Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba canım biyopsiyle çizik aynı.biyopsi yaparken çizik atmış oluyor.ben yaptırmıştım.adetten sonra yapılıyor.sonra bir dahaki adetle transfere hazırlanıyor.hoca ne dedi yapalım dedimi?

Ben tutması için bütün tahlil ve işlemleri yapalım hocam dedim maddi manevi başka gücümüz yok dedim yapmazsak için rahat etmez yine tutmazsa kafayı yerim ve deneme tahtası gibi olmak istemiyorum dedim tmm dedi testler istedi işte bi de ayin 27 gel dedi herhalde bu ayın sonunda biopsi yapar nisan 7 gibi adet olcam o adetle de transfer içi n işleme basliycam galiba çünkü nisan sonu gibi transfer olur inşallah ve insallahh artık bebislerim bana sımsıkı tutunurlar inşallah yaaa...

Merhaba canım biyopsiyle çizik aynı.biyopsi yaparken çizik atmış oluyor.ben yaptırmıştım.adetten sonra yapılıyor.sonra bir dahaki adetle transfere hazırlanıyor.hoca ne dedi yapalım dedimi?
Bayıltılarak mı yapılıyor çizik işlemi

Tedavin hayırlı olsun canım inşallah tez zamanda bebişlerine kavuşursun :))

Canım peki benim haftaya salı günü bu hamilelik haftası hesaplamalarına göre tam 5 haftalık oluyo kese gözükür mü ki üstten :)

canım sanırım benimki ya 5 ya da 6. haftada gözükmüştü. Ama şu aralar hafızam pek iyi değil, hatırlayamıyorum net olarak. İnşallah en kısa sürede görürsünüz. Bu sırada ben 9. haftaya kadar novaartta mehmet hocaya görünmeye devam etmiştim, sonrasında özel muayenehanesine gitmeye başladım, hala da oraya gidiyorum

Nasip olursa bende öyle yapıcam canım inşallahh.. peki karından ultrasonla mı görünmüştü keseniz 5. Yada 6. Haftanızda ?

Nasip olursa bende öyle yapıcam canım inşallahh.. peki karından ultrasonla mı görünmüştü keseniz 5. Yada 6. Haftanızda ?
Canım benim 5+3 de kese 6+3 de kalp atışı duyuldu. Kese için gittiğimde bebek içinde yarım ay şeklinde oluşmaya başlamis demişti. Karından ult. İle bakılmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…