocuğu da Mehmet ve Ahmet Bey yardımıyla olmuş, önerilerine güveneceğim ehli doktorlar olarak bahsetti kendilerinden. Biz, ay konusunda tereddütüyüz. ya bu ay regl döneminde başlayacağız ya da temmuz ayında, karar veremedik. Cuma günü tekrar Mehmet Bey ile görüşmeye gideceğiz. Merak ettiğim, ilk tetkikler ne zaman yapılıyor? Görüşmeye gittiğimiz zaman mı yoksa reglin 2. veya 3. günü mü?

Çok teşekkür ederim tek güzel kelimen bile bana umut oluyor.

Kızlar merhabalar. Birkaç gündür kimse bir şey paylaşmamış. Neler yapıyorsunuz? Ben dün novaarttaydım. Dondurulmuşlarımla bu ay tekrar deneyeceğim. Estrofem ve çocuk aspirini başladım. Yeniden başlayan var mı benim gibi

Kızçeler merkez ücret konusunda karta taksit yapıyor muu, bir de dondurma için ne kadar ilave ücret gerekiyor?
Nisan 15 gibi regl olmayı bekliyorum tedaviye bilamak için, heyecanlıyım, sabırsızım , meraklıyım... Allahım bunca uğraşılarımızın sonunda gönlümüzdekini hakkımoza hayırlı eylesin inaşallah...

Canım ben varım bnde dün novaartdaydim ahmet hocam yoktu mehmet hocamla görüştük bugün estrofem bebe aspirini ve folikasit başladım geçen ay transferim iptal olmuştu bu ay nasipse başladım inşallah olumlu sonuçlar alırız hepimiz

Tatlım karta taksit yok nakit alıyorlar ücretleri dondurma ucretide 1500 :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…