Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar bende nona art ta tüp bebek yaptırdım taransver günümü saymazsak 8 günüm kan testi sonucum 75 çıkmış lütfen yorum yapın

Arkadaşlar bende nona art ta tüp bebek yaptırdım taransver günümü saymazsak 8 günüm kan testi sonucum 75 çıkmış lütfen yorum yapın
canım bencee pozitif işallah değerler iyice yükselir senin de için rahatlarrr :)doktorun kimdi ahmet hoca mı mehmet hoca mı birde kaç yumurtan olmuştu ve kaçıncı gün embriyosu koydular . benim de bugün 12.günüm tedavide ama iki gün daha iğne kullanacakmışım. pazartesi kontrol belki o zaman çatlatma iğnemi kullandırcaklar. biraz canım sıkıldı açıkçası yumurtalarım yavaş öı büyüyor acaba bugün en büyüğü 17mm di

mehmet hocaaa canım 2 embriyo koydu 3 gün embriyosuydu 17 yumurta oldu 10 olgunmuş 9 u döllendi canım

Bugün E="papatya4680, post: 49520219, member: 660868"]dondurulmuş embriyo için ne kadar transfer ücreti verdiniz acaba[/QUOTE]
dondurulmuş embriyo için ne kadar transfer ücreti verdiniz acaba
Bugun gittim ucretti konuşmadik gecen ay olcakti ertelendi bugün gittiğimde de sormayi unuttum öğrenince bilgi veririm

Bugün E="papatya4680, post: 49520219, member: 660868"]dondurulmuş embriyo için ne kadar transfer ücreti verdiniz acaba

Bugun gittim ucretti konuşmadik gecen ay olcakti ertelendi bugün gittiğimde de sormayi unuttum öğrenince bilgi veririm[/QUOTE]
Eşime 2 bin demişler kızlar dondurulmuş embryo transferi ücretine

Eşime 2 bin demişler kızlar dondurulmuş embryo transferi ücretine
merhaba nasılsın durumlar nasıl....[/QUOTE]
Bilmiyorum canım yani test günüme son 4 ama hiç bir belirtim yok aksine hastalanıcakmısım gibi belirtilerim yoğun bir şekilde bel ve baş ağrım var

merhaba nasılsın durumlar nasıl....
Bilmiyorum canım yani test günüme son 4 ama hiç bir belirtim yok aksine hastalanıcakmısım gibi belirtilerim yoğun bir şekilde bel ve baş ağrım var [/QUOTE]
canm o gün beraberdik.yanlis anlamadıysam. benimde belim kasiklarim agriyo. dün ve ondan önceki gün koyukahverengi kum gibi bisi ler geldi peçeteye. korktum aradım. normal dediler.hayirlisi bakalım.

Bilmiyorum canım yani test günüme son 4 ama hiç bir belirtim yok aksine hastalanıcakmısım gibi belirtilerim yoğun bir şekilde bel ve baş ağrım var
canm o gün beraberdik.yanlis anlamadıysam. benimde belim kasiklarim agriyo. dün ve ondan önceki gün koyukahverengi kum gibi bisi ler geldi peçeteye. korktum aradım. normal dediler.hayirlisi bakalım.[/QUOTE]
ben de de olmuştu o yerleşme lekelenmesi oluyor o hayırlı uğurlu olsun

canm o gün beraberdik.yanlis anlamadıysam. benimde belim kasiklarim agriyo. dün ve ondan önceki gün koyukahverengi kum gibi bisi ler geldi peçeteye. korktum aradım. normal dediler.hayirlisi bakalım.
ben de de olmuştu o yerleşme lekelenmesi oluyor o hayırlı uğurlu olsun[/QUOTE]
teşekkür ederim canım verdiğin moral için allah hayırlısını nasip etsin inşallah.

canm o gün beraberdik.yanlis anlamadıysam. benimde belim kasiklarim agriyo. dün ve ondan önceki gün koyukahverengi kum gibi bisi ler geldi peçeteye. korktum aradım. normal dediler.hayirlisi bakalım.[/QUOTE]
O gün baya kişi vardık canım doğrudur pazartesi günü yapıldı transferim :) koyukahveyse korkmayın diyolar yerleşme kanaması olabilirmişş ay inşallah öyledirr :) hissediyomusun peki hiç yani içine öyle bi his doğuyomu :)

O gün baya kişi vardık canım doğrudur pazartesi günü yapıldı transferim :) koyukahveyse korkmayın diyolar yerleşme kanaması olabilirmişş ay inşallah öyledirr :) hissediyomusun peki hiç yani içine öyle bi his doğuyomu :)[/QUOTE]
Bilmiyorum ki ben normal yoldan da gebe kaldigimdan biraz benziyor belirtileri belim kasiklarim ağrimisti lekelenmem olmuştu. bende pazts transfer oldu.yanlis değilse yanyana yataklardaydk herhalde.hayirlisi olsun umarım sonuçlarımız iyi çıkar.......

Bilmiyorum ki ben normal yoldan da gebe kaldigimdan biraz benziyor belirtileri belim kasiklarim ağrimisti lekelenmem olmuştu. bende pazts transfer oldu.yanlis değilse yanyana yataklardaydk herhalde.hayirlisi olsun umarım sonuçlarımız iyi çıkar.......[/QUOTE]
Aynen abla benim yanımda yatıodun o zaman sen :) inşallah hayırlısı olsun ben hiç yaşamadığım için belirtileri bilmiorum 4 gün daha sabredip görücem artık inşallah pozitif olur hepimizinki :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…