Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

arkadaşlar size moral olsun diye yazıyorum 1 yıl önce mehmet hocada tüp bebek yaptirdik çok şükür bebeğim 2 aylik ilk deneme Rabbim isteyen herkese nasip etsin kesinlikle novaart doğru merkez

kuzum yeni gördüm mesjını.. iğne ve ilaçlar kişiye göre değişiyo.. diğerleri tamamdır :)

günaydınnn kızlar nasılsınız nasıl gidiyor süreç.. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Dün kan vermistim 15.gunumdu beta hcg degerim 3 cikmis. Gül hemsire aradi progestana devam 4 gun sonra tekrar kan ver ne var ne yok diyemiyoruz dedi. Cok saskinim

Kızlar bende 6 haftayi gectim tam 5 haftalikken keseyi görmüştük ahmet bey tam 2 hafta sonra çağırdı kalp atımı icin 22kasim a.göğüs agrim falan vardi 2 gündür yok gibi.midem falanda bulanmiyor tecrübesi olanlar varmı

Merve orhan .!.:
Dün kan vermistim 15.gunumdu beta hcg degerim 3 cikmis. Gül hemsire aradi progestana devam 4 gun sonra tekrar kan ver ne var ne yok diyemiyoruz dedi. Cok saskinim
ins degerin yukselir adet olmsn gerekirdi15 gun cunku

Insallah bugun 17.gun hala adet olmadim idrar testindede ikinci cizgi silik çıktı heycanla bekliyoruz
cok iyi bence allah in izniyle hamile si n idrarda gözükmus adet olur dun bence pko hemen adet oluyor sun igneler den dolayi kac yumurta toplandi cunky bende de pko var problem ayni olduğu icib sizi hatırladım

cok iyi bence allah in izniyle hamile si n idrarda gözükmus adet olur dun bence pko hemen adet oluyor sun igneler den dolayi kac yumurta toplandi cunky bende de pko var problem ayni olduğu icib sizi hatırladım
Insallah agzindan bal damliyo :) bana tup bebek yapmadi mehmet hoca asilamayada gerek yok dedi sadece gonal f ovitrelle kullanip dogal yontemle denedik

hocalar cok iyi olduğunu anladim direk tup bebek demiyorlar
Evet canim haklisin bende farkettim onu.. ilk önce sikintiyi tamamen çözüp öyle başlamak istiyorlar. Bu ay olmaz oteki ay olur onemli degil diyorlar. Ilk denememizdeki doktor bi tup kan bile almadan direk başlamıştı ve sonuc negatifti tabiki.insaallah bu sefer Rabbimin izniyle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…