Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba novart merkezinden ahmet erdem hocadan randevu aldım, sizce ahmet erdem mi mehmet erdem mi? Genel bilgi verebilecek tecrübesi olan anne adaylarından bilgi talep ederim, inşallah Mevlam sağlıklı bahtı acık evlat sahibi olmayın nasip eder hepimize amin

Merhaba novart merkezinden ahmet erdem hocadan randevu aldım, sizce ahmet erdem mi mehmet erdem mi? Genel bilgi verebilecek tecrübesi olan anne adaylarından bilgi talep ederim, inşallah Mevlam sağlıklı bahtı acık evlat sahibi olmayın nasip eder hepimize amin
canım gönlün rahat için ferah olsun. ben mehmet hocanın hastasıyı ikiside işinde başarılı ahmet hoca mehmet hocaya göre az biraz daha fazla güler yüzlü gibi. orda konuştuğum hastalarda öle söledi yoksa ikiside aynı hangisini istersen ona git. rbbim nasip etsin hoclar vesile sadece :)

merhaba bayanlar..sormak istediğim bir kaç şey var.tedavi boyunca ne kadar odediniz ? 2 embriyo koyulmasi icin herhangi bir sart var mi ? hastane isleyisi nasil oluyor? mesela opu gunu hastaneden hemen cikartiyorlarmi ? tup bebek icin tedavi oncesi kadinda istedikleri hormon degerlerinin belli bi siniri var mi ? gunluk kullsnilacak doz size mesaj olarak mi gonderiliyor ? bant tedavisi uyguluyorlar mi ? tesekkurler :)

Mehmet hocanın hastasıyım. tedaviye yeni başladım.karın ağrım var.sizlerde de oldumu acaba?

merhabalar, novart Ahmet Hocaya gittim gerçekten Ankarada gidilebilecek en tecrübeli güvenilir merkez tereddütsüz gidilebilir, bu yolda ALLAH yardımcımız olsun hayrlı sonuçlarımız olsun hayrlı evladımız olsun

Mehmet hocanın hastasıyım. tedaviye yeni başladım.karın ağrım var.sizlerde de oldumu acaba?
Canım kişiye göre değişiyo.. benim transferimin 10. Günü işk defa bugün çok az o da regl ağrısı gibi karnım ağrıdı o da çok çok kısa sürdü.. ama çok ağrısı olan da var.

Transferinin kaçıncı günü

Arkadaşlar merhaba... Fiyat noktasında bi açıklama yapabilir misiniz? (Ayrıntılı ama:))

Arkadaşlar merhaba... Fiyat noktasında bi açıklama yapabilir misiniz? (Ayrıntılı ama:))
Canım sana hemen anlatım.. muayene opu transfer hepsi 5.750 tl.. kalp atışını dinleyene kadar gidip geliyosun ve ekstra ücret talep etmiyolar. İlaçları pahalı onları da eğer rapor çıkarabilirsen yarı yarıya düşüyo neredeyse.. önce ilaçları alıyosun ve eczacıya rapor çıkmamış gibi para ödüyosun eğer raporun çıkarsa (raporda ilk çocuk, 30 yaş üstü ve 3 yıllık evlilik şartı istiyor) devletin karşıladığı kısmı sana geri iade ediyorlar.. onu da tedavinin sonunda reçete yazıyolar ve o şekilde rapor çıkıyor. Mesela benim transferde yapıldı raporda çıkıyo ama hala işlemleri yapmadık ve toplamda 1.000 tl ilaçlara verdim..

Eğer uzun vadeli sperm dondurmak istersen 1.500 tl ve ya yumurtaların toplandı mesela ve fazla döllenme gerçekleşti onları dondurmak istersen o da 1.500 tl..

Aklıma gelen bunlar canım eğer sormak istediğin birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım :)

He birde 2 defa iğne verdiler bir defasında 3 tane çatlatma iğnesi ona 50 tl verdim bir defasında da transferden 2 gün sonra yapılması için bir iğne verdiler o da 45 tl
Canım çok teşekkür ederim ilgin için.. opu dediğin şey ne oluyor? Kusura bakma konuyla ilgili hiç ama hiç bilgim yok.. Ben daha önce bir kez kimyasal gebelik yaşadım ve kürtaj oldum..En son 2 ay üst üste aşılama oldum ama ikiside tutmadı. Teşhis açıklanamayan infertilite yani bebeğimizin olmaması için hiçbir neden yok. Şimdi doktor 2 ay dinlenme verdi kendi akışına bırakın dedi. Şuan için tüp bebek yaptırmam sözkonusu değil ama ben yine de bu forumu görünce bi fikir sahibi olmak istedim.( Söylediklerine göre rapor için şartları sağlıyorum..)

He birde 2 defa iğne verdiler bir defasında 3 tane çatlatma iğnesi ona 50 tl verdim bir defasında da transferden 2 gün sonra yapılması için bir iğne verdiler o da 45 tl
Canım senin tüp bebek ilk deneme mi? İnşallah hayırlısıyla tutar:)

Canım çok teşekkür ederim ilgin için.. opu dediğin şey ne oluyor? Kusura bakma konuyla ilgili hiç ama hiç bilgim yok.. Ben daha önce bir kez kimyasal gebelik yaşadım ve kürtaj oldum..En son 2 ay üst üste aşılama oldum ama ikiside tutmadı. Teşhis açıklanamayan infertilite yani bebeğimizin olmaması için hiçbir neden yok. Şimdi doktor 2 ay dinlenme verdi kendi akışına bırakın dedi. Şuan için tüp bebek yaptırmam sözkonusu değil ama ben yine de bu forumu görünce bi fikir sahibi olmak istedim.( Söylediklerine göre rapor için şartları sağlıyorum..)
opu yani yumurtalıkların toplanması canım :) ric ederim.. Rabbim hyırlısıyla nasip etsin inş hepimie :)

evet canım ilk. bugün 11. günüm test yaptırdım sabah 55,9 çıktı.. bakalım hayırlısı :) Rabbim isteyen herkese versin inş..

hemşireyi aradım değer düşük kesin bişi söleyemem dedi
Ayyy inşallah :) Çok sevindim.. İlk denemede tutması da süper bişey.. Peki sizde sorun neydi?

E __esra__ ozaman anladığım kadarıyla bu işin maaliyeti :
5750 (muayene, opu, transfer) + 1000 (ilaç) + 95 (iğneler) + 1500 (eğer yumurta dondurmak istersen)
doğru mudur?
Canım bi de sen hangi doktoru tercih ettin?

Merhaba herkese. Umarim herkesin tedavisi olumlu gecer. Ben bisey sorcam ben bu ay catlatma ignesi vuruldum(ovitrelle)bugun 12.gun bekliyorum son bir haftadir inanilmaz sık idrara gidiyorum bunu yasayan oldumu? Ignelerin etkisimi sizce bu durum

X