Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ediyorum canım inan hep ediyorum.. Rabbim isteyen emek veren herkese versin inş :)
Allah razı olsun canimm bende hep ediyorum Rabbim kimsenin emeklerini cabalarini boşa cikarmasin tez vakitte hayirli saglikli evlatlar nasip etsin Rabbimin hazinesi genistir inaniyorum insaallah hepimizin olacak

sizdeE="slnchn, post: 48949664, member: 446557"]Evet canim haklisin bende farkettim onu.. ilk önce sikintiyi tamamen çözüp öyle başlamak istiyorlar. Bu ay olmaz oteki ay olur onemli degil diyorlar. Ilk denememizdeki doktor bi tup kan bile almadan direk başlamıştı ve sonuc negatifti tabiki.insaallah bu sefer Rabbimin izniyle olur[/QUOTE]inşa olur canim suan bekle medemisn

Arkadaşlar ben de burdan yazmak istedim Allah herkese nasip etsin öncelikle...Ben ilk denememi Zekahi Tahir de ve yaptırdım ve o süreçte Zekahi tahir diye yazdığımda hiç bir yorum bulamadığım için burdan yazmak istiyorum belki birine yardımım dokunur..Ekim ayında transferim gerçekleşti ama tutmadı ne yazık ki neyse nasip kısmet diyelim. Ama o süreçte de Mehmet hocaya hastaneden çıkan sonuçlarımı götürmüştüm sağolsun ümitlendirmişti beni ben de hani o kadar ne gerek var para vermeye devlet hastanesinde hallederim demiştim ama şu an çok pişmanım. inanın benle birlikte transferi gerçekleşen 4 kişiden ikisine ikişer tane konulmasına rağmen tutmadı ve bana hastaneyi çok övdükleri için gitmiştim. Diğerleri para tuzağı falan demişlerdi halk dilinde. Ama bu sefer işi garantiye alıp kısmetse ocak ayında(çünkü zaman geçsin diyorlar) Novaarta gitmeyi planlıyorum ve İnşallah Hayırlı evlat olacaksa da Allah kucağımıza almayı nasip eder :) bu yorumları okuyunca Novaart diyorum ama Ahmet Bostancı mı die de düşünmüyor diilim.. Gönlüm Novaart diyor ama ikinci defa olunca ince eleyip sık dokuyorum. Sizce de Novaart dimi? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar ben de burdan yazmak istedim Allah herkese nasip etsin öncelikle...Ben ilk denememi Zekahi Tahir de ve yaptırdım ve o süreçte Zekahi tahir diye yazdığımda hiç bir yorum bulamadığım için burdan yazmak istiyorum belki birine yardımım dokunur..Ekim ayında transferim gerçekleşti ama tutmadı ne yazık ki neyse nasip kısmet diyelim. Ama o süreçte de Mehmet hocaya hastaneden çıkan sonuçlarımı götürmüştüm sağolsun ümitlendirmişti beni ben de hani o kadar ne gerek var para vermeye devlet hastanesinde hallederim demiştim ama şu an çok pişmanım. inanın benle birlikte transferi gerçekleşen 4 kişiden ikisine ikişer tane konulmasına rağmen tutmadı ve bana hastaneyi çok övdükleri için gitmiştim. Diğerleri para tuzağı falan demişlerdi halk dilinde. Ama bu sefer işi garantiye alıp kısmetse ocak ayında(çünkü zaman geçsin diyorlar) Novaarta gitmeyi planlıyorum ve İnşallah Hayırlı evlat olacaksa da Allah kucağımıza almayı nasip eder :) bu yorumları okuyunca Novaart diyorum ama Ahmet Bostancı mı die de düşünmüyor diilim.. Gönlüm Novaart diyor ama ikinci defa olunca ince eleyip sık dokuyorum. Sizce de Novaart dimi? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
Canim bende ikinci denememi baska biyerde yapmistim ama olmadi. Ahmet ve Mehmet hocalarin methini ozamanda duymustum ama nasip olmadi gitmek. Esimde eskiden beri duyuyormus islerinde oldukca iyi olduklarini. Bana suan guven verdiler cunku rastgele baslamiyorlar kan testleri sperm testi vs. Hepsine bakip uygun zamanda baslaniyor. Bizde suan o asamadayz. Esim 2 aydir ilac kullaniyor bugun test verdi carsamba nova artin urologuyla sonucu degerlendirip ona gore baslicaz. Yoksa 1 ay daha ilaca devam. Olsada Rabbimden olmasada ama tedbir kuldan takdir Allah tan.. sabirla bekliyoruz bakalim

