Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

mayis gibi bakcam duruma gore sende dinlen bol bol dikkat et kendine telaslanma iyi dusun iyi olsun... simdi bisi anlamassin hele bir karninda kiprassin ozaman cok farkli hissedeceksin...allah hayirlisini nasip etsin hersey iyi olacak canm ....
Allah razı olsun abla inşallahh iyi olur herşeyde bebişim beni bırakmaz sağlıkla dünyaya gelmesi nasip olur mayısa kadar bebişin sana kendiliğinden gelir inşallahhh abla

Sizin transfer sonucu nezaman bellı olacak inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum

Sizin transfer sonucu nezaman bellı olacak inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum

Cumartesi inşallah...heyecan dorukta.
Mübarek gece Rabbimden pozitif sağlıklı sonuç hayırlı evlatlar diliyorum inşallah
İlginize çok teşekkür ederim. Dualarınızı esirgemeyin.

Cumartesi inşallah...heyecan dorukta.
Mübarek gece Rabbimden pozitif sağlıklı sonuç hayırlı evlatlar diliyorum inşallah
İlginize çok teşekkür ederim. Dualarınızı esirgemeyin.
Dualarım sizinle sizde bana dua edin inşallah evlat sahibi oluruz saglıkla ve hayırlısıyla rabbim gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eylesin

Kızlar merhaba tekrar.. ben şimdi önümüzdeki ay kosmet olursa tedaviye başlycam, kontrol muayenesini oldm, bisan adetimle gidicem tekrar. Şuan maddi olarak hazırlanmaya çalışıyorm bir de şehirdışından gidicem ekstra bir süpriz olsn istemiyorum.. ücret ne zaman alınıyor, diyelimki yumurtalar toplandı ama istenilen sonuç alınamadı sağlıklı döllenme olmadı bu durumda ne yapıyorlar yani transfer ücreti ayrı m bir de ilaçlar için sgk karşılıyor denmiş bazı yerlerde, hocaların yönlendirdiği bir eczane oluyor mu .. biraz uzun oldu ama kusıra bakmayn kızlar

Canım eczacının kendi klinige geliyor.ilaçlarını getiriyor.biraz ücret veriyorsun. Eksik kalan kısmı ariyorlar havale ediyorsun. Bende sehir disindan gittim.benim o şekilde oldu. Biraz kulfetli oluyor şehir dışından gitmek ama sonu güzel olcak diye düşün.
Öyle para için sık boğaz etmiyorlar. Kendileri istemedi biz toplamadan önce vermiştik. Ama prosedür olarak toplamaya kadar ödeniyor diye biliyorum

İyii bir de eczane arayp nerden alsak diye düşünmycez o zaman... ücretle ilgili sıkboğaz etmediklerini duymuştum sevindim bu duruma. Teşekkür ederim canım, yaklaşık bi 8000 gözden çıkaraym ben dimi ortalama, tedavisi testleri ilaçları kontrolleri vsvs

Benim toplamda 8250 gutti canım. Dondurma +ilaç dahil.
Tabi kişiye göre değişir mutlaka.. Muhasebeyle iyice konuşup ona göre ayarla canım. İnşallah tedavin olumlu olur

Benim toplamda 8250 gutti canım. Dondurma +ilaç dahil.
Tabi kişiye göre değişir mutlaka.. Muhasebeyle iyice konuşup ona göre ayarla canım. İnşallah tedavin olumlu olur
Dondurma ilaçlar vs de çok tutuyormş zaten. birçok yere göre zaten daha olumlu yorumlar okudum, buna rağmen pahalı da değilmiş. Muhasebeyle de konuşmaktan bir zatar gelmez tabi.. Çok teşekkür ederim canımm, sen de bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallahhh...

Bende buralarda okufum olumlu yorum görünce gittim.toplamda 3. Nova da 1. Denememde tuttu şükürler olsun. İsteyen herkese versin rabbim inşallah. Teşekkür ederim insallah.. Güzel haberlerini bekliyorum ☺☺☺

Dualarım sizinle sizde bana dua edin inşallah evlat sahibi oluruz saglıkla ve hayırlısıyla rabbim gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eylesin

Rabbim sağlıkla tez zamanda evlatlarımızı bize bağışlasın...kucagımıza almayı nasip etsin.

Sabah 08.00' de kan verdim. Şu an hala heyecanla telefon bekliyorum.

Allahım isteyen herkese nasip etsin evlat kokusunu, hamileligi...insallah

Canım sonuç ne oldu. Hayırlı haberler olur insallah

Arkadaşlar bir önceki msjda yazdığım gibi bu saat oldu Novaart' tan geri dönüş yapıp test sonucum bildirilmedi. 14' te mesai bitiyor olduğundan 13:30 dan sonra3 kez aradım ve "mesai bitiyor arayan yok" dediğimde "hemşire hn.mesai bitse bile aramaları yapmadan çıkmaz" denildi. Hemşire hn. aramadı. Hastayı bilgilendiriyor olmak görev dahilinde ve bu hizmeti almaya her türlü hakkım var. Ben h.sonu nereye gidip bunu öğreneyim ayrıca yola çıktığım ve tedavimin yapıldığı yerden bilgi almam gerekli.

Tabiki cnaim buna hakkın var. Özel bi yerden yaptırsan. Daha sonra hocalara bu durumu anlat.
Bende bebek hakkında bilgi için aradım ve o verilen kartta ki numaraya hemşire hanımın nedense hep ulaşılamıyor. Size dönecek dendi. Donmedi ler 3 gün oldu.
Bence özel bi hastanede yaptir 1 saat içinde sonucu alırsın inşallah

Canım özel hastanede testi doğrudan yapmıyorlar. Önce bölüm dr'na muayene olmak şart fakat h.sonu olduğu için doktor yok sadece aciller.

Canım özel hastanede testi doğrudan yapmıyorlar. Önce bölüm dr'na muayene olmak şart fakat h.sonu olduğu için doktor yok sadece aciller.
Yapıyorlar canım. Özel bi şey olduğu için doktorun istemesine gerek kalmıyor. Ben 3 kez yaptırdım.3unde de sabahın köründe dayanamayıp tabi ☺ acilden yaptırdım 45 dakka da cikar dedi hatta yalvardi yakar yarım saatte sonucumu almıştım.
Bence ozel bi hastaneyi ara önce sor.ona göre git. Ama ben dediğim gibi yaptırdım canım. Doktorun istemesi gerekmiyor

Biz Lokman hekime sorduk bir de devlet hastanesi aciline. Biri dr yok muayenesiz olmaz, digeri 15 günde çıkar dedi (devlet). Araştıralım tekrar. Desteğin için teşekkürler canım.

Biz Lokman hekime sorduk bir de devlet hastanesi aciline. Biri dr yok muayenesiz olmaz, digeri 15 günde çıkar dedi (devlet). Araştıralım tekrar. Desteğin için teşekkürler canım.
Rica ederim canım. Ben ilk defa duydum doktor istemeden olmayacağını.ben memleketimde de özel hastanede doğrudan yaptırmıştım çünkü. Hakkında hayirlisi canım gUzel hayırlı haberler alırsın insllah☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…