Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar malum bu dönemde her günümüz sayılı ya, pazara denk gelen işlemler olunca ne yapılıyor. Burda çok okudum pazar opu oldum, pazar transfer oldm fln.. aklıma çok saçma detaylar takılıyor, biran önce adet olsam da ben de başlasam artk tedaviye

Arkadaşlar bende adet oldum ve pazartesi allah nasip ederse tedaviye başlıyacağız dualarınızı bekliyorum. Bide bu biopsi ve çizik olayı benimde kafama takıldı nezaman yapılıyor tedavinizin başladığı oy içindemi yoksa tedaviden 1 ay önce falanmı tam olarak süreci anlatabilirmisiniz bide ücret hakkında bilgi verebilirmisiniz

Arkadaşım bu biopsi tedavinin hangi aşamasında yapılıyor ben pazartesi günü inşallah ilaç kullanmaya başlıcam bu süreçte rahme çizik attırmak istesem tedavinin hangi aşamasında yapılıyor

KAYRAIREM canım nasılsın nasıl gidiyor bebişin cinsiyeti belli oldu mu hangi doktora gidiyorsun inşallah herşey yolundadır

Canım büyük ihtimal yumurtalar toplandıktan sonra olur emriyolar dondurulur adet bitiminde histeroskopi ve çizik aynı anda oluyor benim öyle olmuştu ikibin civarı ucretde

Arkadaşım bu biopsi tedavinin hangi aşamasında yapılıyor ben pazartesi günü inşallah ilaç kullanmaya başlıcam bu süreçte rahme çizik attırmak istesem tedavinin hangi aşamasında yapılıyor
Canım ben dondurulmuslar ile transferim olacak adetime 15 gün kala oldum biopsi rahim çizik atıldı anestezi li 800 anestezi 600 canım ben istedim olumlu etkisi olduğunu çok duydum okudum o yüzden istedim inşallah Rabbim nasip eder hepimize...

Çok teşekkürler cvp için İnşallah hayırlısı ile evlatlarımıza kavuşuruz

Çok teşekkürler cvp için İnşallah hayırlısı ile evlatlarımıza kavuşuruz
Canım büyük ihtimal yumurtalar toplandıktan sonra olur emriyolar dondurulur adet bitiminde histeroskopi ve çizik aynı anda oluyor benim öyle olmuştu ikibin civarı ucretde
cevap için çok teşekkür ederim inşallah en kısa sürede evlatlarımıza kavuşuruz

Canım gözün aydın çok sevindim sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah darısı bizlere inşallah ... 3 nu de burda mı yaptın sorun ne idi yaş kaç canım? Diğerleri ne göre farklı birşey yaptın mı ? Çok sordum k.bakma canım

Kızlar merhaba 3. Deneme için başladım ilaçlara. Cuma günü de kontrolüm var ve muhtemelen transfer günü belirlenecek. Çok heyecanlı ve gerginim. Etrafımdaki herkesin çocuğu oldu ya da hamile. Takmamaya çalışıyorum ama içim parçalanıyor. Ağlamak istiyorum sürekli. Kimseyle de paylaşamıyorum. Bu da negatif olursa başka dondurulmuşumda kalmıyor. Psikologa gittim ama pek de işe yaramadım. Rabbime sığınıyorum sadece.

biliyorum kolay değil ama lütfen olumsuz düşünmeyin hakkınızda hayırlısı

tedaviden önce yapılıyor ve tedaviye yani ilaça hemen sonraki ay başlanıyor, fiyatı tam hatırlamasamda 600 dü sanırım, narkoz olursa 800, ama doktorlar sürekli hastalarına indirim yapıyorlar bana 300 yapmıştı ve anesteziye hiç gerek yok bence

kızlar merhaba içinizde polikistik over sendromu olup amh hormonu ve yumurta rezervi düşük olan varmı dır ??

KAYRAIREM canım nasılsın nasıl gidiyor bebişin cinsiyeti belli oldu mu hangi doktora gidiyorsun inşallah herşey yolundadır
Canim yeni gördüm yazdığını kusura bakma. İyiyim canım çok şükür 14. Haftamizdayiz hersey yolunda cinsiyeti daha öğrenmedik canim. Özel Akay hastanesine gidiyorum canim

Teşekkürler benim tedavi yine ertelendi kistlerim küçülmüş ama tamamen kaybolmamış o yüzden bu ay yine doğum kontrol hapı kullanacağım sizleri takip etmeye devam ediyorum umarım hepimiz biran evvel evlat sahibi oluruz

38 yaşındayım, yaşım ilerlediği için yumurta kalitesi sorunundan ama ben doğal hamile kalabiliyorum, ilk denemede, sadece 2 yumurtam toplandı 1 embriyom 2,günde transfer edildi ,kızımız doğdu çok şükür, sıkıntılı süreç Allah hayırlısını versin ,kolaylıklar diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…