Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

2.500 olmus canım dondurulmus transfer ücreti ama yinede yarın nebi beye bi sorun siz.. inşallah bu son olur en kısa zamanda bebişine kavusursun :)

Kızlar merhaba dondurulmuşlarımla tekrar deneyeceğim. İlaçlara başladık. Öncekinde crinone hel kullandım ve içimde çok biriktiği için çok sıkıntı çektim. Şimdi jel yerine iğne kullanmak istiyorum. Ama çok fazla yorum okudum ve ikilemde kaldım. Progesteron iğnesi kullanan var mı aranızda? İğneler çok ağrı yapıyor mu? Mehmet hocaya söyledim. O da her gün iğne yaptırmak sıkıntı olur dedi ama jelde bana hep sıkıntı yapıyor. Ne yapayım çok kararsızım

Canım iğne ağrılı ama daha etkili diye duydum hangi ilaçlar verdi canim bende yarın gidecem inşallah dondurulmuslar ile inşallah fiyat ne istediler canım senden inşallah bu son olur ...

Canım iğne ağrılı ama daha etkili diye duydum hangi ilaçlar verdi canim bende yarın gidecem inşallah dondurulmuslar ile inşallah fiyat ne istediler canım senden inşallah bu son olur ...
Valla kafam çok karıştı. Şu an estrofem, çocuk asprini ve folik asit kullanıyorum. 13 ünde kontrolüm var. Fiyat 2500 müş galiba daha konuşmadım işin açıkçası. Sen jel kullanırken sıkıntı yaşadın mı? Ya ben baya sıkıntı yaşıyorum jelde. Keşke sıkıntı yaşamasam yine jel kullanabilsem

Canım iğne cok zor yani bunu uzun bi süre kullanıcaksın yaklasık 2,5 3 ay kadar ben bi kere vurdurdum iğneyi 2 gün ağrı çektim bide hergün vurdurduğunu düşün hiç oturamazsın yürüyemezsin yinede sen bilirsin

Geçen denememde benimde pozitifti sonucum ama kanamam oldu proluton depot diye bir iğne vuruldum işin açıkçası hiç canım acımadı. Ama ben düşük yaptım ama iğne daha etkiliymiş diye duydum bende. Jel bende mantar yapıyor ve canımı acıtıyor. Ayrıca içimde çok biriktği için son zamanlarda tam olarak da uygulayamıyordum. O yüzden iğne olmak istyorum. Pozitif sonuç alırsam inşallah belki tekrar jel ya da başka bir türevine dönüştürülür ne bileyim. Aslında bende korkuyorum işin açıkçası

Evet bende yaşadım içimde birikiyordu aciyordu uygularken bende yarın gitcem görüşmeye canım adetli iken gittin demi bide o jel adetli ikende mı yapılıyor transfer kaç gün sonra oluyor canim Dr soyledi mı .... O vurdurdu gün iğne ağrı yapmıyor ise onu istese idin canım diğerlerinden farklı ne uygulayacak mis peki onu dedi mı?

Merhaba canım tedavin bu sefer hayırlısıyla olur inşallah.dondurulmuş tedavi daha kolay.iğne derdi yok.sadece estrofem başlatıcak.yanında takviye aspirin bide folbiol.sonra rahim kalınlığına göre seni 2 yada 3 defa çağıracak.yaklaşık adetin 14 yada 15. günü transfer yapar.

Canım jeli hemen başlatmıyor. Rahim kalınlığı kontrolünden sonra transfere birkaç gün kala başlatıyor. Yani adetliyken kullanmıyorsun. İnşallah hepimiz için bu son olur ve bebişlerimize kavuşuruz sağlıkla mutlulukla

Proluton depotu vurulduktan sonramı düşük yaptınız nasıl oldu ? Bende cok korkuyorum tekrardan kanamam olucak diye içiniz nasıl rahat edicekse o şekilde konusun bnce hocayla cnkü öteki türlü stres yapıcaksınız

Kızlar görüştük Mehmet hoca ile gazi hastanesi nde kan pıhtılaşması ve genetik tarama için kan vereceğiz ve transfer öncesi rahim çizik istedim çünkü tekrar bu transfer için maddi gücünüz yok o yüzden herşeyi yaptırmak istiyorum nisan sonu na doğru transfer olacağım inşallah ...

Hadi hayırlısı olsun canımm İnşallah bu son olur en kısa zamanda kavusursun bebeklerineee

Evet canım iğne yaptırdıktan 1 gün sonra düşük yaptım. İçini ferah tut. İnşallah bir daha olmaz kanaman.

Evet canım iğne yaptırdıktan 1 gün sonra düşük yaptım. İçini ferah tut. İnşallah bir daha olmaz kanaman.
İnşallah canım bi kere yaşayınca hergün korku içinde oluyo insan Rabbim hepimizin yüzüne gülsün hayırlısıyla kalbimizdekileri versin inşallahhh

Kızlar benim transfer nisan sonu ancak olcak galiba çünkü testler ancak çıkacak biopsi rahim çizik atılacak yani nişana kaldı transfer biopsi ve cizikden kaç gün sonra olur ve biopsi ile çizik aynı anda mı olur kızlar çok acıyor mı yaptiraniniz var mı ?

Kızlar bişey sormak istiyorum keseyi görmek için mehmet hoca alttan mı muayne ediyor? Eğer öyleyse bi sakıncası yokmu sizce?

Merhaba bende nisan adetiyle dondurulmus la tekrar başlamak istiyorum inşallah hakkımızda en hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…