Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlarr bu arada bugün kan verdim transferimin 9.günü değerim 94 çıkmış.. sizce nasıl ? Sizin değerleriniz nasıldı cok korkuyorum düşük mü acaba diye
Canimm bide kızıyordum neden erkenden adet oluyorum diye bak herşeyde varmış bir hayır inşallah bebislerin bırakmaz seni ve sağlıcakla kucagina alırsın hakkımızda hayırlısı

Maşallah canım değerin güzel bir şekilde yükseliyor rabbim ümitsizlikten ümitlerini yeşerdi kucana almayıda nasip etsin allah tamamına erdirsin artık darisi bizlere
Evet canım gercekten mucizem oldu inşallah böyle devam eder Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahh

Canım acaba cok yogun bi anına mı denk geldin bugün bende hastanedeydim cok kalabalıkdı bunalıyolar bazen.. benim günde 3-4 sefer aradıgım olmustur hiç karsılaşmadım
Kesınlıkle cok yogunlar zaten sadece anlamadım tekrar sordum ona kızdı bıdahada aramayA korkuyorum tek hemsıre olması kötü bu arada tebrık ederım cok zor süreç hem manen hemde maden

Kesınlıkle cok yogunlar zaten sadece anlamadım tekrar sordum ona kızdı bıdahada aramayA korkuyorum tek hemsıre olması kötü bu arada tebrık ederım cok zor süreç hem manen hemde maden
Teşekkür ederim canım tabiki cok zor bi süreç her açıdan Rabbim inşllah bunların karşılığını verir güzel bi şekilde hepimize :)

Canım sen aramaya çekinme, onlar uslüplarını düzeltmek zorundalar. Ayrıca web sitesine girip e-mail ile sikayetini bildir.Bizler bir tedavi görüyoruz, bunu kimse hayrına yapıp lütufta bulunmuyor bizlere. Doktorla illa ki yüz yuze görüstüğünüzde bildirin bunları.

Sizlere uygulanacak tedaviler ve ilaçlar reçete ve dökuman olarak verildi mi ? Bize küçük bir not kağidına karaladı hemşire. İşlerini daha ciddiye almalılar. Bu hiç hoşuma gitmedi açıkçası.

Hanı 1kere yapsa anlıcam 2de patladım söyledim başka hemsıre yokmu dedım sız tekrarlamak ıstemıyosnz dedım sonra tekrar aradı anlatı bence yorulmuş anlatmak ıstemıyor

Sizlere uygulanacak tedaviler ve ilaçlar reçete ve dökuman olarak verildi mi ? Bize küçük bir not kağidına karaladı hemşire. İşlerini daha ciddiye almalılar. Bu hiç hoşuma gitmedi açıkçası.
Bu arada tedavınız hayırlı olsun canım ben sehır dışından gıdıyorum dondurulmuş tedavısı olck Ahmet hoca regl olnca

Kızlarr selamm bişey sormak istiyorum 9.gün kan değerim 94'dü biliosunuz yazmıştım bugün 11.günüm 299 çıkmış. Sizin değerleriniz nasıldı acaba iki katından daha fazla cıkmıs sonuc bi sıkıntı olabilirmi ki?

Merhaba canım hayırlı olsun.Rabbim tamamına erdirsin. Sonucun çok güzel. İnşallah hep artarak devam eder.kanaman bittim şimdi nasılsın?

çok gzl cok sevindim canm 2 gunde bi 2 katina cikmasi lazim... sonunda başardin..

Merhaba canım hayırlı olsun.Rabbim tamamına erdirsin. Sonucun çok güzel. İnşallah hep artarak devam eder.kanaman bittim şimdi nasılsın?
Çok teşekkür ederim canım aminn inşallahh çok şükür kanamam bir gün oldu ve bitti şuan yok inşallahh olmaz bidaha da..

Kızlar yarın novaart gidecek var mı görüşürüz dertlesiriz yarın 12.30 da randevum var dondurulmuslar için görüşmeye gideceğim inşallah bu sefer olur bi de dondurulmuslar transfer için ne kadar ücret verdiniz ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…