Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaslar banada yardımcı olabilir misiniz eşimle bende bir sorun yok ama bebeğimiz olmuyor ben de bu ay başlayacağım acaba önce aşılama mı yaparlar bir dış gebelik geçirdim
Bende mehmet hocanin hastasiyim gebe oldugumu ogrendim ama beta hcg degerim cok düsük cikiyo katliyo ama kanamamxa var 2 gundur agriyla beraber dis gebelik yazmissiniz boyle biseymiydi sizinkide acaba

Hamile oldugumu ögrendim ama sevinemeden üzüldük beta hcg 2 gunde bir 2 katina cikiyo ama cok dusuk bugun 32 oldu. Ben gonal f ve ovitrelleyle iliski gunleri belirlendi bu sekilde tedavi oldum mehmet hocanin hastasiyim. 2 gundur kanamamda var dusuk tehdidi sebebiyle igne vurdurdu hoca ama cok korkyorum bi nedir boyle diye cuma tekrar kan vercem bakalim yine artcakmi degerim bunun gini bisey yasayan varmi

Bende mehmet hocanin hastasiyim gebe oldugumu ogrendim ama beta hcg degerim cok düsük cikiyo katliyo ama kanamamxa var 2 gundur agriyla beraber dis gebelik yazmissiniz boyle biseymiydi sizinkide acaba
Ben normal şekilde hamile kalmıştım dış gebelikmiş hcg bir düşüp bir çıkıyordu lekelenmem vardı Can'ım insaallah seninki öyle değildir

Merhaba arkadaşlar estrofem ve aspirini pozitifi gördükten ne kadar sonra biraktiriyorlar ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…