Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İnş canlar Rabbim bize de nasip etsin ilk seferde tutsun

Evet canım transfer sonrası diye biliyorum ben de. Trasnferden sonra baya bi kabak çekirdeği ve meyve suları tüketmiştim. Tabi etkisi gerçek midir, yoksa denk mi geldi bilemiyo insan ama elimizden geleni yapıyoruz işte. Bu sırada yumurta toplanması benim de epey uzamıştı, herkesten uzun süre iğne olmştum, hem rezervim azdı hem de yavaş tepki veriyordu. Bunlar belirleyici değil. Allah ol desin yeter.

Genetik test icin kan aliyorlar sadece, 2 dk lık işlem. Randevnuzu ne zamana almşlar? Gazide normalde sonuç cikmasi uzun süruyor ama mehmet hoca gönderiyor insallah kısa zamanda ögrenirsiniz ve tertemiz çıkar

Genetik test icin kan aliyorlar sadece, 2 dk lık işlem. Randevnuzu ne zamana almşlar? Gazide normalde sonuç cikmasi uzun süruyor ama mehmet hoca gönderiyor insallah kısa zamanda ögrenirsiniz ve tertemiz çıkar
Sagolasin Insallahh.. 15ine almış mehmet hoca. Sonucu bize bildirin demişti sekreter sanırım ben alacağım sonuçları ve telefon ettim 20 günde çıkar dedi gazideki bayan

Öyle tabi.. Rabbim nasip edecek inş.. hepimize bizlerde elimizden geleni yapıcaz..

Sagolasin Insallahh.. 15ine almış mehmet hoca. Sonucu bize bildirin demişti sekreter sanırım ben alacağım sonuçları ve telefon ettim 20 günde çıkar dedi gazideki bayan
Biz çabuk çiksn diye özel lab.da yaptırdk, 15 günde cikacak. Randevu beklemedk gerci ama sonuç icin zaman ayni

Son düzenleme:
Sperm istedgi sayida çikar inşallah ultrasonda yumurta gördü hoca, bir de kan tahlili almişti.az önce aradilar yumurta var dediler. Yarin görüsmeye gdecegiz ne olacak bakalım

Hayirli olsun Allah kucagina almayida nasip etsin bizlere de dua et Rabbim isteyen herkese nasip eder insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…