Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

hayirli olsun canm

Arkadaşlar benim muhtemel perşembe toplama olacak. Çarşamba son kontrol.Sizin adet itibari ile kaçıncı gün yumurta toplandı ve kaçıncı gün transfer oldu ? Toplama ve transfer Novaart'ta mı yapılıyor ve genellikle hangi saat aralıklarında, sabahları genelde kontrol ve ilaç hastalarını alıyorlar gördüğüm kadarıyla.

Yatıorum canım İnşallahhh olmaz bişey

Hayırlı olsun,iyi düşünün iyi olsun sağlıkla kucağınıza alın...bugün karşılaşmışızdır belki. Bazen insanların yüzüne bakıyorum KK'dan mı acaba diye ama ya değilse diye soramıyorum.

Teşekkür ederim İnşallah güzel olur.. ben adetimin 3.günü başlamıştım iğnelerime toplamda 9 gün vuruldum 11.gün yumurta toplamam oldu 5 gün sonrada transferim olmustu. Bütün işlemler novaartta arka tarafta yapılıyo genelde sabah saatlerinde oluyo yumurta toplama cok uzun sürmüyo işlemden sonra biraz dinlenip cıkıosun 45 dk 1 saat fln sürüyo.. transferden sonrada 1 saat yatıp aynı şekilde çıkıyosunuz.. İnşallah pozitif sonuclarınızı alırsınız.. bugün sabah ordaydım saat 9-9.30 gibi ağlayan birini gördüyseniz o benimdir üstümde yeşil tunik siyah mont vardı..

Biz de aynı saatlerde ordaydık. Ayaktaydık hatta. Ben lavaboya gittim eşim "bayan ağlıyo galiba" dedi Mehmet Hocanın hastasıyım. Hatta Mehmet Hoca hemşire odasına gitti açıklama yapıyordu bir hastaya. Benim toplama galiba 14. güne denk geliyo. Perşembe dedi. Sizin kaçıncı gün embriyosu ve kac tane toplandı. Ben "5.güne gideriz di mi hocam" dedim ama o döllenme ve kaliteye bağlı sanırım.

Bende ayaktaydım deniz hemşirenin kapısının önündeydim ilk başta onla konustum mehmet hoca arka taraftaymıs onun gelmesini bekledik sonra biyere oturdum mehmet hoca gelincede muayne oldum sonra tekrar deniz hemşireyi görüp gittim.. benim 18 tane toplanmıştı 5.gün embryosu ama ilk denemem negatif diğer kalan embryoları dondurmustum bu ikinci denemem bunda pozitifi aldık şükür ama sıkıntılarım var.. 3.gün 5.gün çok da mühim değil genelde 5.günün tutunma şansı daha cok diyolar ama Rabbim nasip ettikten sonra 2.gün bile olsa tutunuyo zaten sizi arayıp bilgilendiricekler yumurta toplamadan sonra kacıncı gün olucagı ile ilgili..

Benim 2.denemem olacak. 2 ay önce Gamze Sinem Çaglar adinda bir bayan dr' la denedik olmadı. (3.gün embriyosu 8 hücreli)O yüzden tedirginim şu an. Yaştan dolayı vakit kaybetmek istemiyorum. 8 yumurta toplanmıştı, şimdi de ayni sayı çıkiyor ama tabi kaçi döllenir Rabbim bilir inşallah bu sefer pozitif ve sağliklı sonuc aliriz.

Burda kac hücreli gibi konuları söylemediler bana sadece 5.gün embrysu iyi kalite dediler gerçi pekde anlamam kaç hücreli oldugunu bilsemde.. Cok okuyorum 2 3 yumurta toplanıp hamile kalanları sayıya cok takılıp üzmeyin kendinizi İnşallah toplananların hepsi kaliteli olur.. İnşallah bu son tedaviniz olur var pozitif sonucunuzu alırsınız gerçekten zor bi süreç Rabbim herkesin yardımcı olsun..

içini ferah tut arkadaşım.benim çok samimi arkadaşımında gebeliği seninki gibi başladı nerdeyse 9 ay boyunca kanama lekesi oldu şuan bebişimiz doğdu ve 10 aylık :)

içini ferah tut arkadaşım.benim çok samimi arkadaşımında gebeliği seninki gibi başladı nerdeyse 9 ay boyunca kanama lekesi oldu şuan bebişimiz doğdu ve 10 aylık :)
İnşallah canım inşallahh bende bebeğimi kucağıma alabilirim sağlıklı bi şekilde

Merhaba canım hayırlı olsun.Rabbim tamamına erdirsin. Bizlere de dua edin.hafta sonu mehmet hocayla tekrar tedavi için görüştük.7.olacak.hocam sizce tedaviye başlayalım mı dedik.ben size bırakıyorum dedi.biz de bilemiyoruz.yaşımda geçiyor.8. ve 9. tutan olabiliyor dedi.tedavi süreci de çok zor.hem maddi hem manevi.

Allah razı olsun canım amin inşallahhh Herzaman dualarımdasınız Rabbim size ve isteyen herkese nasip etsin inşallahhh İnşallah bu son tedaviniz olur tez zamanda bebişinize kavusursunuzz 7sinidemi novaartda denediniz? Birde özel olmazsa sebebi nedir acaba ?

Pazar günleri transfer yapılıyor mu ? Diyelim ki toplama oldu ve gidişat bunu gerektiriyor Cumartesi olsun da bitsin mi yaparlar ki diyelim 3.gün hani 5.güne gitmek iyidir ya...4.gün olabilecekken Pazar kapalıyız Cumartesi yapalım denir mi ?

merhaba diger tedavileriniz nerde yapildi bizde 6. tedaviye baslicaz ama merkeze karar veremedik novart aklimizda tavsiye edermisiniz

Pazar transfer olmuyo diye biliyorum ama zaten 5.güne gidilip gidilemiyeceğini anlıyorlar beni 2.gün araıp 5.günd gideceklerini söylemişlerdi onun ayarlamasını yapıyorlar

selam kızlar nasılsınız ? ben gecen ay 2 şubatta transfer olup 11 şubattada adet olmuştum bu ayda daha tık yok acaba sizin negatiften sonrakı adetiniz nasıldı?

Merhaba arkadaşlar, Merkezin tüp bebek tedavisi ne kadar tutuyor ilaçlar tedavi vs falan ortalama bir fiyat verebilir misiniz? Memorial ve nova art arasında seçim yapmaya çalışıyorm aslnda ,şehir dışından geleceğim malum ücret ve kalite konusunda sadece buradan okuduklarm kadarıyla bilgim olabiliyor.

Canım novaart tüp bebek ücreti 6,500 ilaçlarda aşağı yukarı 1,500 fln tutuo.. ama ücret konusunda konusursan yardımcı olabilirler şehirdısından geldiğini fln söylersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…