Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bugun sabah klinikteydim,cook kalabalikti.yumurta gelistirici ilacin sonucunda 1 tane 14 mm folukul var,1 tane de kucuk.ogleden sonra ignelere baslayacagim.Ahmet hoca sayiya takilma kalitesi olsun yeter dedi.Bakalim zaman ne gosterecek...
Slm sabah ben de klinikteydim ilk defa geldim mehmet hocayla görüştük 4 sağ da 4 solda var dedi kan alındı şimdi sonuçlar için tekrar geldim ona göre igneye başlanacak bekliyorum.şimdilik 2 tane antibiyotik verdi.siz neler kullanıyorsunuz.

Mrb kizlar bende adetle yolunu tutacagim klinigin.
Hilemr123 canim ins kanda pozitifi gorursun,,,,hayirlisi ollsun rabbim elini bos cevirmeyecektir

Mrb arkadaslar simdi ne yapmam lazm nasil bi yol izlemem lazim klinigi aradim ahmet hica muayenedymisti geri doneriz dediler ama donen olmadi

Slm sabah ben de klinikteydim ilk defa geldim mehmet hocayla görüştük 4 sağ da 4 solda var dedi kan alındı şimdi sonuçlar için tekrar geldim ona göre igneye başlanacak bekliyorum.şimdilik 2 tane antibiyotik verdi.siz neler kullanıyorsunuz.
Ben reglin 3 gununden itibaren 5 gun femara kullandim.bugunku tahlil sonucundan sonra 2 kutu menopur 4 kutu cetrotide kullanacagim. Carsamba sabah kontrole gidecegim. Hersey olumlu gider insallah

Mrb arkadaslar simdi ne yapmam lazm nasil bi yol izlemem lazim klinigi aradim ahmet hica muayenedymisti geri doneriz dediler ama donen olmadi
Canım baya kalabalıktı döner herhalde, siz de problem ne kaçıncı gün transferi ve dondurulmusun var mı

Baya farklıymış.ben yarın gonal f ve merionel basliyorum.bugunde 2 antibiyotik başladım toplamaya kadar.sonra centritide ben de kullanicam.benim mehmet bey ondan mı acaba

Canım baya kalabalıktı döner herhalde, siz de problem ne kaçıncı gün transferi ve dondurulmusun var mı
Hemsire aradi adet olunca goruscez problemim pco besinci gun embriyosuydu dondurulmuslarla oldu transfer yumurta toplandigi ay ohss oldum simdi bes dondurulmusum var

Baya farklıymış.ben yarın gonal f ve merionel basliyorum.bugunde 2 antibiyotik başladım toplamaya kadar.sonra centritide ben de kullanicam.benim mehmet bey ondan mı acaba
Ayseeem senin yeterince yumurtan var.ahmet yada mehmet bey bence farketmiyor.ben 3 aydir gidiyorum.ilk ay kendi 2 yumurtam vardi ilacsiz onlari degerlendirelim dedik ,yumurtalar fonksiyonel degildi,farlutalle regl oldum.klomen kullandim,yine merionel cetrotide kullandim hic yumurta gelismedi.bu kez 21 gun dogum kontrol hapi kullandim regl oldum.haziranin 15 den bu yana 5 gun femara sonrasida menopur, cetrotide
Sevgice canim cok olmasi degil kaliteli olmasi onemli ...
Sevgice canim cok olmasi degil kaliteli olmasi onemli ...
Hemsire aradi adet olunca goruscez problemim pco besinci gun embriyosuydu dondurulmuslarla oldu transfer yumurta toplandigi ay ohss oldum simdi bes dondurulmusum

Hemsire aradi adet olunca goruscez problemim pco besinci gun embriyosuydu dondurulmuslarla oldu transfer yumurta toplandigi ay ohss oldum simdi bes dondurulmusum var
Olumlu tarafindan bak,en azindan elinde dondurulmuslar var.bak ben 1 yumurta olsun diye ugrasiyorum.Rabbim ol dedigi zaman olacak insallah.demek ki meleginin vakti gelmemis daha.

X