Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar transferden sonra 6.günü fln kanaması olan oldumu benim az önce gelmiş acık pembe renk adet başlangıcı gibi ama daha adetime 6 gün var erken olmus olabilirmiyim? Az önce gelmiş kanamam :KK43:

Kızlar transferden sonra 6.günü fln kanaması olan oldumu benim az önce gelmiş acık pembe renk adet başlangıcı gibi ama daha adetime 6 gün var erken olmus olabilirmiyim? Az önce gelmiş kanamam :KK43:
korkma yerleşme kanamasıdır belki dinlen bedende pembe leke geldi dün hafif dinlendim geçti.hayırlısı olur inşallah.

korkma inşallah yoktur birşey yerleşme kanaması olabilir dün banada oldu hafiften dinlendim geçti.

Kaçıncı günün canım ve hangi renk ve pıhtı gibi parçalar düşüyor mu hiç ?
6.günüm canm ilk başta cok acık pembeydi gittim hemen kan verdim geldim lavbya grdim bi baktım cok koyu kırmızı pıhtı gibi şeylerde vardı sonra kahverengi oldu rengi snra tekrar pıhtı gibi koyu kırmızı :KK43:

Amin canım yok değil normal kanamam başladı
Kan sonucun ciktimi.benimde 2.tup bebekte once pembe sonra kahverengi hatta siyaha yakin kanama gelmisti ama bebegim tutunmustu dusuk riskinden dolayi oyle kanamlr olmus.insallah bebegin seninledir yinede kan sonucun cikana kadar dikkat et

6.günüm canm ilk başta cok acık pembeydi gittim hemen kan verdim geldim lavbya grdim bi baktım cok koyu kırmızı pıhtı gibi şeylerde vardı sonra kahverengi oldu rengi snra tekrar pıhtı gibi koyu kırmızı :KK43:
Benimde düşükse öyle olmuştu ama inşallah senin bebeğin seninledir canım inşallah olmasa bile korkma üzülme vardır bi hayır bunda da canım ... Toparla kendini yani sakın yıpratma kendini ...

Benimde düşükse öyle olmuştu ama inşallah senin bebeğin seninledir canım inşallah olmasa bile korkma üzülme vardır bi hayır bunda da canım ... Toparla kendini yani sakın yıpratma kendini ...
Dünkü kanamam bgn yok canım anlayamıorum gercekten sonucumda negatif cıktı 6.günümde az da olsa bi değee cıkmazmıydı?

Kan sonucun ciktimi.benimde 2.tup bebekte once pembe sonra kahverengi hatta siyaha yakin kanama gelmisti ama bebegim tutunmustu dusuk riskinden dolayi oyle kanamlr olmus.insallah bebegin seninledir yinede kan sonucun cikana kadar dikkat et
Kan sonucum negatif cıktı canım 6.günümdü kanamam da yok ama bilmiyorum

merkezi bi arayıp sorsana.dr ne der ki bende dayamadım idrarda yaptım sabah gece idrarı değildi ama negatif malesef.
İdrar için çok erken dün gece mehmet hocayı aradım telaş yapma boşuna yrn sabah bi gel istersen dedi ama kanamam durdugu için gitmedim az öncede aradım deniz hemşireyle konusym die yogunmus geri dönücek bana

X