Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım sen yinede yat dinle Rabbimden umut kesilmez inşallah sıkıca tutunur bebisin sana kanda değer çıktığına göre zaten tutumus inşallah Rabbim devamını erdirsin değerlerin kat kat artsin
Yatıorum canım devamlı kanama olayı biraz korkuttu beni yani hep düşük tehlikem mi olucak benim? İdrar testide yaptım bugün ondada çıktı çift çizgi ama çok korkuyorum

Canım sen yinede yat dinle Rabbimden umut kesilmez inşallah sıkıca tutunur bebisin sana kanda değer çıktığına göre zaten tutumus inşallah Rabbim devamını erdirsin değerlerin kat kat artsin
Canım nasılsın kalp atışını duydunmu inşallah herşey yolundadir

Yatıorum canım devamlı kanama olayı biraz korkuttu beni yani hep düşük tehlikem mi olucak benim? İdrar testide yaptım bugün ondada çıktı çift çizgi ama çok korkuyorum
Allahtan umut kesilmez canım sen bebeğin için elinden geleni yap moralini yüksek tut takdir Rabbinden. Bende önce komsumda tup bebek yaptırdı 10 gün lekeleri geldi canım ama çok şükür bugün 4 aylık oldu cinsiyet bile öğrendik oda çok uzulmustu onun doktoru tutunma lekesidir dedi oylede oldu anlican son vakte kadar sen sana düşeni yap takdirini bekle.Rabbim yardimcin olsun

Geçen seferki tedavimde de kanamam olunca canım suan hala pozitif sonuc cıktıgına inanamıyorum kendimide cok ümitlendirmek istemiyorum ne gelirse Rabbimden inşallah benim ve herkesin yüzümü güldürür tez zamanda miniklerimize kavusuruz

Çok sevimdim canim insallah degerin yükselmeye devam eder güzel haberlerini aliriz

Mrb kızlar bende dondurulmuslar ile tedavi basliycam inşallah adetli mı gitmek gerekiyor dondurulmus tedavisinde ve sadece estrofem mı kullanıyoruz aşağı yukarı kaç gün sonra transfer oluyor kızlar bilgi verirseniz çok sevinirim?

Evet canım adetin 2. Ya da 3. Günü gitmek gerekiyor. Estrofemle başlıyorsun. Rahim kalınlığına göre 2-3 hafta sonra da transfer oluyor

Adetinin 2. Yada 3.günü gidebilirsin canım estrofem folbiol aspirinle başlıyosun. Dondurulmuslarla daha kolay süreç. Rahim kalınlığın istenilen seviyeye gelincede transferin olur inşallaahh :))

çok mutlu canim insallah allah devamini getiririr.banada umut oldun.icim kipir etmeye basladi...kendine cok dikkat et.

Kızlar, bakıyorum biraz negatifler üst üste gelmiş ve moraliniz düşmüş. Ben de Mehmet beyin hastasıyım ve genelde tedavi gören çoğu insana göre durumum hep daha kötüyken Novaarttaki ilk denememizde (toplamda 3. denememde) pozitif sonucu aldım. Sakın moralinizi kaybetmeyin ve hep rahat, umutlu olun. İnşallah ben kızıma, siz de bebişinize en hayırlı zamanda kavuşursunuz.

Allah razı olsun canım aminnn Rabbim herkese nasip etsin inşallahhh sen naptın abla başladın mı tekrardan ?
tatlim ozaman gitmistim ahmet bey vardi 3 ay bisi yspamiyoruz dedi. dondurulmusta yok.belki kendi kendine olur dedi olmassa nisan mayis gibi goruselim dedi.senin olaya cok sevindim.merak ediyodum seni cok ..insallah kucagina almak nasip olur.

tatlim ozaman gitmistim ahmet bey vardi 3 ay bisi yspamiyoruz dedi. dondurulmusta yok.belki kendi kendine olur dedi olmassa nisan mayis gibi goruselim dedi.senin olaya cok sevindim.merak ediyodum seni cok ..insallah kucagina almak nasip olur.
İnşallah tedaviye gerek kalmazda kendi kendine olur abla ilk bebişin gibi :) Allah razı olsun abla benim içinde bi mucize oldu yine kanamam vardı gecen seferdeki gibi ama bu sefer pozitif dediler inşallah değerlerim yükselirde bnde bebişlerime kavusurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…