Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İnş
Ben 2 hafta önce düşük yaptım çok zor bişey ilk denemem idi dondurulmuslar var 4 tane mart sonu nişan başı gibi tekrar denemeyi düşünüyorum inşallah...
İnşallah bu sefer güzel sonuçlanır bebişlerini sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın canım. Bişey sormak istiyorum transferden sonra düşük yada negatif sonuç oldugunda ertesi ay tekrardan dondurulmuslar transfer edilmiyor mu canım yani bir iki ay ara mı vermek gerekiyor?

İnş

İnşallah bu sefer güzel sonuçlanır bebişlerini sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın canım. Bişey sormak istiyorum transferden sonra düşük yada negatif sonuç oldugunda ertesi ay tekrardan dondurulmuslar transfer edilmiyor mu canım yani bir iki ay ara mı vermek gerekiyor?
İnş canım ... Evet hemen ertesi ay da transfer yapılabiliyor ben Çorum'da olunca Mehmet hoca ile de görüştük rahmin dinlenmiş olur dedi mart nisan gibi yapalım dedi ama 1 ay öncesi bi muane gel dedi goruyum mutlaka dedi Şubat sonu gibi muane giderim nişan başı da başlarım inşallah...

İnş canım ... Evet hemen ertesi ay da transfer yapılabiliyor ben Çorum'da olunca Mehmet hoca ile de görüştük rahmin dinlenmiş olur dedi mart nisan gibi yapalım dedi ama 1 ay öncesi bi muane gel dedi goruyum mutlaka dedi Şubat sonu gibi muane giderim nişan başı da başlarım inşallah...
Anladım canım hayırlısı olsun inşallah benimde dondurulmuslarım var o yüzden mrk ettim gerci transfer sonucu belli değil daha ama hiçbişey hissetmiyorum niyese :KK43:

Anladım canım hayırlısı olsun inşallah benimde dondurulmuslarım var o yüzden mrk ettim gerci transfer sonucu belli değil daha ama hiçbişey hissetmiyorum niyese :KK43:
Kaçıncı günün canım zaten bişey hissetmemen normal belirtiler 6 hafta başlıyor muş benimde yokdu düşüğe kadar belirtin olamadı daha iyi bence bende belirti yok yok dedim kasiklarim ağrıdı çok şiddetli belim ağrıdı o ağrılar rahmime vurdu çok şiddetli idi o yüzden belirti olmaması daha iyi ve iyi düşün iyi olsun inşallah bebislerin seninle olur dua et bol bol canım...

iyi düşün iyi olsun stres etme kendiniiiiii
Stres değilde canım ben hiçbişey hissetmiyorum nedense gerçi çok erken ama hiç belirti yok bide bazıları diyo ya hani ben hamile oldgmu hissediodm tuttugunu anlıodm fln die ben hiçbişey anlamıorum :KK43:

Kaçıncı günün canım zaten bişey hissetmemen normal belirtiler 6 hafta başlıyor muş benimde yokdu düşüğe kadar belirtin olamadı daha iyi bence bende belirti yok yok dedim kasiklarim ağrıdı çok şiddetli belim ağrıdı o ağrılar rahmime vurdu çok şiddetli idi o yüzden belirti olmaması daha iyi ve iyi düşün iyi olsun inşallah bebislerin seninle olur dua et bol bol canım...
Amin canım inşallah benimledirler daha cok erken zaten 4.günüm transferden sonraki :) ama ben transferden sonra eve gelince bile hiç işlem görmemiş gibiydim yani ağır iş yapmadım ama yatıodm kalkıodm dolanıp oturuodm rahatca lavobaya gidiodm üstümü deişiodm eğilip çoraplarımı deiştiriodm çoğu kişi hiçbşy yapmadm hep yattım fln demiş bende korktum gitmişlerdir benden tutunmamıslardır die :KK43:

