Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ultrasonda bisey gorunmuyo bakildi alttan bakilmadi belki orda anlasilir ama oda sakincali olabilir adete benziyo zaten

Ultrasonda bisey gorunmuyo bakildi alttan bakilmadi belki orda anlasilir ama oda sakincali olabilir adete benziyo zaten
Alttan da baktır istersen canım dayanabilirsen çünkü benim annemde de böyle olmustu alttan gözükmüştü. Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebişinii

Alttan da baktır istersen canım dayanabilirsen çünkü benim annemde de böyle olmustu alttan gözükmüştü. Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebişinii
Yarin gidicez mehmet hocaya bakalim suan goruncek bi kese yok kan degerim minik oldugunu gosteriyo henuz

Yarin gidicez mehmet hocaya bakalim suan goruncek bi kese yok kan degerim minik oldugunu gosteriyo henuz
Merve hanım bhcg degeriniz nasıl artıyor yyazabilirmisiniz 45 Yazmışsınız kaçıncı gün 45 geldi.. 45 cok küçük bir değer kese görünmez . . kese icin en az 1500 üstü lazım . .

Merve hanım bhcg degeriniz nasıl artıyor yyazabilirmisiniz 45 Yazmışsınız kaçıncı gün 45 geldi.. 45 cok küçük bir değer kese görünmez . . kese icin en az 1500 üstü lazım . .
Gece 68.8 di evet cok kucuk en az 8 gun beklemeliyin 1000li degerlere gelmesi lazim suan artis gosteriyo bugun yine kan alindi bakalim hayirlisi

güzel kalpli anneler, tedavi süreciniz ile ilgili bize deneyimlerinizi güncel paylaşırmısınız yeni baslayan anne adayları için faydası olacaktır? hocaların takibi hep novaart merkezindemi oluyor? muayene ucretleri nedir? sevgiler

Yumurtalarim toplanacak iki güne çok heyecanliyim.senin dr un kim canım

Slm hamile arkadaşlar, mehmet hocayla devam ediyorum ben ama folik asit dışında bir vitamin almıyorum. Size demir ya da başka bir vitamin verdi mi? bir yerde şöyle yazıyordu:

"Bu hafta artık herhangi bir demir ilacı başlanılmalı ve emzirme dönemi sonuna kadar kullanılmalıdır. Bir yandan artan gereksinim bir yandan anne kanının sıvı bölümünün göreceli daha artması ile gebelikte kansızlık belirtilerine karşı demir mutlaka verilmelidir. Çünkü besinler ile gebelikteki demir ihtiyacı karşılanamaz."

Canım ben hocaya sordum tedavi sürecinde takibi bütün işlemleri novaartda yapıyorlarmıs ama hamile kaldıktan sonraki anneler özel muaynlerine gittiklerini sölemişler eğer tüp bebek yaptırıcaksanız muayene kan verme yumurta toplama transfer vb gibi ücretler toplam 5750 dedi tabi ilaçlar dahil değil onlarda ortalama 1500 tutuyomus biz ilk görüşmeye gittiğimzde ücret ödemedik

Beta hcg degerlerim olmasi gereken gibi gayet guzel artis gosteriyo bugunde 91 olmus ama bi yandan resmen adet goruyorum agrimda var sevinemedik bile bu ustune gorme gibi biseymi yoksa baska biseymi cok korkuyorum

canim malesef bazı hamilelik boyle olabilir benimttanıdığım insanlar boyle gecirdi zaten bebek sağlık liysa tutunuyor ve degerin katlanmaz bence dr sordunmu

canim malesef bazı hamilelik boyle olabilir benimttanıdığım insanlar boyle gecirdi zaten bebek sağlık liysa tutunuyor ve degerin katlanmaz bence dr sordunmu
Katlaniyo gayet guzel gidiyo dedi bugun devam simdilik bekleyip kan takip etcez baska bisey yapamayiz dedi bu sekildede devam edebilirmis dusuk yada biyokimyasal gebelik riskide var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…