Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İdrar için çok erken dün gece mehmet hocayı aradım telaş yapma boşuna yrn sabah bi gel istersen dedi ama kanamam durdugu için gitmedim az öncede aradım deniz hemşireyle konusym die yogunmus geri dönücek bana
ok sevindim.umarım herşey iyi olur

ben de tedaaviye başlayacağım ama korkuyorum aslında kafamda karışık nova art ta mı devam etsem diye
Her merkez de illali birinin olup birinin olmaz canm yuzde yuz basari kimsenin yoktur. Elinden geleni yapiyormu doktor dikkst ediyormu o onemli. Buna ragmen olmazsada nasip kismet pes etmek yok insaAllah

ben de tedaaviye başlayacağım ama korkuyorum aslında kafamda karışık nova art ta mı devam etsem diye
Benim ilk denemem ama ben ilgilerinden memnun kaldım ne zaman arassam ulasabildim hatta simdi de aradım kanamam basladı cnkü yine cagırdılar gidiyorum olmazsa bile nasip kısmet

Her merkez de illali birinin olup birinin olmaz canm yuzde yuz basari kimsenin yoktur. Elinden geleni yapiyormu doktor dikkst ediyormu o onemli. Buna ragmen olmazsada nasip kismet pes etmek yok insaAllah
Aynen canım katılıyorum sana önce nasip

haber et inşallah hayırlısı olur. ne olur iyi haber al...
Canım o pembe lekelenme yerleşme kanaması olabilirmiş sakın telaşlanma yat dinlen güzelce kalkma ayağa bana gelince kan verdim ama dünden bugüne ne değişebilirki yinede hayırlısı

bugun 7.gündü değilmi canm belli olurmuymuş bugun peki kesin net
Canım anlarız dedi mehmet hoca bence sayısal değere göre degerlendirir yani yükselme umudu varmı yok mu die bakıcaktır yarını beklemeyelim bosuna dedi belkide olmucanı biliodur ama bi umut o da kan istemiştir :)

Canım anlarız dedi mehmet hoca bence sayısal değere göre degerlendirir yani yükselme umudu varmı yok mu die bakıcaktır yarını beklemeyelim bosuna dedi belkide olmucanı biliodur ama bi umut o da kan istemiştir :)
öyle düşünme canım duayla bekleyelım sonucu inşaAllah

Benim ilk denemem ama ben ilgilerinden memnun kaldım ne zaman arassam ulasabildim hatta simdi de aradım kanamam basladı cnkü yine cagırdılar gidiyorum olmazsa bile nasip kısmet
ilk denemem de ordaydı kürtajla sonuçlandı malesef ben de senin gibi düşünüyordum ama kürtaj sürecinde çok yordular önce güler yüzlüler en azından diyordum ama sonra fark ettim ki gerçekten ticarethane

Neler hissettiğini anlayabiliyorum canım gerçekten çok zor Allahım bida böyle bişey yaşatmasın tez zamanda bebişine kavusturdun inşallahh seni :) Ne gibi yordular canım ? Bide tedaviye başlamadan önce bütün tahlillerinizi yaptırdınız mı yani ne için düşük oldu sordun mu canım? Doktorun kimdi peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…