Stres değilde canım ben hiçbişey hissetmiyorum nedense gerçi çok erken ama hiç belirti yok bide bazıları diyo ya hani ben hamile oldgmu hissediodm tuttugunu anlıodm fln die ben hiçbişey anlamıorum :KK43:
Hic belirti hissetmeyenlerde var öyle deme canim. Sabret sen az kaldi insaAllah

Canım şimdiden hayırlı olsun tedavin ben adetimin 3.günü iğnelere başlamıştım 9 gün kullandım 9.gün çatlatma iğnemi yaptım 2 gün sonra yumurta toplandı işlemden sonra bilgi veriolar kac tane toplandgna dair benim 18 taneydi büyüklükleri değişio canım 20 18 17 15 die. Toplama işleminden sonraki gün arayıp 18 tanesinden 13 tanesinin döllendiğini söylediler bir sonraki günde arayıp transfer işleminin ne zaman yapılacağını söyledir 5.günde transferim olduu darısı sana inşallahh :)))
canım benim çok teşekkür ederim bugün benim 10.günüm ama doktor yarın da kullan cumartesi gel dedi eşime de pazartesi ya da salı yumurta toplarız demiş işallah hayırlısıyla hepimiz kavuşalım yavrularımıza . siz kaç tane koydurdunuz embriyo?

Merhabalar ben de Novaartta tedavi oldum. İlk denememde tuttu cok şükür ikizlere hamileyim. Beni de bir kez İlknur hanım muayene etti, hatta transferimde iki hoca da yurtdışındaydı transferimi İşknur hoca yaptı. Ben de senin gibi rahatsız olmuştum oraya hoca için gidiyorum diye ama tutundu bebeklerim. Zaten sıkıntılı bir süreç bir de bunları kafana takıp stres yapma güvenmeseler o kadar hastayı emanet edip gitmezler. Transfer gunu 7-8 kişiydik hepimizin transferini İlknur hanım yaptı. Kafan rahat olsun inşallah güzel haberler alırsın.
çok saolun şuan inanılmaz rahatladım çok doğru söylüyorsun aslında bu süreçte hiç bişeyi takmamak lazım ama ben biraz stres yaptım sanırım işallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz bu kadar zorluktan sonra

canım benim çok teşekkür ederim bugün benim 10.günüm ama doktor yarın da kullan cumartesi gel dedi eşime de pazartesi ya da salı yumurta toplarız demiş işallah hayırlısıyla hepimiz kavuşalım yavrularımıza . siz kaç tane koydurdunuz embriyo?
Hadi hayırlısı olsun inşallah canım az kalmış :) benim 2 tane embriyo transferi oldu cnm yani ben öyle istedim :)

Hadi hayırlısı olsun inşallah canım az kalmış :) benim 2 tane embriyo transferi oldu cnm yani ben öyle istedim :)
açıkçası bende öyle istiyorum ahmet hoca itiraz etmez değil mi ondan biraz çekiyordum işallah senin ikiside tutar canım benim hayırlısıyla

açıkçası bende öyle istiyorum ahmet hoca itiraz etmez değil mi ondan biraz çekiyordum işallah senin ikiside tutar canım benim hayırlısıyla
Amin canım isteyen herkese nasip eder inşallah Rabbim :) ahmet hocayı inan hiç blmiorm cnm ben ilk görüşmeyede mehmet hocaya gitmiştim şans onda da dvm ettim ama sanmıyorum itiraz ediceğini yinede transferden önce son gidişinde bi konus hocam kac embryo transfer ederz 2 olurmu fln die son dakikaya bırakma al gel bebişlerini :)

Hanımlar yarın dondurulmuş embriyo ile tedaviye başlıyorum inşallah son olur Allah hayırlısıyla yavruma kavuşmayı nasıp eder dua ve önerilerinizi bekliyom

Hanımlar yarın dondurulmuş embriyo ile tedaviye başlıyorum inşallah son olur Allah hayırlısıyla yavruma kavuşmayı nasıp eder dua ve önerilerinizi bekliyom

X