sizdeE="slnchn, post: 48949664, member: 446557"]Evet canim haklisin bende farkettim onu.. ilk önce sikintiyi tamamen çözüp öyle başlamak istiyorlar. Bu ay olmaz oteki ay olur onemli degil diyorlar. Ilk denememizdeki doktor bi tup kan bile almadan direk başlamıştı ve sonuc negatifti tabiki.insaallah bu sefer Rabbimin izniyle olur
inşa olur canim suan bekle medemisn[/QUOTE]
Evet canm esimin test sonucuna gore baslicaz yada 1 ay dha ilaca devam

Arkadaşlar merhaba bnde 7 aralıkda novaartda mehmet hocayla tüp bebeğe başlıcam inşallah. Merak ettiğim bişey var mehmet hoca bana adetin 2.günü gel dedi yumurta toplama ve transfer işlemleriniz kaç gün sonra oldu? Yardımcı olursanız cok sevinirim. ☺️

inşa olur canim suan bekle medemisn
Evet canm esimin test sonucuna gore baslicaz yada 1 ay dha ilaca devam[/QUOTE]

Evet canım beklemedeyim çünkü ilkinden sonra biraz zaman geçsin diyorlar . Vücut toparlansın diyeymiş ama ben ocakta başlamak istiyorum ama dediğin gibi belki benim yada eşimin ilaç kullanması gerekirse diyede aralıkta bi gidiyim diyorum ama niyeyse ocakta başlamak istiyorum. iyice vücudum toparlanır die düşündüğümden belkide yeni yıl yeni heyecan bilmiyorum vallahi ama aklımdaki ay o ay.

Evet canm esimin test sonucuna gore baslicaz yada 1 ay dha ilaca devam

Evet canım beklemedeyim çünkü ilkinden sonra biraz zaman geçsin diyorlar . Vücut toparlansın diyeymiş ama ben ocakta başlamak istiyorum ama dediğin gibi belki benim yada eşimin ilaç kullanması gerekirse diyede aralıkta bi gidiyim diyorum ama niyeyse ocakta başlamak istiyorum. iyice vücudum toparlanır die düşündüğümden belkide yeni yıl yeni heyecan bilmiyorum vallahi ama aklımdaki ay o ay.[/QUOTE]
ne zaman hazır hissedersen başlarsın canım inşaallah nasip eder Rabbimm..

Arkadaşlar merhaba bnde 7 aralıkda novaartda mehmet hocayla tüp bebeğe başlıcam inşallah. Merak ettiğim bişey var mehmet hoca bana adetin 2.günü gel dedi yumurta toplama ve transfer işlemleriniz kaç gün sonra oldu? Yardımcı olursanız cok sevinirim. ☺️
canım yaklaşık 10 gün felen iğne oluyorsun yumurtalar istenilen olgunluga gelıncede catlatma ıgnenı olup yaklasık 36 saat sonrada toplama işlemine giriyosun aynı gün döllemeyi yapıyorlar haberdar edıyorlar senı 3 5 gün sonrada embrıyonun durumuna göre transfere cagırıyolar. ilk denememde böyle olmuştu.

Anladım canım teşekkür ederim peki bu 3. Gün 5.gün embriyosu farklı mı oluyo yani biri daha mı iyi oluo bide genel anestzmi yapıyolar toplama işlemi sırasında? Cennetul Mualla Cennetul Mualla

Kızlar ben de tüp bebek yaptırdım.. dediğiniz gibi çok profesyoneller.. ilk denememdi, pozitifi gördüm :) darısı bekleyen yaptıran herkesin başına inş :dua:
Canım çok sevindim hayırlı olsun :) :KK9:Bana da dua et inşallah :dua: Hayırlısıyla Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah...

Herkese merhaba bir degil iki sevincim var sizlerlede paylasmak istedim :) 2. Asilamam olan ikizlerimin kalp atimlarini duyduk bugün rabbim isteyen dileyen herkese saglikla nasib etsin

Arkadaslar banada yardımcı olabilir misiniz eşimle bende bir sorun yok ama bebeğimiz olmuyor ben de bu ay başlayacağım acaba önce aşılama mı yaparlar bir dış gebelik geçirdim

Benim adetimin 3.günü başlandı 27 eylülde . .
10ekim yumurta toplandı . .
13ekim transfer oldum . .

X