Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kizlar benim yumuşlar yavaş büyüyor sayısı fazla crb toplama olabilir dedi doktor 15.gün oluyor eğer herşey yolunda giderse 3.gün embriyo mu transfer ederler 5. güne bekletmezler diye yorumlar okudum zaman uzadığı için kalite düşüyor muş aranızda bilgisi olan var mi

Benim de uzatmıştı 15 gün iğne kullandım. Geriden gelenleri bekledik. 3. Gün embriyosu transfer ettiler ve tuttu şükürler olsun. Sıkıntı yapma olur insallah

Kızlar bi sorum olacak.yedi haftalık hamileyim.kistim vardı dün doktor kist erimemis dedi küçülme olmamış .karnim çok agriyo dün akşamdan beri adet ağrısı gibi.boyle olan varmı.dun de transfer olalı tam bi ay oldu.bide geçen hafta kanamam olmuştu iğneden sonra kesildi.dun de tekrar iğne olmadım

Dr a git ağrın çoksa allah kimsenin başına vermesin benumde ağrım olmuştu kötü sonuçlandı malesef o yüzden bu Dr a git simdi

Bence hemen drla iletişime geç canım

Dün söyledim karnimda ağrı oluyo diye kist kuculmemis o yüzden ağrı yapar demisti
Benim bi arkadaşım da büyük kist vardı ağrılı geçti biraz hamileliği ama doğumda aldılar kisti simdu bebek de anem de iyi ınş seninki de güzel sonuclanir

İnşallah canm doktor normal dedi ama çok ağrı oldu.bude kist engel olurmu ki diye korktum.canim bnm.iki embriyo koydu Ahmethhoca

kızlar ben de bugün novarttaydım. kontrole çağırdılar. ctesi topama yapılıcak Allahın izniyle.. dua edin olur mu

benim revz az diyo 6-7 tane toplanıcakmış.. bugün 18 mm 17 ve 12.5 mm vr dedi.. hayırlısıyla olsaydı bir an önce.. evimi özledim eşimden ayrıyım daraldım baya
Allah yardimcin olsun canim zor günler sonu güzel olur ınş 6 7 tane gayet iyi benim 20 var diğerleri 17 16 diye gidiyor bakalım ne olacak e2 yuksek benim neye karar vverecekler bilmiyorum

Allah yardimcin olsun canim zor günler sonu güzel olur ınş 6 7 tane gayet iyi benim 20 var diğerleri 17 16 diye gidiyor bakalım ne olacak e2 yuksek benim neye karar vverecekler bilmiyorum
Amin canım hepimizin Allah yardımcısı olsunz senin ne zaman toplama yapılıcak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…