Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Evet hocam ilk reglinin 2. Günü gel bakalım eğer bu şişlik kist yapmadıysa transferini yaparız dedi inşallah öyle bi durumla karşılamamda bende biran önce miniklerime kavuşurum

tam olarak süreç nasıl oluyor bilgi verir misiniz birde nova art'ı tavsiye ediyor musunuz

Öncelikle adetinizin 2.veya 3. günü ilaçlara başlanıyor. Eğer karar alındıysa ve tedaviye baslanacaksa dogrudan o gün randevu alınıp gidilebilir. Bilgi randevusu ücretsiz. Netleşmek adına önceden gidip adetiniz başladığında doğrudan ilaçlara baslamış olursunuz. Tedavi protokolü, ilaç mg v.s.tamamen hastanın ihtiyacına gore degismekte. Birine 5 kutu iken digerine ayni ilac 7 kutu olabilir, iğneler ve dozajları farklılık gösterebilir. Aynı şekilde olası önceden geçirilmiş operasyon veya eş faktörü de gene doktorunuz tarafindan istenen testlerle belirleniyor. Her şey yolunda giderse iğne ve ilaç akabinde yumurta toplama ve transfer yapılıyor. Süreç yaklaşık 20 günü kapsıyor. Detaylar kişinin var olan esas problemine gore değışiyor. Dilerim faydalı olmuşumdur.
Tavsiyeye gelince ben transfer sonucumu bekliyorum bu noktada umutluyum iyi kötü bir sey demek istemem ama objektif olup randevu alın kafaniz rahatlar derim. O zaman daha net olursunuz.

Evet hocam ilk reglinin 2. Günü gel bakalım eğer bu şişlik kist yapmadıysa transferini yaparız dedi inşallah öyle bi durumla karşılamamda bende biran önce miniklerime kavuşurum

Hadi inşallah...Allahım isteyen herkese hayırlı evlatlar salih nesiller nasip etsin.

çok teşekkür ederim ben daha yolun çok başındayım yumurtalık rezervim çok düşük inş olumlu sonuçlarımız olur

Kizlar aranızda biopsi rahime çizik attiraniniz var mı korkuyorum da ve dondurulmuslar ile tutunma şansı daha mı iyi kızlar bilginiz var mı?

canm nasilsin hersey yolundadir umarim
Çok şükür abla bugün gittim kontrole mehmet hoca herşey gayet iyi haftaya çarşamba bidaha görüyüm dedi.. hala inanamıyorum pıt pıt atışlarını duyduğuma :) şimdide deli gibi acaba hala atıyomu kalbi die düşünmekten kendimi alamıyorum hergün ultrasyna giresim geliyo :) sen nasılsın ablam nasıl gidiyo ?

çok teşekkür ederim ben daha yolun çok başındayım yumurtalık rezervim çok düşük inş olumlu sonuçlarımız olur
Merhaba benim de yumurta rezervim azdı amh 1,30'du Ahmet hoca olmayabilir demişti. Adetin 20. günü sana estorfem bant bir de iğne ve hap vericek yumurtalarını hareketlendirmek için. Adet olunca da iğneler başlucaksın ben bu arada arı sütü poleni de içtim hergün incir kurusu yedim. 5 yumurta toplandı 4'ü döllendi ikisi karnımda Allah bagışlarsa bir kız bir erkek olacak inşallah, diğer ikisini dondurduk. Allah yardımcın olsun moralini yüksek tut. Hocalara güven benim transferimi İlknur hanım yapmıştı iki hoca da yurtdışındaydı. İlk denememde oldu. Allah isteyen herkese versin inşallah.

benim yumurta rezervim 0,56 çok düşük adetlerim de düzensiz inşallah bu durumdayken hoca tedaviye başlar senin adınada çok sevindim darısı başıma :)

Oy kız mı... Allahım inşallah bana da nasip et...Rabbim size bağışlasın yavrunuzu.

Kanda gebelik testini novaarta mı yaptınız. Sonuç ne zaman çıkıyor...aynı gün mü arıyorlar.

Evet canım, ismine bir türlü karar veremediğimiz bir kızımız olacak Allah'ın izniyle :) Gebelik testini Novaartta yapıyorlar, sabah veriyorsun kanı, öğleden sonra 4 gibi arayıp sonucu söylüyorlar. Ben kan verirken oradaki bayan doktor, adını unuttum, senin olumlu gibi geliyor bana demişti. Çok şaşırmıştım böyle demesine, çünkü bu süreçteki birine bunu söyleyip umut vermek cesaret işi valla. Diğer yandan ben de çok olmuş gibi hissediyordum nedense. İnşallah buradaki herkese nasip olur o müjdeli haber :)

İnşallah bakalım c-tesi belli olacak hayırlısı ile.

Ah isim seçeriz hep beraber... Tam bir kıza yakışır buluruz inşallah.

Kızlarr Nova art da 2 embriyoyu neye göre koyuyorlar. Yaşım 32, belirgin bir sorunum yok, ilk tüp bebek denemem olucak nisanda inaşallah, talep etsem olur mu acaba:)

Doktorun kim canm senin. Ben dün rica ettim ahmet hocam tmm dedi ama ertelendi transferim önümüzdeki ay nasipse kavusucam miniklerime

Doktorun kim canm senin. Ben dün rica ettim ahmet hocam tmm dedi ama ertelendi transferim önümüzdeki ay nasipse kavusucam miniklerime
Benim de Ahmet hoca. Yani ilk muayeneyi oldm , küçük küçük kistlerin var bunlar erirse nisan adetinle başlarız tedaviye dedi.. o zaman şansımı deneyeyimm ben de :)))

Bu formda okuduğum kadarıyla mehmet hoca 1 ahmet hoca 2 embriyo koyma taraftariymis o yüzden biz şanslıyız sanırım şimdiden hayırlı olsun insallah ilk denemede hayallerimze kavuşuruz

bende bisi yok duruyorm iste oyle..sesin cikmayinca merak ettim hersey yolunda olduguna cok sevindim sen gonlunu rahat tut...oldu bu is hayirlisiyla....gebeligin tadini cikar her anini doya doya yasa ..tabii insan cok merak ediyo zamnin gecmesini istiyo biran once kavusmak istiyo insan...

Napıcaksın peki abla devam etmeyi düşünüyomusun yoksa aramı vericeksin biraz daha ? İnşallahh olmuşturr bugün yine kanamam vardı mehmet hocanın yanına gittik hemen bebiş iyimiş ama ben cok telaşlanıyorum napıcam bilmiyorum

mayis gibi bakcam duruma gore sende dinlen bol bol dikkat et kendine telaslanma iyi dusun iyi olsun... simdi bisi anlamassin hele bir karninda kiprassin ozaman cok farkli hissedeceksin...allah hayirlisini nasip etsin hersey iyi olacak canm ....

Kızlarr Nova art da 2 embriyoyu neye göre koyuyorlar. Yaşım 32, belirgin bir sorunum yok, ilk tüp bebek denemem olucak nisanda inaşallah, talep etsem olur mu acaba:)
Isteyen herkese 2embriyo koydular cnm ben tedavi olurken.. ben ikiz istiyordum 2tane koydu ama 1tanesi tuttu:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…